Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2012

@leninka75 to čo je???? 😕 😕 😕

jacka
19. apr 2012

@aninka29 ahoj.............u nás viac menej provokuje Peťko.......Maťko si to nedá a je ohen na streche 😝 😝 😝 .............................tak pevné nervy 😉 😉 .........škoda že vonku nie je krajšie...... ☹

leninka75
19. apr 2012

@jacka ...ani sa nepýtaj!!!..také ráno už dávno nebolo 😝 😝 😝 😝 ..Liluša má zasa problém chodiť do škôlky 😝 😝 😝 ......ja už neviem...keď sa opýtam na škôlku povie, že je tam dobre, že tam všeličo robia, že jej nikto nerobí zle..proste všetko je OK!.....len zasa reve, že tam nechce ísť ☹ 😠 😝

leninka75
19. apr 2012

@utka...a ďakujem za info! 🙂...som myslela, že je to ďalej.........

jacka
19. apr 2012

@leninka75 možno má len také prechodné obdobie...........či už ju to dlhšie drží ☹ ☹

leninka75
19. apr 2012

@jacka ...od narodenia ☹ ☹ ☹ 😝 😝

leninka75
19. apr 2012

...nejako sa mi dnes nič nechce 😝 .....

leninka75
19. apr 2012

.. a ešte aj muž ma naplašil 😖 .....najskôr prišiel s tým, že ide zasa na 2 týždne do Kórei. ☹ .....a na druhý deň, že nemusí ísť 🙂...to mi odľahlo, ste museli počuť ten buch, ako mi kameň zo srdca spadol 😀

jacka
19. apr 2012

@leninka75 ale.....to hádam nie.......... ☹ ☹ ☹

ani mne nie......doteraz som varila obed........čo už zvykne mávať.......treba mi ísť s Peťkom von.......sa musím premocť 😝

ved my sme počuli rachot.......ešte mi aj Peťko vraví že bum 🙂 😀 😀

leninka75
19. apr 2012

@jacka .....našťastie nemusím variť 😵 ..mám kapustu od včera 🙂 .... ty si čo dobré varila?......

leninka75
19. apr 2012

😵 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😵 😵 ..Lolka je strčená v skrinke pod umývadlom a strašné vzdychy idú odtiaľ 🙂 ..tak sa jej pýtam "Lolka kakáš?"....a zo skrinky také blažené "aňo" 😵 😵 😅 😅 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2012

musím ísť......

leninka75
19. apr 2012

@jacka ..len bežkaj 😉 .....

utka
19. apr 2012

Ahojte...
@leninka75
@jacka , ja viem, že to nebolo tak myslené...ja to chápem, ale hrozne ma tie choroby ubíjajú a už sa pomaly ani neviem z ničoho tešiť. Vy tu máte už iné témy. Hlavne, keď už máte dve detičky.

leninka75
19. apr 2012

@utka .ahoj! 🙂 ....ako Viki zabáva babinu, aby sa nenudila? 😉 .....von asi nemôžu, či?..

jacka
19. apr 2012

@utka hlavne nech mi povie čo im varí.....ja som takáááááá zúúúfalá s toho.....že až 😝 😝 😝

@leninka75 moj muž slvoíčko...či čo to je....ČI......nemože ani vystáť...takže ked ho chcem vytočiť 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2012

@utka ale ved mi rozoberáme aj aké su naše neznesitelné.......a drzé..........a tiež čo uvariť......kedy periem...vešiame....žehlíme ....varíme.......a tak......chápeš ma??? 🙂 😵 😵 😵

jacka
19. apr 2012

@utka vieš o tom že aj mlieko velmi zahlienuje....skus ho vynechať....na pár dní

utka
19. apr 2012

@leninka75 ony sa nikdy nenudia...svokra si môže v kľude lúštiť krížovky, alebo pozerať svoje relácie. Viki sa vie pekne prehrať aj sám. Alebo sa hrajú spolu na lekárov, na obchod a tak.
@jacka kto čo varí? Svokra? Nič...ja im nachystám a oni papajú 😉. JA viem, že preberáte aj rôzne témy. A viem aj o mlieku a Viki neje a nepije teraz nič mliečne. Už asi tak 3 týždne...

utka
19. apr 2012

@leninka75 von môžu ísť. Na takú hodinku kľudnej chôdze...čo sa s Viktorkom veľmi nedarí 😝 .
Zajtra idú na kontrolu, tak som zvedavá...

leninka75
19. apr 2012

@jacka ....to "či-kanie" ani ja nemám moc rada 😝 .......používam to minimálne 😝 .......no daj tipa čo ideme zajtra variť, ja som tiež bezradná ☹

@utka..keď sa hrajú na doktorov, tak kto je pacient? 🙂

jacka
19. apr 2012

@leninka75 som sa musela kuk čo to je či-kanie 😀 😀 😀 😀 ..mala by som sa dať liečiť 😀 😀 😀 😠 😝 .........................no...varila som brokoli polievku.....a granadír.....však iné ma nič nenapadlo 😝 .....dúfam že aspon na tri dni.....lebo moje zúfalstvo je veliké 😝

@utka teba som myslela čo im varíš................veru tá kludná chodza nai u nás nič nehovorí 😝 😠

jacka
19. apr 2012

@utka to ide svokra s ním.....či muž 😕

jacka
19. apr 2012

ja sa picnem s toho dieťata.....už je vyspatý 😠 😠 😝

utka
19. apr 2012

@jacka ide s ním muž. V pondelok mali ešte z nedele, v utorok som im doniesla z roboty mäsko na smotane s haluškami a na včera a dnes majú paradajkovú polievočku a pečené kuracie stehná s ryžou. A túším im zostane aj na zajtra, aj keď tri dni jesť to isté...neviem...
Len dúfam, že nebudeme musieť ešte chodiť aj budúci týždeň na kontrolu, lebo ho chceme nechať u našich. Svokra nemôže prísť. No som zvedavá. Včera nekašľal, ale dnes keď som im volala, tak že kašle ☹.

jacka
19. apr 2012

@utka to maju fajnotku......mnam......ja som chcela niečo bezmäsité...............aj moji budu jesť tri dni..ak ostane......síce to ošomrú...ale čo už.......budú hladný 😠 😝
idete ho tam zaviesť či prídu pre neho?........aj ja som zvedavá....držím palce nech to vyjde podla plánu.....to už ako dlho má kašel?

leninka75
19. apr 2012

@jacka ..to si dobrúčko navarila!! 😵 ......a koľko spinkal? ☹

@utka..môžem ešte na ten Červený Kameň?.... možno si spomenieš...dá sa ísť autom až ku hradu, či sa šlape?...:

leninka75
19. apr 2012

.....ideme sa s Lilkou naobedovať...príídem 🙂

jacka
19. apr 2012

@leninka75 vy chcete na červený kamen?????...... 😉 ................ty čo ideš variť?.......

30min 😠 😝

jacka
19. apr 2012

@leninka75 dobrú chuť 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre