Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2012

@denisenko moje chudatko....si teraz užiješ...pomože ti aspon svokruša?........

@utka tie obklady mu pomáhaju? 😕

utka
7. máj 2012

@jacka ani neviem, či pomáhajú...Ale tie mu dávam vždy pri laryngitíde...

denisenko
7. máj 2012

@utka hej, on vždy vracia ked ma bolavé hrdlo...stačí, že ho tam niečo podráždi a výjde z neho aj vianočná večera..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
7. máj 2012

@jacka hej, pomože...ona by za neho aj ležala v posteli...... 😵 😵 😵 😵

jacka
7. máj 2012

leni...kde si zdrhla??? 😕

jacka
7. máj 2012

@denisenko no vidíš akú máš fajn svokrušu.............nevymeníš? 😉

jacka
7. máj 2012

@denisenko ako je Deniskovi?........tak sa skoro vyliečte

jacka
7. máj 2012

@utka ja som tiež nechala Maťko doma ked sme šli na mandle......som ho dopovala vitamínmi........ked to máte?

leninka75
7. máj 2012

ahojte!!......a vám to sa akože čo robí??? 😅 😅 😅 .....toľko popísať , vôbec nemáte úctu k šedinám 😝 😝 😀 😀 😀 😀...však ja vám to raz vrátim 😀 😀 😀 😀.......

...zistila som kto je na vine, že ste toľko počarbali 😠 ......zykoooooooo!! 😀 😀 😀 ....čav babuľka, si riadna kecalka 😵 ...a práve preto si natrafila na dobrú skupinu 😵 😉 😉 😉

@denisenko @utka...zasa ☹ ☹ ☹.........držte sa aj s detičkami....

@jacka..kedy to nastupuješ???? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2012

@leninka75 kam ...do blázinca 😀 😀 😀 😀 😀 ............................. 😉 ...však može tam chodiť po nociach ta ne 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2012

@jacka ..už som tu micuška!! 😵 😵.....aj ráno som vás mala zapnuté, len bola som v polovici čítania a muž rozhodol, že ideme do mestos....tak zasa no odmietni takú lákavú ponuku 😀 😀 😀..a dobre som urobila, vyslúžila som si sandále 😵 😵 😵 😵

jacka
7. máj 2012

@leninka75 aký ste mali víkedník...zajtra je muž domka?............moj ide poobede..... 😝 ..ale nech

jacka
7. máj 2012

@leninka75 videl som ťa.....ale teraza už musím padať......ešte treba čítať a Peťka kupať

leninka75
7. máj 2012

@jacka ...stretneme sa!!! 😉 ...ktorý si vyberieme?? 😀 ........a aby som dokončila ten dnešný deň, tak poobede sme mali radu školy, tak som schôdzovala

leninka75
7. máj 2012

@jacka ..hej je doma a chce ísť zajtra do Bojníc..mne sa moc nechce, dosť sa tu ochladilo, tak neviem neviem 😒 .......a víkend??....hm, hm čo bolo?.......jaj v sobotu len doma, muž chcel ísť s Lilušou do cirkusu do PB, ale milostivá odmietla, že ona nemá cirkus rada 😅 ......a v nedeľu sme boli v ZA pozrieť žraloky, na zmrzku a v mekáči 😉 ...čítam, že si sa mala v nedeľu dobrúčko, a že si podľahla hriechu obžerstva 😀 😀 😀 ...len si ich obriaď a ja pôjdem.....ale ešte kuknem 😉

utka
7. máj 2012

@leninka75
@jacka pridávam sa k vám...ja mám pocit, že tam čoskoro skončím ☹...
@denisenko tak to Nisko zase pochudne, keď bude takto WC misku obíjmať ☹...
@jacka 3.6. nastupujeme do nemocky. To je nedeľa. V pondelok mu to budú robiť a v utorok by nás mali pustiť domov...
@leninka75 vitaj. Tak super, že si neodmietla manželovu ponuku...Ozaj, a čo chudnutie? Darí sa?
Ja som minule písala jednej babe, lebo som našla na nete, že ako dobre schudla. A mala som čo urobiť. Včera som od nej dostala 10 e-mailov a za jdenu kúru chce 2530Kč. No a čo som sa ja s koňom zrazila???

leninka75
7. máj 2012

@utka .....veru oplatilo sa 😵 ........a dáš ešte do toho 3.6. Vikiho do škôlky??? ......a to bolo čo za kúru?? 😕 ......nejaké tabletky???......mne to ide celkom dobre, tak cca 1 kg za 1 až 2 týždne..podľa toho ako často cvičím a ak mám žravý týždeň, čo je vždy pred mrchou, tak je to za týždeň 0,5 kg...ale som spokojná, ide to pomaly ale isto...a čo som maxi rada, zvykla som si na malé porcie, nevečeriam, len max zeleninu so syrom a nejem toľko sladkého...takže som spokojná 🙂 🙂 🙂...a ty si sa ešte nerozhodla začať??? ..ja myslím, že to nie je o zázračných kúrach, chce to len pohyb a úpravu stravovania, tak aby si jedla v podstate všetko ale s mierou.....

leninka75
7. máj 2012

..jaaaj robila som chlieb a nevydaril sa ☹ ..taký je čaptavý, jedna strana vyššia ako druhá, asi som blbo skombinovala múky 😝

@utka..ozaj čítala som, že pizza sa vydarila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂...a aj chutila 😵..tešíííím 😵

zyko
7. máj 2012

@jacka a som tu....inak volám sa Naďa 😎 ....možno to si chcela vedieť na čo sisi nevedela spomenúť?...a kolko majú tvoji drobci?....fotečky asi nepridám,je mi to proti srsti 😉 a ma napadlo,že kolko vás tu asi je báb? takých stálic?

zyko
7. máj 2012

@leninka75 ahoj...som Naďa...pozerám,že máš krásne babuľky 🙂 nepomeníme deti ? 😀 😀 😀 ja tak túžim po babe 😀

denisenko
7. máj 2012

@jacka ...svokru nevymením.... 😀 😀 😀 😀 ale niekedy ti ju možem požičiať,ked sa mi bude zdať že je moc aktívna..... 😀 😀 😀 😀 ...ale aspon si mám s kým pokecať, ked som doma sama..... 😵 😵 ..Nisko????, ako správny chlap.....leží na gauči a umiera..... 😔 😔 😔 😔 ale ...teplota sa drží pod 39, a začína vykašliavať tie hlieny...budem hnusná...doktorka vravela, že hrdlo má až zelené od nich..... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 no, to máš tak, ked celý den hádzeš na nás bobek... 😀 😀 😀 😀 že šediny.....mi hovor...... 😝 😝 😝 😝

leninka75
7. máj 2012

@zyko ..a môžeme ťa volať Naďa či radšej nickom?? 😕 .....fotky môžeš pridaj aj tak, že ich budú vidieť len priatelia..ale keď nechceš neva 😉 ....koľko nás tu je???..hm........jacka, utka, denisenko, letty, aninka, ja - leninka...a začína sa objavovať staro - nová siwike-jasminka, či ako má teraz nick 😒 ..ale takých trvaliek je nás 5 😉 ....ty už máš detičky obriadené?...

denisenko
7. máj 2012

@leninka75 akého ty máš dobrého mužíka...... 😵 😵 😵 😵
@zyko nevadí ked odpoviem???? ja, @leninka75, @jacka, @utka, a dve východnarky....@letty a aninka....ktoré majú v poslednej dobe toooolko povinností, že nakuknú len raz za čas...... 🙂

denisenko
7. máj 2012

@leninka75 si ma obehla....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😵

zyko
7. máj 2012

@denisenko fúúú nemáš čo závidieť...z kávy bol čaj,keďže sme najprv labzovali a po obchodoch,kamoška nemá možnosť sa dostať do mesta,tak po dlhej dobe mala toho na zozname strašne veľa...a už bolo 6hodín kým sme si sadli do kaviarne,pre mňa neskoro na kávu 😒 ...a chalani boli ako z divých vajec...no darmo,veľa testosterónu neveští nič dobré 😝 😝 😝

denisenko
7. máj 2012

jáj, statok obriadený...... 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko okúpaný, už spí asi pol hodinu....Denisko ide o 10 minút, čaká ešte na lieky...kocúr šiel ponocovať niekam vonku...komu lepšie..... 😀 😀 😀

letty86
7. máj 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 a to nás s aninkou si špeci musela pomenovať východniarky...v tom kontexte to vyznelo ako nadávka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, srandujem 😀 😀 😀 😉

leninka75
7. máj 2012

@zyko ..juj moja občas by som dala aj za darmo 😠 ..hlavne Lilušu, taká je v poslednej dobe papuľa papuľnatá až strach 😢 😢 😢 .......škoda, že si sa nám neozvala skôr, vždy v apríli chodíme do Nitry na výstavu bonsayov, mužova vášeň 😵 ..sme mohli dať kafčo v kelímkoch na výstavisku 🙂 🙂 🙂

@denisenko..bobek nebobek ale mám sandále 😀 😀 😀......a čo majú deti v škôke niečo?.....či kde to nisko nachytal?

denisenko
7. máj 2012

@zyko ha..ten testosteron mám doma..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@letty86 nééééé...to by som si nikdy nedovolila, len iba vy dve ste tak spolu, tak ma to napadlo.... 🤐 🤐 🤐 🤐 ale reaguješ rýchlo......aj nabudúce ťa vyprovokujeme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre