Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. máj 2012

@zyko veru, z najhoršieho sme vonku. Len som myslela, že keď už má kašel vlhký, že miu zmením sirup....ale vraj nemám...Ja tiež veľa kupujem na Miminazáre...Teraz už väčšinou nové veci, ale keď bol menší a hrozne rýchlo zo všetkého vyrástol, tak som kupovala väčšinou second hand. Aj Viktorko je medveď. Rád spí. Ale cez deň už nie. len keď niekam cestujeme. On zase spáva ráno dlho...

leninka75
10. máj 2012

@utka ..aj to poteší 🙂 ......

...dievčatá, celá tvár sa mi ovyrážkovala 😝 😝 😝 ...si pripadám jak puberťáčka 😅 😅 ..žeby to mala na svedomí mrcha?? 😠 😝

utka
10. máj 2012

@jacka ja som zvedavá, ako to zvládne. Ale určite dobre. S kamošmi...

jacka
10. máj 2012

@utka nie...obaja budu chodiť do tej istej

@leninka75 mi hovor niečo...............boli sme od seba takto pred rokom ked som skončila s Peťkom v nemocke.......ale to bol s vlastným doma.....teraz je s cudzími.......................večer budem isto volať.......ver mi....hádam aj ráno........ak nebudú oni 🙂

utka
10. máj 2012

@leninka75 to poznám...aj ja som niekedy viac vyhádzaná ako v puberte...a väčšinou pred mrchou.

utka
10. máj 2012

@jacka to ti verím...ale keď sa on sám rozhodol, tak to asi bude dobre. Neboj...

jacka
10. máj 2012

@utka aj ja som zvedavá............nepíšte tolko......po mne sa tu vála chlap.........ma tu obaťažuje......neviem sa sústrediť..............

jacka
10. máj 2012

@utka ved to sám a dobrovolne...............................nikde som ho nenutila........ale raz to muselo prísť 🙂

neviem ako by ale prežil školu v prírode na 4dni........

leninka75
10. máj 2012

@jacka ......som zvedavá ako budeš spať 😕 ......sa máš keď sa po tebe váľa chlap 😀 😀 😀 😀

utka
10. máj 2012

@leninka75 veru, @jacka sa má... 😉

leninka75
10. máj 2012

....Lolka vstala...Lilka ušla na dvor..idem 😎

zyko
10. máj 2012

olá olá spinning volá...kočky idem od vás...trošku sa spotiť na indoor bycikel...večer som tu 😎

utka
10. máj 2012

@leninka75 ale vám je super, že máte dvor...
@zyko supeeer, len sa vypoť...

denisenko
10. máj 2012

žienky,už som to vzdala...nepomohlo nič, ani lahnúť si k nemu, ani kočík...nič....tak som ho nakrmila,prebalila, strčila do spálne a zavrela dvere....chvílu plakal ale už má toho od rána dosť asi aj on.... 😝 😝 😝 😝 a Denisko má zas afty v puse..už som ich čakala..takže je to ten istý vírus čo mal ....... 😔 😔 😔 😔 😔

utka
10. máj 2012

@denisenko a zaspinkal??? Denisko máva časti tie afty, nie? Auuu...to musí bolieť ☹...Chúďatko.

denisenko
10. máj 2012

@utka neviem..je tam ticho.... 😅 ...som to mala urobiť hned na obed a bol by klud.... 😔 😔 😔 Denisko ma afty druhý krát....zatial len na jazyku.... 🤐 🤐 🤐 🤐 ale aspon papká..... 😵

jacka
10. máj 2012

mamky...také ticho tu je ☹ ☹ ☹ ☹ ......................

utka
10. máj 2012

@denisenko aha...tak snáď zabúval chrobák malý. Júúúj, viem ako bolí, keď je jedna afta. aha...druhý krát to má?
@jacka a čo sa stalo???Jáááj, nemáš doma Maťka, čo? Je ti smutno?

jacka
10. máj 2012

@utka je.......... ☹ ☹ ......ked neviem čo ani robí......nechápe ako matky možu opustiť svoje deti.....

jacka
10. máj 2012

@denisenko toto som ja nikdy nerobila.....žeby som ho nechala vyplakať to by mi srdiečko nedovolilo......ale ja som iná citlivka ☹ ....ešte teraz ked mi má mrcha prísť.......mi vadí všetko 😔

jacka
10. máj 2012

@leninka75 to je síce pekné že sa vála po mne chlap.....ale podotýkam.....má skoro 3 a je to moje 😀 😉
už vidím ako budem spať......nijako..............
ako bolo vonku?....my sme šli ešte niečo posadiť....pokopkať.........len stráááášne horuco mi bolo......😝

zyko
10. máj 2012

hlásim príchod 😎 fotečky budú eňo-ňuňo...s kvalitným foťákom sa robia parádne fotky 🙂

@denisenko na afty b-komplex a určite panthenol tabletku-tá v pusinke robí zázraky...teraz mal junior kiahne aj v puse,bolelo ho to...no na druhý deň bolo po bolesti...veru je to príšerná bolesť,junior mal aftóznu stomatidídu ako 2ročný ☹

@jacka ...ale nestresuj mamka,on si na teba isto nespomenie...vieš ako im tam musí byť bohovsky 😉

utka
10. máj 2012

@jacka určite mu je tam dobre, neboj sa...
@zyko vitaj 😉...

utka
10. máj 2012

@zyko ty si rodila oboch valibukov normálne, či cisárskym?

zyko
10. máj 2012

@utka 😀 normálne prirodzene 😀 ja ako bábo som mala 4,5kg.... 😉 je to genetická záležitosť...to moje tretie bábo by bolo asi už 5kilové 😀 ...by ma smiech prešiel

utka
10. máj 2012

@zyko Viki mal 3650g a to sa mi už zdalo moc...a to som "tučná". A ty taká vyžla...Fuuuu...

zyko
10. máj 2012

@utka no to bol akurát 🙂 ja mám bežne 60kíl a 179cm. pri prvom išlo +14kg a pri druhom +25kg....ale kojením išli všetky kilá dole

utka
10. máj 2012

@zyko šťastný to človek...to len ja sa neviem zbaviť kíl. Ale aj to bude 😉.

zyko
10. máj 2012

koľko kg potrebuješ dať dole? a počúvaj ma,vieš v čom to bude...ty vážiš dobre,ale málo meriaš 😉

utka
10. máj 2012

@zyko veru tak, v tom je tá chyba... 😀
Potrebujem zhodiť 20kg...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre