Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
17. máj 2012

@jacka tu sóóóm....ahoj....kávička a koláčik,mňam 🙂

zyko
17. máj 2012

@jacka ...cez víkend zvyknú 8,30vstávať...

...čo máš dnes na pláne?

leninka75
17. máj 2012

ahojte!!!.....čítam, že ten včerajší deň bol zaberák nie len pre maminky ale aj pre detičky ☹ ☹ 😝 😝...dúfam, že dnes bude lepšie 🙂 ....včera večer som sa prinútila ísť na zmbu a dobre som urobila, endorfíny robia divy 😵 😵 😵 😵

@jacka..ako sa to vygumovanie prejavovalo na Maťkovi?? 😀 ...dám si!!!!.... tak na zdravie!!! 😀 😀 😀

@zyko..... 😵 😵 😵 😵....môžeš byť veeeľmi pyšná na váš domček!!!! 😵 😵 ...snáď aj mne bude rad dopriate ☹

jacka
17. máj 2012

@leninka75 ahoj ...................ani to nechci vidieť 😝 ................bola ako spomalený film.....x krát som mu niečo povedal.....a odpoved žiadna..........vobec somnou nekecal........akurát mi povedal že je velmi unavený...a chce ísť spať..............ešte sa mi pustila krv z nošteka........aj vtedy mlčal.........večer zaspala len čo postel uvidel........a celu noc kašlal.......

jacka
17. máj 2012

@zyko
@leninka75 tak ste sa zobudili...vitajte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

zyko
17. máj 2012

@leninka75 ahoj leni...ďakujem a pevne verím,že bude🙂 .......super,že si zumbovala...veru tie endorfíny sú zázračné......na zumbe som ešte nebola,keďže ja moc tanec nemusím ( no po pár pohárikov pól deci 😀 ma nevedia dostať z parketu )...a počasie stále o ničom,fúka a slniečko sem-tam vykukuje

leninka75
17. máj 2012

@jacka ....úplne bombovo si to napísala, ženský rod 😀 😀 😀 ..ale teraz vážne, žeby na neho niečo liezlo?? ☹ ....pri tomto počasí by som sa ani nedivila 😝 ...už mu niekedy išla krvička z nosa??....inak Lolka kýcha o dušu 😝 😝

@zyko...ja som rada, že tu v dedine konečne niečo funguje aj pre ženy 😵 nie len pre futbalistov 😒 .........a beriem to aj ako odychovku len a len pre seba 😵 ..no nevyuži to keď sa dá 😀 😀 😀 .......mužovi som nedala na výber, som s deťmi v podstate 24 hodín denne, takže keď si ukradnem 2-3 hodinky za týždeň len pre seba si myslím, že je to férovka 🙂 🙂 🙂 .......dávnejšie sme tu v škole mali super telocvikárku, tiež viedla cvičenie pre ženy, 3x do týždňa a striedala aerobic, taebo a kalanetiku...vtedy to bola bomba, také pestré cvičenie...fungovalo to asi 2 roky a potom nám zdrhla do Považskej na gympel 😝 😝 😝

jacka
17. máj 2012

@zyko aj tu je počasie o ničom..................ale pojdeme aspon na dvor........na chviločku...........aj ked pred veroms a ťažko schováva 😒

jacka
17. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že som si to obec nevšimla.........to vieš sama žena medzi troma chlapmi...tak si chcem trošku pomocť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

nie netiekla....teraz prvý krát.....len mi je divné že žiadna reakcia...........lebo on uvidí krv a "bežíme" na poho 😀 😀 😉 ..................Lolke niečo dávaš?...........ja som mu dala skorocolový sirup...neviem či mu to ešte pomože ved uvidím ------.........a vincetku bral do školky.......do nošteka 😉

leninka75
17. máj 2012

...strašnú chuť som dostala na sladké 😝 😝 😝 .......a práve som si dopiekla diétne tvarohové koláčiky, náhodou som našla rýchly a dobrý recept: nízkotučný tvaroh (kocka), 2 vajká, lyžica ovsených vločiek, štipka prášku do pečiva, cukor podľa chuti, štipka škorice, citrónová šťava....vajíčka rozdeliť na bielka a žĺtka..vyšľať, zmiešať a upiecť vo formičkách.. 😵

jacka
17. máj 2012

@leninka75 vyzerá super.............len tie vločky tam ☹ ☹ 😔 .................kde ty chodíš na recepty?

leninka75
17. máj 2012

@jacka .... 🙂 🙂 ...ten skorocelový čo si sama robila??....si s ním spokojná??...Lolke dávam tiež len morskú vodu do nosíka a sinupret.......ale idú jej aj zúbky, tak to bude asi jedno s druhým ☹ ......ale musím povedať, že noc už bola lepšia......

leninka75
17. máj 2012

@jacka .. a vieš aké sú mňam ? 😵 ..už som jeden sprášila..dala som si tam na vylepšienie chute ešte rumovú arómu 😵 😵 😵 😵 ......origoš recept je bez vločiek 😉 😉 .....len vajká a tvaroh...a nemohol by Maťko namiesto vločiek orechy?????..inak našla som ho náhodou na nete v dukanovej diéte...bola som prekvapená aké sú tam fajné recepty 😕 ..........

leninka75
17. máj 2012

..dievčatá aká je Lolka podarená!!! 😵 😵 ....ráno nám doviezli na veľkom aute drevo a Lolka keď ho zbadala, že "jejejeeeeeeeeej"..... 😀 😀 😀......treba to počuť, ako to hovorí tým krásnym detským prízvukom 😵 😵 😵 😵

jacka
17. máj 2012

@leninka75 pošli 🙂 ..............nie ten som vyhodila...skysol...........akurát by bolo dobré víno s toho 😉 možno 😀 😀 😀 ...........orechy može...... 😉

zlatinko škoda že to nepočujeme.... 😵 😵 😵 ................kurite drevom?

jacka
17. máj 2012

@leninka75 inak som s tým spokojná........ale mám aj sinupret.....tak mu dám ked s vráti 😉

zyko
17. máj 2012

...práve mi volala kamoška kožná doktorka....filipko sa asi pre 4mesiacmi vyhádzaj po celom telíčku...nevedeli sme z čoho to bola alerg. reakcia....potom mu to zmizlo a už sa to viac nezopakovalo....ale keďže som aj ja aj manžel alergici,tak ho radšej doktorka pretestovala....a zistili alergiu na mrkvu a citrón......citrón by nevadil,tem nekupujeme......ale mrkva?....veď on dennodenne papá a miluje zeleninové polievky....no nič mrkvu teda vylúčim z varenia,našťastie je veľa druhov zeleniny....zajtra idem k nej do ambulancie na pohovor,tak som zvedavá,čo bude ďalej......

leninka75
17. máj 2012

@jacka ..nepošlem, čakám ťa aj s chlapcami 😵 😵 😵 😵 .......ja mám zo sinupretom dobré skúsenosti, okamžite ho dávam obom pri nádche, prípadne pri kašli.....skús a povieš mi ako fungoval u vás 🙂 ......ten skorocelový dávaš aký?....my kúrime hlavne drevom, keď sú tuhé mrazy, tak aj uhlím a občas zapíname elektriku, lebo svokrovci si myslia, že je to moc drahé kúrenie, len potom nechápem na čo si ho dávali 😅 😅 😅 😝 ......vy to tuším tiež kombinujete?... 😕..jedna známa mi spievala ódy na kotol na peletky, že to naložíš zásobník, a už si to samo všetko robí, zakuruje a tak.....je to čisté, máličko odpadu, údržba minimálna a cenovo je to celkom OK..tak som povedala, že keď odíde kotol musíme svokrovcov presvedčiť na niečo také......

@zyko...ten citrón by som ešte brala, ale že alergia na mrkvu??!! 😕 😕 😕........zaujímavé, počujem 1x....mňa hneď napadlo, že veď mrkva je prvé jedlo čo sa dáva bábätkám.....

jacka
17. máj 2012

@zyko ved uvidíš čo ti povie.........to hádam nebude dočasné?...........vy ste alergici načo.?.......moji by celý šťastný keby nemuseli mrkvu.............. ☹

leninka75
17. máj 2012

..stále rozmýšľam nad tým včerajším dňom......nikdy som nebola takto ovplyvniteľná počasím..a ten včerajšom hnus...hlava vygumovaná, fungovala som len silou vôle...a lolka ani nehovorím!!!..však dnes to je 100 a jedno 🙂 ..od rána sa motká, pohrá sa, zasa si nájde niečo, nemravčí ako včera..no radosť deň dnes 🙂 🙂 🙂

jacka
17. máj 2012

@leninka75 o tých peletkách som aj ja počula maju ho tu susedia..............spokojný ...... 🙂 ........dosť finančne náročné..brali si požičku.......tiež asi tých bubákov nemaju vela ☹
ale ja dávam aj skorocelový aj sinupret......ale začínam skorocelom...................normálne prídeš do lekárne pýtaš skorocelový sirup a máš ho........neviem ako aký mylíš....je asi len jedne.....len ten my dávaju

jacka
17. máj 2012

musím ísť......

leninka75
17. máj 2012

@jacka ....myslíš finančne náročné celé kúrenie, či kotol?......netuším ešte som skorocelový nekupovala..tak som myslela, že či nejaký doktor theis, či niečo iné........ale máš pravdu stačí povedať, že chcem taký sirup 🙂....až vás neodfúkne 😉

zyko
17. máj 2012

@leninka75
@jacka hej snáď to bude dočasné...aj mňa hneď napadlo,že ako prvé papal mrkvičku a od vtedy ju ľúbi 😒 ja mám alergiu na amróziu a palinu -pele,trávy,zvieratá....a manžel je alergik skoro na všetko-hlavne zlatý stafilokok.... ☹
...bolo nám jasné,že naše deti budú alergici...

...baby sinupret je super,máme s ním dobré skúsenosti,vždy rýchlo zabral 🙂 ...dnes som zapla kúrenie,bolo tu vnútri 18st. už som sa drkotala....

...granadír hotový, pôjdem za chvíľu popestovať sestrinu 3týždňovú ninušku...čakám na sms,že sa zobudila a fičím za ňou 🙂

leninka75
17. máj 2012

@zyko ....juj také maličké bábenko 😵 😵 😵 ...riadne si ju uži!! 🙂 ..a fifka dáš kam?..

zyko
17. máj 2012

@leninka75 k mamine...potrebuje chlapec zmenu prostredia,dnes už má krízu,čo je stále dnu zavretý.... 🙂 juj tak sa na ňu teším....spapám ju celú a hotovo 😀

utka
17. máj 2012

Ahojte...
@jacka dúfam, že nebude chorý...Ja by som sa pridala...ale asi až neskôr. Čítala som dobrý recept proti nachladnutiu-Medvedie mlieko 😉...

utka
17. máj 2012

@jacka ty si ho dala do škôlky??? 😕

leninka75
17. máj 2012

@zyko ....fifko už nevie čo zo sebou, poznáme 😝 ......

@utka..ahoj! 🙂.....čo to je to medvedie mlieko? 😕

utka
17. máj 2012

@leninka75 mlieko s rumom a medom 😉...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre