Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. jún 2009

mirri, super bicvajk 😉. A slečna tiež 😉

leninka75
19. jún 2009

ránečko!!!! 🙂 .........ahoj jacka!!! 😉

jacka
19. jún 2009

leni

jacka
19. jún 2009

dobre ránko..... 😎

som sa zobudila celá dolámam 😝 ...a ešte ma aj leninka prebehla 😠 😉

leninka75
19. jún 2009

utka, to je škoda, že to zlepšovanie nepokračuje!!!!! 😢 ........a neexistuje už iná možnosť, len tá operácia???
mirri, krásna bambuľka a šikovnica!!! 🙂 .....naša lilka dostala na meniny prilbu a chrániče a keď som jej povedala, že prilbu musí na bicykel nosiť, tak sa zrazu nechce bicyklovať, opica!!! 😠
aninka, a ty včera čooooo???......ste sa neskoro vrátili???.......ako bolo 😨 , veď hlás!!! 😠
siwi, bazénik mal úspech??? 😎
jacka, dnes kľudná noc?? 😉
nám tu už od rána mrholí........... 😝

jacka
19. jún 2009

leni...od pol 5 do pol6 bol hore..ja som mylsela že už nebude spat....a na obed bude klud..ale nie..zaspal na hodku... 😒 ..no čo už..
posielam vám slniečko 😎 ale len jedno 😉

aninku asi predali ...ked sa neozýva 😀 😉

leninka75
19. jún 2009

máš to ťažké s tými tvojimi chlapmi jacka!!! 😉 .......niečo podobné robila aj moja segra, o druhej v noci sa zobudila, že je už vyspatá a chce sa hrať a bola hore aj 2-3 hoďky!!!...... a to už mama chodila do roboty, tak si celkom viem predstaviť ako jej v tej robote bolo!!! 😖 ........myslíš, že by takú pupkáčku niekto kúpil??!! 😀 😀 😅

jacka
19. jún 2009

leni..ja len pevne dufam ...že toto druhe bude ako medík...a spata ako macko 😉

teda nezávidím segre... 😉

určite...ved ako 2v1..má velku hodnotu 😀 😀 😉

leninka75
19. jún 2009

prajem ti to jacka, aby bol malý spachtoško!!! 🙂 ........a fuj, u nás sa seriózne rozpršalo!!! 😠 ......a ja som sa obliekla na tých hlásených 30 st. 😖 😖 😖

jacka
19. jún 2009

tak ja som slniečko poslala asi niekam inam...sa nám tu zatiahlo 😝

aninka29
19. jún 2009

ahojte mamky 🙂 dnes je hic 😎 už od rána
idem vás čítať 😉

leninka75
19. jún 2009

ahoj aninka!!! 🙂 .......no hovor...... 😉

jacka
19. jún 2009

aha.....ktože sa to vrátil 😀 😀

aninka29
19. jún 2009

dočítané 😉
utka,no to mi je velmi velmi lúto,že to dopadlo na prd 😢 ☹ ................silno držím prsty,aby sa Ti to zlepšilo 😵

mamky včera bolo perfektne 🙂 .........Simka sa vybláznila ,ja som sa trošku opálila 🙂 .........mali sme superné počasíčko,všade dobré papaníčko 😵 🙂 ............došli sme domkov okolo siedmej večer,ale už som bola taký langoš, že som už pc nezapínala 😉
nakúpila som aj nejaké vecičky pre Sabinku,ale mamky...........ja neviem čo je so mnou,ja som normálne dementná 😝 ja som normálne nevedela čo mám kúpiť a čo budem potrebovať 😝 normálne debilita 😀 .......nechcem nakupovať do ošialu kopu vecí,keď viem, že ich nebudem potrebovať 😒

aninka29
19. jún 2009

dnes nejdeme nikam 🙂 urobíme si dovolenku doma 🙂 ..tatko ide o chvíľu napúšťať bazén 😎

ale dúfam, že sa nepototo počasie,keď u vás je škaredo 😝

jacka
19. jún 2009

ani..s toho si nič nerob..mne bude sestra písat zoznam 😀 😀 😀 ...a tiež neviem čo budem potrebovat....hlavne ked sa narodí do jesene 😝

neboj u vás bude pekne ešte aj zajtra 😎

aninka29
19. jún 2009

ja to už nejak neriešim veľmi 😒.... .keď som čakala Simonku,jooooooooooj to som nakupovala 🙂 ...........ale teraz neviem 😒 ...........ale ako rozmýšlam,tak romýšlam,fakt toho veľa nepotrebujem 🙂 😉 .pojdem ešte budúci týždeň niečo dokúpiť a dovidenia 🙂
idem si vypiť kávičku a idem sa do niečoho pustiť 😝 .boooooooože moje dieťa je ešte v pyžame 😀

och ,idem byť milá ku mužíčkovi 😀 ,lebo by trebalo ísť na veľký nákup,ale mne sa táááááááááák nechce 😝 tak idem prehovaráť,nech vezme Simonku a idú na nákup oni dvaja 🙂 .......myslíte, že sa mi to podaríííí? 😀

jacka
19. jún 2009

ani jasne že sa ti podarí..ved si šikulka 😉 😵

ideme sa poobliekat a šup von pokial nepší

ja som tiež Matkovi kupovala vela veci...a dost sme ani nevyužili..však rýchlo vyrástol 😝

no idem...prídem... 😉

leninka75
19. jún 2009

tak super výlet aninka!!!.....nič si z toho nerob teraz je to tehu demencia, potom to bude materská demencia....my už asi nebudeme nikdy normálne 😀 😀 😀 😀..........už aj u nás sa počasie umúdrilo a vychádza slniečko!!! 🙂.......aj my sme rozmýšľali vytrpať von bazén, ale keď to počasie je stále také premenlivé!!! ☹

ivella
19. jún 2009

ahojte,o chvilu uz idem na poterminovu poradnu,tak som zvedava....tento hic ma zabije,uz chcem vozit kocaaar 😀

leninka75
19. jún 2009

aninka držím palce!!! 🙂 ......jacka uži si slniečko 😉 ......a ja idem do labáku, keď tu nikto nebude 😝 😝 😝

leninka75
19. jún 2009

ahoj ivell!!!..ty ešte stále držíš pokope??!! 😅 ........dohovor drobcovi, že 9 mesiacov stačilo!!! 😉

aninka29
19. jún 2009

ivella,už aby si to mala za sebou 😉 🙂 ................aj ja už chcem voziť kočáááááááááár 😀 sa načakám ešte 😝

podarilo sa 🙂 manža ide na nákupy 😵 aj s prdlinkou 😵 ....idem písať zoznam 🙂

zatial pa pa pa

leninka75
19. jún 2009

aninka, užívaj kľud a pohodu, pa 🙂

ivella
19. jún 2009

dakujem za povzbudenia,ja uz som z toho na nervy,sami poslickovia a nic--asi budem psychicky tyrat doktora dnes,nech s tym nieco urobii 😉

utka
19. jún 2009

Ahojte!!!
jacka, to slniečko si poslala k nám 😎 . Idem povysávať,potom von. Potom sa napapáme a fičíme pre tatinka do práce a do ZV 😉.Ešte sa možno stihnem na Vás pozrieť.Paaaa a pekný víkend.
ivella, nech si už nie si po víkende 2 v 1 😉

leninka75
19. jún 2009

ahoj utka a pekný víkendík!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
19. jún 2009

kuk...............vonku je hic 😝 😝 .......chcela som si porivezovat paradajky...ale by som asi skapala 😝 😠

ivella....len prehováraj... 🙂 a ked sa neozveš tak budeme vediet..ako ti to šlo 😉

utka...aj nabuduce 😎 😎

juj taký klud ako bude mat aninka by som brala..mne už teraz povedal že nejde spinkat 😠

leninka75
19. jún 2009

ešteže ti to oznámi dopredu jacka........ 😀 😀 😀 ..............ale aninka píše riadny zoznam, keď zatiaľ nekukla 😀 😀

leninka75
19. jún 2009

ivella, kukla som tvoj album 😉 .....pekné fotečky, malý je zlatučký, také modroočko ako moja lilka 🙂 🙂 🙂 .....pekná rodinka!!! 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre