Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
22. máj 2012

@denisenko malý neľúbi cestovať? to prejde...mne filip vrešťal v autosedačke-v tej škrupinke stále...to boli nervy pre mňa ako čerstvú šoférku ☹ ☹ ☹ ...ale v 5mesiacoch sme ho šupli do inej sedačky už v smere jazdy a bolo ticho...doteraz čuší v aute,ani necekne 🙂 ...nepáčilo sa mu byť v proti smere jazdy

utka
22. máj 2012

@denisenko Viki by chcel tašku s Gormitmi, ale asi nebude. Cez net mu to objednávať nebudem, to treba vyskúšať. takže sa mu bude musieť páčiť aj iná... 😉
@zyko tak len pekne popolievaj...

zyko
22. máj 2012

@utka som k.o. mňa ten pilates viacej zmorduje než behanie či posilka....takže kvietky polial manželík a tráva sa polieva sama,máme super autom.závlahu 😀
...gormiti fičia aj u nás 🙂

denisenko
22. máj 2012

@zyko trafila si.....je to tam napísané na visačke.... 😉 ...kedysi som to aj ja ovládala, celé NHL v malíčku...ale to je už 20 rokov dozadu..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2012

@utka ani tu nedorazila......muž polieva 🙂 😝
@denisenko dobrá taška.....hlavne že sa Deniskovi páči 😵

denisenko
22. máj 2012

@zyko vidíš, to ma netrklo.....možno to je fakt tým otočením sedačky...... 🙂 🙂 🙂 🙂 ach jáj, už si všetci lámeme hlavu, ako prežijeme cestu s ním do IT.... 😀

zyko
22. máj 2012

@denisenko nie ja...to manželík okomentoval...on je aj bývalý hokejista 😉

denisenko
22. máj 2012

@utka v žiline gormitov majú normálne v kamenných obchodoch... 🙂

jacka
22. máj 2012

@denisenko Simonko je nešťastný......... ☹ ☹ zbadá auto a je zle..........a to ako pojde do IT?-----moje zlatko...

denisenko
22. máj 2012

@jacka a hor sa zhánať teraz tepláky...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2012

tak ja sa nezapája,,,,,,,radšej padám.....

dobrú

zyko
22. máj 2012

@denisenko fúúha,to bude silné kafe pre vás všetkých...no babuľko sa vyplačká a unaví a zaspinká a tak dokolečka dokola a zrazu sa nenazdáte a budete v IT 😀

jacka
22. máj 2012

@denisenko aké tepláky????

denisenko
22. máj 2012

@zyko strašná predstava.... 😀 😀 😀
@jacka sa nevyhováraj.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zyko
22. máj 2012

@jacka akú dobrú??? sem poď 😀

denisenko
22. máj 2012

@jacka no na TV...má na zozname.... 😀 😀 😀 😀 😀 ešteže im netreba aj červené trenky...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2012

@zyko no noc...... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2012

@denisenko nejak sa nechytám 😀 😀 😀 ...žeby noc.....sa blížila.... 😀 😀 😀

zyko
22. máj 2012

@denisenko trenky nepíšu ale píšu cvičky 😀 ...som sa pobavila 😀 😀 prečo nie botasky či tenisky?

jacka
22. máj 2012

už fakt mizím.....dobrú nocku 🙂 🙂

zyko
22. máj 2012

@jacka áále...noc je ešte mladá a my tiež 😉 ...no prezraď mi niečo na seba? z akého odboru si ty?

denisenko
22. máj 2012

@jacka aj my máme cvičky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

ja už tiež padám....do postielky....malý velký chlapík ma tam čaká..... 😉 😉 😉 😉

utka
22. máj 2012

Aj my za chvíľu zaľahneme. Zajtra ideme s Vikim na krvičku... 😖

jacka
23. máj 2012

ahojte 😎 😎 😎

@zyko odbor?.......už som zabudlasom 6rokov na MD.....totálne vygumováno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................robila som v školstve....ako nepedagogický pracovník 😉

@denisenko cvičky?........aké cvičky?....................mne to ani ráno nepáli.... 😀 😀 😀

@utka držím palce..... 🙂

zyko
23. máj 2012

ahojte 🙂 ...dnes nevarím 😖.... hoffer reštika navarí-už som študovala menu(slepačia pol., kačica+knedla, rezeň+šalát, syr+hranolky) ...chlapcii si dajú kačku a ja syr ...😉

@jacka 😀 ja sa cítim totál vygumováno každé ráno a večer keď líham do postele 😀 😀 ...údel nás matiek roka 😉 ...si dobrá maminka 🙂

@denisenko 😀 nevieš čo sú cvičky? nosili ich sme ich ako deti na telesnú...hlavne dievčence ich ešte nosia

@utka držím palce,aby výsledky boli o.k....musí byť aj na lačno?

jacka
23. máj 2012

písala som aninke.................predstavte si ..........žije 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....nemá čas........

jacka
23. máj 2012

😎 😎 😎 😎 😎

leni......deni.......

jacka
23. máj 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
23. máj 2012

som myslela že poprší a zase nič...........len fučí a fučí..... 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre