Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@letty86 tak sa držte...Simčo práve v autosedačke sedí....sa mu tam najlepšie kaká...aj teraz bola práve rana do plienky...tak mizííííím....kým to nebude mať pod pazuškami.....

leninka75
29. máj 2012

@denisenko keď je simko v autosedačke bez auta je to OK?....jemu to auto nerobí dobre? 😕

denisenko
29. máj 2012

@leninka75 tak nejako....doma sa v nej vyžíva...ale v aute...katastrofa..... 😝

leninka75
29. máj 2012

@denisenko ...čo nové v plienke??? 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@leninka75 nové???....dnes už tretí krát..takže žiadna novinka..... 😀 😀 😀 😀 horčica na vývoz...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. máj 2012

@denisenko .....aspoň kremžská?? 😀 ..jaj kukám, že už budete mať 2 mesiace 😵 😵 😵 😵 ........robila som prieskum v škôlke 😀 ..že čo už majú maminy pokúpené do školy..a zistila, že nič 🙂 ..tak nie sme jediní!!! 🙂 🙂 .......a preložili nám karneval kôli počasiu z toho piatku na budúci 😝

leninka75
29. máj 2012

@jacka..to si akože kedy myslela, že tu budeš??? 😅 😅 😅 😅

denisenko
29. máj 2012

@leninka75 ....len plnotučná... 😀 😀 😀 ....prečo kvoli počasiu? malo to byť vonku??? 😕 @jacka....nooooo?????

leninka75
29. máj 2012

@denisenko ...ano, mali mať garden party, súťaže, koníky, opekačku ☹ ...snáď to výde o týždeň 🙂 ..len sme chceli ísť v piatok poobede do BA, prespať tam a v sobotu na Červený kameň na princeznovský bál..musíme pomeniť plány 😝 😝...juj tá jacka nás teda dostala!!!

denisenko
29. máj 2012

@leninka75 pekné plány.... 😉 princeznovský bál......paráda.... 😵 😵 😵 😵 ...@jacka...asi si myslela, že bude viesť monolog, tak ani neprišla.....a @utka????? 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
29. máj 2012

nikde nik????...tak si dám Caro na balkone...nepridáte sa???

denisenko
29. máj 2012

pridajte sa......

jacka
29. máj 2012

@denisenko parádička.....veget poriadny........vychutnaj si kávičku........my ideme jesť a spať........potom neskor s a pridám 😵

jacka
29. máj 2012

nejak ste sa rozkecali......to čo toto......bezomna......

musela som Peťka vyvenčiť.......aby lepšie spinkal......a ja s ním....nejak zle spáva 😝

denisenko
29. máj 2012

@jacka ...veget. aspon kým je Nisko v školke a drobček spí...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
29. máj 2012

@jacka a my že si na na nás hodila bobek..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2012

@denisenko veru treba si oddýchnuť................ja na vás hodiť bobek.......NIKDY 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2012

ved som s vami viac ako s mužom 😉 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@jacka ja tiež tak........ 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. máj 2012

@jacka ...asi sme na tom rovnako 😀 😀 😀 ....

@denisenko ..ja dám kávičku o chvíľku 😵 ..nedáš druhé kolo? 😉

..utka mala ísť na kontrolu.. 😉

leninka75
29. máj 2012

@denisenko ..máte super to zábradlie!!! 😵 😵 😵

utka
29. máj 2012

Ahojte...
Takže zúbok vytrhnutý, Viki je môj veľký hrdina 😉.
Ja na kontrole OK. Takže do konca týždňa som PN a budúci týždeň dovolenka...
@denisenko, super balkón. Ja mám iba taký cca 180x80cm ☹.
@jacka to s tými lekarmi a zubmi je pravda...každý lekár má iný názor. Tak oneskorene všetko naj...k narodeninkám.
A doktorka nám urobila rovno aj preventívku...Keď pôjdeme o pol roka, tak Vikimu aj zapäčatí 6-tky.
@leninka príďte k nám na návštevu 😉.
@letty takže Vikinka začína a potom to už pôjde...že 6 rokov. Božeeee...

utka
29. máj 2012

Baby už 11-ty deň mi mešká mrcha ☹. Tehotná nie som...Minulý mesiac mi meškala tiež 10 dní. Nechápem, či to tou chorobou, či stresom /v podstate teraz nemám žiadny/. Hmmmm....

leninka75
29. máj 2012

@utka ....jaj zlatko malé!! 🙂 ......už má u zubára aj svoju kartu? 🙂 .....super, že už si OK!! 😵 ......uvidíme ako budeme stíhať 😉 ......však tvoje číslo mám 😉 .....bežne ti mrcha nemeškáva?? 😕

utka
29. máj 2012

@leninka75 veru, Viki už má všade karty založené 😉. Ale k zubárke chodíme poctivo asi od 3.rokov...A u obvodnej ani nehovorím akú hrubú má kartu ☹. OK, tak ak budete stíhať, ozvi sa...To bude tento víkend, či?
No doteraz mi mrcha nemeškávala... 😕

jacka
29. máj 2012

rýchli kuk........

utka
29. máj 2012

@jacka ale noooo...prečo rýchly...

utka
29. máj 2012

😕

denisenko
30. máj 2012

dobré ránko..... 😉

jacka
30. máj 2012

ahojte......

@denisenko 😠 hned z rána 😠 😉 😉 😉 😀
nevadí aj druhá je dobrá 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre