Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
31. máj 2012

@denisenko ..zasa ideš plávať s oboma?? ☹ .....si zasa užiješ pomoci od gentlemanov 😝 😝 😝

leninka75
31. máj 2012

..už tu nie soooooooooooom 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 ..aj ja som to videla v telke...a to mesto dobre poznám, kedysi som tam bola..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..."cetky" ti nevytkli aj plienky hned???? lebo mne pri Niskovi vždy...prvá otázka: aj kojíš??? druhá: ešte má plienky????? a to hádam od jedného roku pravidelne..... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ..ved je ešte drobček, len ju nechaj....minule som čítala, že ekdy je mozog dieťaťa zrelý na to, aby si uvedomilo, že chce cikať.....ešte máte čas.... 😉 😉 😉 😉 ale zas ide leto, treba využiť...možno sa zadarí...... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 idem s oboma...síce svokra sa ponúkla, že mi ho postráži, ale nechcem mu moc nechávať flašu, pokým sa ešte kojíme, aby potom nevymýšlal...tak pokým sa dá, beriem aj jeho.....však sme supermamky, no nie????

denisenko
31. máj 2012

zas všetci zmizli...... 😖 😀

jacka
31. máj 2012

@denisenko tie plienky som mala aj ja........tiež som s nimi nebola spokojná...........som kupovala tie zelené....a predtým tým v lidl.....ale už sa pokazili......... 😝 ...............
@leninka75 si mala tetušky aj ty niečím zabiť.............a plienky nerieš vobec.....len ju budeš stresovať........a to ti za to nestojí.......v lete možeš vyskušať ....možno sa naučí..........v lete som to aj ja robila.....ale len na dvore bol bez.....aj sme boli mesiac bez....a potom sme sa vrátili naspäť..............a napokon sám od seba nechcel plienku........a bolo......aj v noci ...vyriešné...nechcel nedala som.......pýta sa.......... 😉

denisenko
31. máj 2012

@jacka ja tiež ostanem pri tých zelených.....akcia neakcia.....boľavá riťka nestojí za to..... 😠 Peťko je bezplienkáč???? 😕

denisenko
31. máj 2012

no super.....len tak pre istotu som pretrela Simča plienkou....a on bez jedného zamrnkania zaspal.....žeby predsa len urieknutie????,...aby človek začal veriť....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
31. máj 2012

@denisenko @jacka..ste zlaté bambuľky!! 😵..úplne s vami súhlasím!!..ani ja nie som za násilné odúčanie od plienok 😉..kedy to má prísť tak to príde.......už je tu prvý náznak, že jej niečo na rituške vadí...keď sa pokaká, príde, naťahuje plienku a hlási, že "eee"" 😵 😵........a etše robí také, že si zrazu čupne a že "ccccc", to akože ciká 😀 😀 😀 ......tak preto si myslím, že možno v lete keď bude na dvore holatá a uvidí viac Lilku cikať na trávu, tak to bude chcieť skúsiť..no veď uvidíme 🙂.........

@denisenko......ja veľmi nie som na povedačky, ale urieknutie je jedna z vecí, ktorej verím 🙂 .....hlavne, že tá plienka zabrala 🙂........držím palce, nech dobre zvládate cestovanie!! 🙂..ozaj a autobus maličkému nevadí?.....uviaž mu niečo červené do kočíka, alebo na ručičku 😉

....dievčatá ako ide zajtra MDD-ovať? 🙂...to je ale jazykolam 😝 😝

jacka
31. máj 2012

@denisenko veru konečne sme bez plienky....dakedy ked Maťkovi zub vypadol..................1.apríla......presne 😉 ...............a v noci ešte máme nehody...... 😉 neriešim,,,,,,,,,,,,,,,,,..........................a to urienutie...vec názoru.............už ked sme zúfalé tak tomu uveríme hocičomu 😉 😀 😀

@leninka75 a kde idete MDDovať?

leninka75
31. máj 2012

@jacka .....koľko už má maťko vypadnutých zúbkov?.........asi budeme len doma, kúpila som babám tie milkové mini bonbonierky srdiečka 😵 😵 😵 .....muž chcel ísť do cukrárne, ale som ho zrušila, že ony nie sú koláčové..zmrzku ešte nemôžu, tak len tak..a vy??

jacka
31. máj 2012

@leninka75 dva dolné......a horné má na vlásky oba zas....a mám pocit že aj tretí sa mu nejak kyvoce...........................ja neviem......muž sa na sobotu slubil kolegovi že mu príde pomoct s niečím........a ja chcem ísť na zber jahod....ešteneviem ked.y....alena zámku v nedelu bude niečo tak ich tam vyhodím 😉

leninka75
31. máj 2012

@leninka75..... kam ideš na jahôdky??? 😵 😵 😵 ......mylíš pustý hrad??

jacka
31. máj 2012

@leninka75 dobrá si.....sama sebe...aj si odpovieš 😀 😀 😉 🙂

nie na zámku vo Zv.......http://www.zvolenskyzamok.szm.com/............pri námestí je.....býva tam každý rok niečo 😉 ....................ešte neviem kam......zabudala som názov......dobre že som teraz volala so sestrou...... 😀 😀 😝

leninka75
31. máj 2012

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 aspoň vidíš, aká som zmagorená!!! 😝 😝 😝 😝 😝

utka
31. máj 2012

Ahojte...
Dočítané...
My sme si boli u doktorky po výsledky a po papierik, že je Viki OK. Potom potraviny a pošta...Na tej pošte ma už s..ú. Stále majú nejaký problém-technické príčiny. Dnes zase nemajú prúd. A ja tam mám tašku, do ktorej chcem zbaliť veci do nemocnice 😠 .
My sme Vikimu sľúbili na MDD také mini LEGO. A asi nepôjdeme nikam, keďže som ešte aj zajtra PN ☹.
@denisenko, keby som bola tehu, tak by to nebol zase až taký hrozný problém. Ale musela by som byť stále u lekára a asi by som musela aj nejaké lieky jesť. Hematologička by nebola veľmi nadšená, ale gynekológ mi raz hovoril, že z ich strany by to problém byť nemal. Ale ja tehu nie som. Len neviem, čo sa deje ☹.

jacka
31. máj 2012

@utka ked si už bola tehotná s Vikmi a mala problémy...a všetko je o.k....neviem prečo by si nemohla byť zas.....moj názor...ja keby som chcela bábo tak ma nikto neodhovorí....hlavne ked ho chcete obaja.................na gyne si bola?......že čo sa deje....?................u nás pošta nie je......tak sa ani nemám nad čím rozčulovať

jacka
31. máj 2012

ideme sa chystať....... 🙂 ...dúfam že nezmokneme.........čudne je vonku

leninka75
31. máj 2012

@utka ..včera chlapi na pošte nepochodili??..alebo to nebolo včera? 😕 ..pomoc ja už mám asi guláš z tých dní 😝 ......

@jacka... ja potrebujem skočiť k babke pre vajíčka, nech ešte nepršííí 😉

utka
31. máj 2012

@jacka ja som nemala problémy, keď som bola tehu s Vikim...Však ja to mám 3,5 roka. No neodhovoril by ťa nikto? Keď ja neviem. Bojím sa. Mohla by som aj potratiť, mohlo by sa to zhoršiť ešte viac počas tehotenstva a ešte by aj mohli byť komplikácie počas, alebo po pôrode. Mohla vy som vykrvácať. Prípadne pri tlačení dostať nejakú mozgovú príhodu. Takže nie je to úplne bez komplikácií...
@leninka75 boli včera na pošte, ale mali tiež zatvorené z technických príčin.
Ale teraz sme tam už konečne neboli zbytočne. Ale som si pre istotu predtým zavolala.

leninka75
31. máj 2012

@utka ..ale aj nemusia byť komlikácie 😉 ... je to všetko na tebe 🙂

leninka75
31. máj 2012

.....zajtra zasa musím variť.....baby raďte!!!!

utka
31. máj 2012

@leninka75 nemusia...keď budem pchať do seba lieky...čo nie je v tehu moc dobre...
Ja idem variť kyslú fazuľu. Viki má ešte buchty na pare..

denisenko
31. máj 2012

@leninka75 ...v kočíku máme červené srdiečko..... 😉 ..v autobuse vždy spí v kočíku, vo vlaku vrieska..... 😀 😀 😀 😀 ked som bola tehu, tak vždy vo vlaku strašne kopal.....a teraz vreští...dnes som kvoli tomu absolvovala premieru kojenia vo vlaku plnom ľudí...čo už...ked musíš, tak musíš..... 😀 ...MDD-ovať??? asi nijako, lebo vraj bude pršať...ale inak tu budú nejaké akcie na námestí a ihrisku, tak asi pojdeme.... 🙂 a vy?

denisenko
31. máj 2012

@utka ale v takom prípade sa robia cisarske, nie??? 😕

denisenko
31. máj 2012

jáj, žienky...mrtvá som...Simčo ešte hodil 10-minútovy záchvat plaču, až mi uši trhalo a už odkvecol...ja fakt neviem, čo sa to deje.... 😔 😔 😔 😔 ..ale aspon ma tatinko potešil....prišla mi podpora v IT na účet...za minulý rok..... 😵 😵 😵 😵 😵 ......čo si kúúúúúúúúúúpim???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
31. máj 2012

@denisenko tuším, že cisársky sa robí keď je menej ako 70tis. doštičiek. Ináč pri cisárskom je väčšia strata krvi, tak neviem. No ale zase pri prirodzenom pôrode sa môže stať, že začne krvácanie dovnútra...Takže 😖 .
Nooo, a čo si kúpiš???

jacka
31. máj 2012

@utka pozri ked gyndoš povie že sa nevidí problém......ja by som to riskla........ved netreba myslieť na to najhoršie......a dúfať že všetko dobre dokončíte.....leninka to pekne napísala........ 🙂

@denisenko ...plienky 😀 😀 😀 😀 😉 ...........nebude to zmenou počasia?....čo hlásia?...... 😕........................ja som toto mala pri Maťkovi....ked som chodila do roboty vlakom....kopal ako blázon pokial som nevystúpila..... 😀 😀........a ako ti šlo kojenie vo vláčiku.....pricucol sa poriadne 😵 😵.......ozaj......klobúk dole........ked chodíš s oboma na plavošku......obdivujem ťa..... 😵 😉

@leninka75 to varenie.....brrr........ak ma nič né naosvieti.....tak cestoviny a syrová omáčka....... 😝

jacka
31. máj 2012

idem aj ja vegetiť......začína ma bolieť hlava.....asi zalahnem do postele.......poláskať sa s detičkam 😵 😵

dobru nocku......

utka
31. máj 2012

@jacka no však uvidíme...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre