Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@jacka díky za slniečko...síce len na chvílku, ale aj to poteší....... 😵 😵 😵

leninka75
4. jún 2012

@denisenko ..ďakujem deni!!!!! 😵 😵 😵 ..veru strašne to letí ☹ ...keď sa pýtaš na prácu, nechce sa mi, doma mi je dobre, túto materskú si celkom užívam, ale na druhej strane prašule začínajú chýbať, 😝......... ale Lolka je dôležitejšia 🙂 ........práve dnes má môj šéfino narodky, takže som mu volala a vinšovala a medzi rečou som sa pýtala ako to vyzerá na fakulte, lebo boli šumy o rušení chémie, ale dostali sme nového dekana a zdá sa, že chémia prežije 🙂 🙂...takže sa budem mať kam vrátiť, dúfam teda, lebo za cca 1,5 roka sa ešte môže všeličo udiať......... nechcem na to teraz moc myslieť, lebo to bude divočina.....ráno vstať o piatej a domov sa vrátiť večer o piatej, stihnúť úlohy, pohrať sa, domácnosť 😝 😝 😝 ...brrrrrr...hrozná predstava, ale budem musieť zvládnuť 🙂

leninka75
4. jún 2012

@denisenko ..ako je to s tou dudkou?...Simonko nechce žiadnu dudinu???....mrnčí, mrnčí až sa unaví a zaspinká???

denisenko
4. jún 2012

@leninka75 .....a vieš že aj ja si akosi viac teraz užívam?...to bude asi vekom...... 😵 😵 😵 ...ty si na chémiu????? 😕 ...no, bez dudky sme.....okrem tej "maminej"....niekedy pomrnčí, niekedy nie.....ale nie tak dlho, žeby sa až unavil...to on skor tak, že zo zvyku..... 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2012

@denisenko ....denisko nebol také mrnčadlo???......ja keby som to mala teraz opačne tak mám obavy o svoje duševné zdravie 😀 😀 ....Lilka ma natrénovala, tá mrnčala furt, v kuse 😝 😝 😝..........a má to doteraz 😝 😝..zato Lolka, tá plače fakt len vtedy ak je chorá alebo ju niečo bolí......ozaj a ešte si nedostala radu, že namoč Simkovi cumlík do medu???? 😀 😀 😀.....no som na chémiu 😉......chemicko-technologická v BA 😉.....

jacka
4. jún 2012

@denisenko to vieš..slniečko na striedačku ......raz tu raz tam........ 😎 😎 😎

@leninka75 už som na to aj ja myslela že s budeme mať čo otáčať.....brrrr 😝 ............a zchvilu budu chodiť do školy dvaja......sa nebudeme nudiť 😝 😝 😔

leninka75
4. jún 2012

@denisenko ..a ešte som sa ťa chcela opýtať 🙂 ........už dosť dávno si spomínala, že moc nejedávaš kysnuté veci......a teraz otázka 😀 😀 ....keď máš tie diétne klobáskové večere 😀 , s čím to jedávaš, len so zeleninkou, či si dáš kúštik chlieba?...

jacka
4. jún 2012

@leninka75 vidíš u nás je to naopak...Peťko viac piští.....a ja NIE SOM na to zvyknutá 😠 😠 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2012

@jacka ......ja sa snažím ešte také myšlienky odháňať...len by som sa zbytočne stresovala ☹ ..ale nie vždy sa to dá, však to poznáš 😝 ..... ako sa má blatový mužíček, šťastný??? 😵

denisenko
4. jún 2012

@leninka75 ...Denisko????...ani si už nepamätám ako plakal...on neplakal ani na očkovaní, nie ešte doma.... 🙂 ..Simonko plače často, ked ma nevidí, ked ho zoberie niekto iný na ruky, ked má trochu mokrú plienku.....ale býva aj tichúčko, len tak ležká a pozerá sa .....hlavne na bielu stenu.....sem tam na hraciu žirafku v autosedačke...ale nenačahuje sa...a ked sa s ním snažim hrať ja, hrkám mu hračkou, tak zbožne pozerá...na mna...nie na to, čo mu ukazujem....... 😀 😀 ....čo už...každé je iné...cumel do medu??? to by som ho neobabrala, rozumu ma až až.... 😀 😀 😀 😀 ....

leninka75
4. jún 2012

@jacka ..no to je presne to čo som myslela, že z dobrého na horšie sa zle zvyká ☹ ☹ ☹ 😝 😝 .......však povedz sama, nie je to občas na nervy???? ☹

denisenko
4. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som myslela, že ty si už zvyknutá na všetko..... 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@leninka75 blatový mužík sa má super.....prišiel po lakeť zablatené..nechty som čistila kefou.........ale inak spokojný...... 😵 😵

@leninka75 škoda že len jedny nervy máme..... 😅 ☹

jacka
4. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ááááááááááále jasné..všetko beriem z rezervou.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....inak by psycho to istilo.... 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@leninka75 ...klobáskové večere.....??????....hmmm......s horčicou..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...to moj muž stále frfle, lebo ked jeme spolu a nakrájam chlebík, tak si ho zje sám..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale teraz zo začiatku aj viac kysnutého pojedla...sa priznám.....bolo to kdesi, že kojacia matka musí jesť celozrnné výrobky....a váha šla hore..... 😠 😠 😠 ..teraz už nejem, len raz za čas,doslova a je to ok.... 😵 😵 😵 😵 inak, mám rada ryžové a kukuričné krekry, chlebíčky a podobné blbosti, takže tak...... 😉 😉 😉

denisenko
4. jún 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 raz sa tam určite stretneme.......potom na mna krič, lebo ja budem už aj hluchá..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2012

.....ja som teraz 1x ukázala Lolke ako sa čistia zúbky 🙂 ..ale tuším, že najväčší úspech mala zubná pasta 😀 😀 😀 .......

.....Lolka ma ťahá preč, prídem neskôr 😉

jacka
4. jún 2012

tak sa teším do postele ked Peťko zalahne...........Maťko ma v noci budil aby som mu zapálila ..že chce smrkať....potom zas na wecko........aby jeho mladší brat nezaostával...tak aj on niečo šomral......

jacka
4. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............nejakými posunkami sa dohodneme.....nie? 😀 😀 😀 😀 😀 ...........lebo ja prídem o hlas 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 dohodnuté....-. 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

Simonko si toto ráno šiel už tretí krát lahnút...som zvedavá, kolko vydrží teraz....hádam viac ako ppolhodinu.... 😔

jacka
4. jún 2012

@denisenko ...............držím palce....aby potiahol dlhšie............ 😵 🙂

leninka75
4. jún 2012

@jacka ...keď si napísala, že Maťko v noci chcel, aby si mu zapálila, tak prvé čo ma napadlo, že chcel cigu 😀 😀 😀 😀 😀 ......aj mu dávaš niečo do nosíka???

@denisenko ....tie ryžové somarinky mám tiež rada 😵 😵 😵 .......párky zjem v pohode samé s horčicou, prípadne so zeleninkou..klobásu som ešte tak neskúšala, zdá sa mi to mastné len tak samé 😕 .......ešte spinkáte?? 😔

jacka
4. jún 2012

@leninka75 ......................ved len by skúsil.... 😀 😀 😀 ....Vincentku..... 🙂

pojdeme sa chystať pomaličky... 🙂

denisenko
4. jún 2012

@jacka ...nepotiahol....ale aspon viem, ako je to u vás..... 😅 😅 😅 😅 ...bola som ho vyvenčiť vonku.....ale len čo kočík zastal.....sodoma gomora...... ☹
@leninka75 .....my spíme na pokračovanie...už ma to prestáva baviť...... 😝 😝 😝 😝 ...a to som mala tolko vecí na pláne.......

utka
4. jún 2012

Ahojte...prečítam vás neskôr. Máme to za sebou. Brali ho až o 12-tej, doniesli ho o 13-tej. Trochu tu hysáčila a teraz spinká...

leninka75
4. jún 2012

@jacka ....a ty?..zdriemla si si?

@denisenko..vydrž!!...práca neutečie..možno má drobátko len zlé obdobie 😕

@utka.....dúfam, že mu to urobili dobre..kedy pôjdete domov??

leninka75
4. jún 2012

..ozaj máme chorého hafana ☹ ...v piatok začal krívať na prednú labku, v sobotu sa mal očkovať a namiesto očkovania dostal 2 injekcie a na celý týždeň atb......ževraj má zapálený ramenný kĺb z prudkého rastu ☹ ......takže má kľudový režim, len vycikať, vykakať a šup do koterca 🙂 ......

utka
4. jún 2012

@leninka75 všetko nsjlepšie k meninkám 😉
Domov by sme mali ísť zajtra. A dúfam aj ja, že to urobili dobre...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre