Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2012

@denisenko ...Nisko má v škôlke náboženstvo??......ako sa má, nechala si ho doma?...

@utka..hotelík vyzerá super!! 😵 😵 😵......takže idete cez cestovku?.....tie tigre sú nádherné, ale teda ja by som mala rešpekt aj keď sú v kleci ...........príjemný štart v práci!!! 🙂

@jacka.......ste u Dr., že?.........som zvedavá ako pochodíte.......

leninka75
11. jún 2012

..no ako začať?? 😕 ...v piatok na ORL sme dopadli tak ako som si myslela a nechcela som to......Lilka si len sadla na kreslo a Dr. hneď, že zväčšená nosná mandľa 😝 😝 😝 ......prezrela ju len tak "light" ...a celé sa mi to nepozdávalo 😝 😝 ........vidím, že Lilka chrápe a spí s otvorenou pusou, ale momentálne má trochu nádchu a mylsím si, že aj pele robia svoje......ale Dr. nám okamžite dala termín operácie a aj naša Dr. nás hneď popbjednávala na predoperačné, som nestíhala ani dýchať 😝 😝 😝 ...........ale na 99% som rozhodnutá to zrušiť, myslím si, že vybrať sa to dá hocikedy a rozhodla som sa ešte počkať........bola som z toho mimo celý víkend, bolele ma žalúdok, hlava....Jacka poznáš také stavy, že??? ☹ .......poobede sme mali ten karneval.....bolo super, počasie nám vyšlo, masky úžasné, detičkám jeden otecko priviedol 3 koníky, takže bolo radosti, bola bohatá tombola, takže sa ušlo asi každému..Liluši sa podarili 3, ale jednu dala kamoške 🙂.........v sobotu na Červenom kameni bola hádam celá BA + okolie 😝..hrozné čo tam bolo ľudí 😝......trošku zle zoorganizované, minulý rok v Bojniciach to bolo lepšie, ale deti si užili súťaže, vystúpenia rytierov, stále rodávali nejaké drobnosti takže detičky sio užili a to je hlavné..inak je to nádherný hrad a chceme tak ísť ešte raz aj na prehliadku 🙂.......potom sme ešte boli v PB na pizzu v rámci osláv tatinových narodenín 😵.......počasie vydržalo, síce bolo zamračené, ale nepršalo......no a v nedeľu som dobiehala zameškané 😝 😝 😝......teraz nás čaká super týždeň, lebo svokrovci išli na týždeň do Podhájskej 😵 😵 😵 😵 😵.........takže toľko v skratke....a teraz idem pohľadať foto

denisenko
11. jún 2012

@leninka75 ....nosná mandľa????...vidíš, aj Niskovi ju vybrali a to ani nejako extra zvlášť nechrápal.... 😠 ..mali ste super víkend, už len ticho závidieť....čo som...poriadne nahlas....sa priznám..... 😀 😀 😀 😀 😀 tak už sa teším na foto.... 😉 ...he, he...a čo ste vyhodili svokrovcov???? 😀 😀 😀 😀

a áno, Nisko má v školke náboženstvo,každý utorok pol hodinku.....mali nahlásené všetky deti od septembra, tak sme ho nechali aj my...preberajú tam biblické príbehy, takou rozprávkovou formou.... 😅 no, len niektgoré zrejme nie sú vhodné pre deti.....ale to pán kaplán nevie, isto žiadne nemá..... 😠 😠 ..inak, šiel dnes do školky, už vyzerá byť v poriadku, nekašle, nesoplí...alebo len ticho pred poriadnou "bacilovou búrkou" 😖 😖 😖 😖 😨 😨 😨 😨

leninka75
11. jún 2012

@denisenko ..Niskovi prečo vyberali??..vieš ja stále nad tým rozmýšľam, sledujem Lilku, ale nezdá sa mi to nejako nutné absolvovať.......nebýva často chorá a to chrápanie?....mne vybrali a chrápem stále 😝 😝 😝 😝 ..........poviem ti tajomstvo, ale psss nikomu ani muk ...........ja by som tam svokrovcov najradšej presťahovala na furt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....

.....víken bol pekný, aj keď 😝 ..však to poznáš koľko vecí treba vždy trepať a potom pranie a spratovanie 😝 😝 ..ale zasa čo neurobíme pre tie naše zlatíčka 😵 😵 😵

.......mňa tí farári občas vytáčajú......už sa teším ako ten náš na prvej hodine vytrúbi deťom, že ich na vianoce klameme a darčeky dávame my 😝 😝 😝 😝

.....neprivolávaj čerta!!!.....už tých chorôb bolo dosť... 😝

leninka75
11. jún 2012

....idem trošku potriediť oblečko po Lilke, aby som vedela čo bude Lolke a čo treba dokúpiť.....príííííídem 🙂

denisenko
11. jún 2012

@leninka75 .....neboj, nepoviem nikomu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....a ked skončíš s preberaním vecí, možeš prísť aj k nám...... 😀 😀 😀 ja už pomaly brázdim stránky, či nenájdem niečo pre Niska do školy.....už som mu objednala nejaké rifličky, nebudem mu kupovať všetko len nové, ked po jednom raze to vyzerá akoby ich nosilo už 10 detí.... 😠 aká škoda, že už nededíme..... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2012

rýchli kuk.....neskor vás prečítam.......

sme na atb.....zápal horných dých . ciest a priedušnice...........ano presne to som nechcela........ 😝 ........vraj len popočúvať a hned toto......

idem mu dať najesť a šup do hajan.....

leninka75
11. jún 2012

..uf...3 vrecia pretriedené, ešte ma čakajú 2.....zistila som, že Lilka mala najviac vecí na obdobie 2-3 roky....teda toho je riadna kopa 😕 ....musím to ešte raz prezrieť a čo je moc vyťahané ide preč..však Lolka už bude 3 dieťa čo tie veci bude nosiť 🙂 .......

@denisenko..keď zmáknem tie 2 posledné vrecia som u teba ako na koni 😀 😀 .......priprav sa 😉 .......nad oblečkom do školy som veru ešte neuvažovala.....len keď ja sa to bojím objednať z netu, aby to Lilke sedelo, keď je taká hlísta chudá 😝........Lilke som všade všívala gumy a Lolke ich tuším budem vyberať 😅........ veru ako bolo dobre keď Lilka dedila po sestrenici 🙂 ..........ale neodolala som a sem -tam som niečo kúpila čomu som fakt nemohla odolať 😀 😀 😀

leninka75
11. jún 2012

@jacka ..jaj moja tak zasa liečiky? ☹ ..a len Peťko či aj Maťko?....

utka
11. jún 2012

Ahojte...do práce som trafila. Po 6. týždňoch. Dnes celkom pohodička.

leninka75
11. jún 2012

@utka ..ahoj!! 🙂 ..ešte raz dík!! 😉 ......koľko si to bola PN?.......takze pohodový rozbeh, super!! 🙂 .....Viki je v škôlke?...ako robili Vikimu 1x tie mandle, tiež v celkovej narkóze?

leninka75
11. jún 2012

@jacka ..teraz vidím ja teba 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2012

@leninka75 tiež si mylsím že to prehánaju s tými mandlami......to už asi každému chcu vybrať albo čo....velmi im tam zavadza?......sa s tavím že keby som šla s Peťko tak aj jemu by to povedali...ešte že nemá asi 3r.... 😠 😝 ....................................a ideš ich dať von?......................................jááááj tak máte veget................celý dom je iba váš........si to vychunajte......to šli nejak na krátko 😀 😉 ...............tak ste to pekne zakončili......tatinkovi ste aj niečo upiekli....či to mal aj on s min. týždna?.... 😉 ...................o triední nechcem ani počuť........mne sa to tak nechce 😝

jacka
11. jún 2012

@leninka75 ako to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
11. jún 2012

@leninka75 veru zas.....lieky na striedačku.... 😝 ..........lekárne na nás kráááásne zarobia 😝 😝

jacka
11. jún 2012

@denisenko veru také dedenie je super vec..........škoda že ja nemám velmi pokom........sestry maju obe baby.... 😝....................heš choroby od vás...heš čo najdalej.....

jacka
11. jún 2012

konečne prestalo pršať......huráá....všade zas samé blato...... 😝 😝

idem dať drobčekovi napapať....a mizíme pre Maťula.....

utka
11. jún 2012

@leninka75 nemáš zač. Dobré správy kedykoľvek 😉. Viki je doma so svokrou. Zajtra idú na kontrolu s manželom. A do škôlky teda asi až ten ďalší týždeň. Áno, robili mu to v celkovej narkóze. A ja som bola PN 5 týždňov+týždeň dovolenka.

leninka75
11. jún 2012

@jacka ...chcem s tým ešte počkať.......nevidím nikde problém len to chrápanie....a písala som, že má aj trošku nádchu.......rozhodla som sa, že uvidím aj ako po dovolenke..možno more urobí dobre na dutiny...ja mám tiež pocit, že vybrať mandle je pre nich najjednoduchšie 😝 😝 ...už ľutujem, že som tam vôbec išla 😠 ...a to som zabudla napísať, že tá Dr. nemá zmluvu s Dôverou, tak som cvakla za vyšetrenie "od dverí" 10 eur 😠 😠 😝 😝 😝.......vieš ako sa teším, že sme sami 😵 😵 😵 😵 ....asi som hnusná, ale raz za rok to dobre padne 🙂 ......keby som mala prašule naviac, tak im tam zaplatím aj mesiac 😀 😀 😀 😀 .......tatinkovi sme urobili trasenú tortu, matroš som mala, poslali sme ho ku zajkom a rýchlo sme utriasli 😀 😀 😀 ......tak sa tešil, moc ju má rád 🙂........Maťko už má hlavičku OK?.....a čo tá jeho nádcha, dobre?......hlavne nech sa Peťko rýchlo vylieči, idete aj na kontrolu?

@utka ....veru dobré správy sa fajne počúvajú 😵 .....vidíš, teraz sa mi to ani nezdá, že si bola toľko doma 😉

denisenko
11. jún 2012

@leninka75 dúfam, že nie na takom koni ako je tento....nešiel mi pol dna.... 🙄 🙄 🙄 a už ma zas čert vyhána...tak idem, lebo ma zožerie..... 😀 😀 😀 😀

letty86
11. jún 2012

ahojte 😵 😵 😵 iba malý kuk 😉 neskor si vás prečítam 😉 bola som dnes na masáži, tak som sa aj po meste potúlala, len ma schytil dážd, tak som utekala domov rýchlejsie ako som chcela 😒
idem po vikinku a odneseim ju na tanečnú...zatial 😉 😵

jacka
11. jún 2012

@leninka75 jáj tieto poistovne......paráda.... 😠 😠 😠 😠 .........už sa mi zdá Maťke vlásky ok.........aj Peťkove stále kuk.........a sa teším ked to prejde....a prezliekam periny zas.... 😠 😠 ....mám pocit že som ako v zlom sne 😝 .......................prečo ty....ved im dohovor nech idú na dlhšie 😀 😀 😀 😉

@denisenko aj moj kon bol spomalený..... 😠 😠

mi učka v školke povedala že predškolákom zvyknu upiecť maminy koláče..........tak fajn.......len neviem aký 😠 😠 😠 ......že jedna mamička si pýta 2dcl múky pre Maťka že mu niečo urobí.........tak som zvedavá čo bude s takého množstva 😅 ...snaha sa cení 🙂 ........................................................vraj prečo som ho dala do školky ked mal vši...................ved ked tam šiel tak ich tam nemal.......koza 😠 😠

jacka
11. jún 2012

@letty86 závidím masáž 😵 😵 😵 😵 😵 ....................Viki sa páči na tanečnej?......a kde si mala Maťka?

jacka
11. jún 2012

Peťko má byť v klude a nahánaju sa tu po celom dome 😠 😠 😠 ....idem s nimi robiť poriadky 😝

denisenko
11. jún 2012

jáj, žienky moje....tie moje deti..... 😠 😠 😠 😠 😠 ...už to ani neriešim..... 😖
@letty86 pekné, že na nás myslíš...... 😉 tá masáž by bodla aj mne, krčná chrbtica je už úplne KO 😔
@jacka.... to akože on može za to, že v školke sú vši????....tak Peťko nech sa lieči, nech mu to nezbehne na pľúca ako Niskovi..... 😠

my ideme zajtra vyberať stehy, takže školka sa nekoná...to bude zas den.... 😝

jacka
11. jún 2012

@denisenko držím palce pri vyberaní stehov................a pevné nervy na zajtra.... 😉

vieš čo...má strašný ten kašel......horší ako Maťko mal........neviem či mu dala správnu dg.........a to nemáme prísť ani kontrolu.....teda ešte nikdy sme neboli 😝 ...............a koncom juna a preventívku ...obaja..... 😝

a k tým všiam............snažím sa to prehrýsť.......ved tam už nebude dlho.............aj ked by som najrdšje vybuchla.......a pár teplých slovjej povedala.....

jacka
11. jún 2012

@denisenko čo je s deťmi že ich neriešiš?..... 😕 😕 čo sa stalo 😕

jacka
11. jún 2012

@denisenko ...si si odborník.......porad....v lekárni som kupila skorocelový sirup...ale ponukala mi aj kvapky........vraj tie sú lepšie a učinnejšie?...myslíš že je to tak? 😨

denisenko
11. jún 2012

@jacka ...deti?..aaaale....sú ako to počasie.....Denisko je strašne jedovatý a Simonko uplačkaný....... 😠 kvapky...no, neviem, nepoznám, ale možu byť silnejšie, len nie je tam aj alkohol? 😕

denisenko
11. jún 2012

Simonko mi zaspal na rukách.... ☹ som ho položila na postel a ani sa nehol.... 🤐

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre