Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2012

to čo je tomu konu zase 😠 😠 😠 😠

jacka
12. jún 2012

@letty86 asi mu ten včerajší výlet po dažy u dr. a na úrade neurobil ....sme prišli mokrý po kolená ☹

jacka
12. jún 2012

@leninka75 videla som ťa ukáž sa 😵 😵 😵

leninka75
12. jún 2012

ahojte!! 🙂 🙂

@jacka ..tá vaša škôlka no nemám slov!! 😝 😝 😝 ......budú tam chodiť už obaja od septembra??.....Maťko má rozlúčku?? 😉 .......mne raz povedali v lekárni, že vždy sú lepšie kvapky ako sirup, pretože sú silnejšie a sirupoch je viac "bordelu", aby bol chutnejší 😕 .......

@denisenko..že obžerstvo 😀 😀 😀 😀........koľko nepôjdete plávať??....ako ste spinkali?...

@letty86 .......dúfam, že ti tie masáže pomôžu.........vy už kupujete niečo do školy??

leninka75
12. jún 2012

@jacka ....čoooo?..niekto sa zasa fúka??? 😀 😀 😀 😀 ...čo si vybavovala po úradoch?? 😨 .......čo sme dostali??.....baby trampošku, Lilka ešte nočnú košielku a tetovacie pero na fixu 😀 ....Lolka tričko a Jahôdku s bazénikom....a ja očný a nočný krém 😀 .........a od babiek oblečko a sladkosti........

letty86
12. jún 2012

@leninka75 nekupujem ešte do školy...nechcem na to ešte mysliet ☹ 😕 my je z toho nejak smutno, že už ide do školy 😝 ....tak až niekedy v lete...ešte nemáme nič kúpené...len o tej taške som už skôr premýšlala, aby som vedela akú
dúfam, že pomožu....som sa rozhodla, že pojdem na lymfodrenáž...manža odobril 😅
@jacka vikinka dostala veeela veci, ako sama skonštatovala 😅 dostala tú bábiku Bellu,čo som tak krvopotne zhánala 😅 knihy, oblečko, nejaké čačky mačky 😅 peniazky...ale to spolku aj s babkou a mojimi bratmi...a ešte ju čakajú korunky u druhej babky...tá sa má 😵

leninka75
12. jún 2012

@letty86 ...akoby som to ja písala o tej škole 🙂 ☹ .....úplne mám rovnaké pocity......ale blíži sa nám to míľovými krokmi ☹ ........naši predškoláci sa idú v piatok fotiť na tablo ☹ ☹ ☹ ..takže ďalšia taká vec, čo mi pripomína, že škola je tu "coby -dup" ☹ ☹ ☹ ...ale tuším sa my rodičia toho viac bojíme, ako tí naši drobčekovia 😉 ........prečo si sa rozhodla pre lymfodrenáž ??

leninka75
12. jún 2012

@jacka..no kde si sa stratila?? 😕 😕 😕 😕

jacka
12. jún 2012

@leninka75 obaja tam budu chodiť........hurá..... 😝 .................tak sa baby potešili darčekom.... 😵 😵 aj ty?...sama si si? 😉 🙂

@letty86 veru sa má....musela riadne poslúchať.... 😵 😵 ...............rada číta knižky?.....

vy budete čo kupovať vaším detičkám k narodkám?

letty86
12. jún 2012

@jacka má rada knihy, tak dufam, že je to vydrži 😉 Dostala Krásku a zviera a knihu o zemi, vesmíre...
@leninka75 vikinka majú v stredu rozlúčku so školkou...sa asi rozpalčem 😔 ...budú spievať pesničku Zbohom školka lučime sa ...zbohom pani učitelka, už sa nevratime spat ☹ vikinka nevie pochopit, že majú rozlúčku a ešte idú do skolky a už po rozlúčke chce ist do skoly 😕 jaaaj, bambulka moja, tak sa teší do školy

letty86
12. jún 2012

@leninka75 lymfodrenáž...chcem vyskúsať...vraj je to fajn...aj na celulitídu, zbavenie sa toxínov, únavy...

leninka75
12. jún 2012

@jacka ..keby si videla tie očičká!!!!! 😵 😵 😵 😵 .......toľko sa ma najedujú, ale keď vidím ako sa tešia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........na narodky??.....ešte neviem, pozriem do krabice čo tam je a niečo vyberiem 😀 😀 😀 ..však vieš som písala, že keď niečo vidím, že majú zlacnené kúpim a odložím a potom len vyberám 😀 😀 😀 ..a ty ideš čo kupovať??

leninka75
12. jún 2012

@letty86 .....aj mne Lilka recitovala takú dojímavú básničku čo bude na rozlúčke a veru som si musela odkašlať keď skončila, aby sa mi netriasol hlas 😀 😀 😀 ..Viki bude doma celé prázdniny, či ju ešte dáš do škôlky?

letty86
12. jún 2012

@leninka75 😵 😵 😵 😵 ...som sa ta chcela už dávnejšie opýtat na tú krabicu....že aké máš zásoby 😵 😵 😀 ináč super nápad 😉 😉 ....mne by sa páčilo, keby ju mám doma a niekto mi tam stále dá a ja len vyberám 😅 😅 😅

letty86
12. jún 2012

@letty86 do školky nepojde, som doma.... a neviem, či sa to dá....na nástenke máme vypísané, že predškoláci majú nárok iba na dva týzdne z prázdnin....a neplatí to pre mamky na RD

leninka75
12. jún 2012

@letty86 ..... 😀 😀 😀 .........super vylepšenie!!!! 😵..musím povedať mužovi, že on bude dávať a ja vyberať von 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jún 2012

@letty86 ..fakt??!! 😅 😅 .......asi je u vás veľa detičiek....my sme malá škôlka na dedine, takže každé dieťa je vítané 🙂 🙂 🙂 ..........

letty86
12. jún 2012

@leninka75 píšem sama sebe 😔 ....presne som to tak myslela a nech netrochári a povinne a pravidelne plní krabicu, ja by som slubila, že ju pravidelne budem vyberat 😅 😅

idem, matko mi demoluje byt 😠

jacka
12. jún 2012

neviem čo idem kupiť.....Pekťo bude mať meniny......Maťko narodky......muž meniny.....tak to dáme do jedného.... 😀 😀

😎 😎 😎

jacka
12. jún 2012

@leninka75 držím palce nech ti ten zlepšovák na krabice vyjde 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jún 2012

@jacka @letty86..len to si bude musieť muž nájsť ešte jedno zamestnanie 😀 😀 😀 😀.........

@jacka......fíha u vás sa bude hromadne oslavovať!! ..............bola si s Peťkom vonku?

...čo ste dnes varili??

leninka75
12. jún 2012

..pomoc a som v keli!!! 😖 ..doteraz si Lolka vždy keď nemala papučky okamžite vyzula ponožky a práve teraz sa mi vyzliekla z pančušiek 😝 😝 😝 😝 ...tuším ju budem oliepať lepiacou páskou, aby zostala oblečená 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2012

ahojte.... 🙂 už sme doma...stehy vybraté.... 😉 veľa ste počmárali, potom prečítam...idem variť špenátik... 😵

letty86
12. jún 2012

@leninka75 paradajková polievka a špagety, ale čo budem zajtra 😕 inspirujte ma
matko neznáša papačky a ponozky mu tiez vadia, musi byt podarená 😵
@denisenko nisko neplakal?
@jacka máte pestrý oslavovací jún...aj my máme vela oslávencov

leninka75
12. jún 2012

@denisenko .....ahoj! 🙂 .......bola si s oboma, asi 😕 ..ako ste to zvládli? .....tak nech sa špenátik podarí 🙂

@letty86...ako malý demolátor? ..veľa škody?? 😉...........kôli tomu vyzliekaniu by som už bola rada nejakému poriadnemu letu 😵....na víkend hlásia tridsiatky, tak snáď si Lolka užije holú prdelku 😀 😀.....dobrý obedík 😵 😵.. a rýchly 😵 😵 .....ja mám fazuľkovú polievku a kuracie prsia na cesnaku a kečupe s ryžou a idem k tomu vytrhnúť šalát 🙂

letty86
12. jún 2012

@leninka75 demolátor spinušká 😵 škody tak na matkove pomery 😀 to vyhadzovanie ho neprešlo 😝
fajnotku máte 😵 ja také rýchlovky, ked je tatík v práci....mna to varenie taaaak nebaví 😔
som robila vikuske na narodky tortu, taký nerv som mala 😠 som si vymyslela mramorovú s parízskym krémom....tak toto som zvládla....ale chcela som to potiahnut varenou hmotou, vyzeralo to tak jednoducho....písali tam zienky komenty, že je super, a iné, že sa im tá hmotá trhá....no jasne, že som ja bola v tej druhej skupine 😠 😠 tak som to nakoniec poliala čokoládou a ozdôbky nejak vyrobila...by som chcela vedie, kolko sivých vlasov mi z tej tory pribudlo 😅 😝

leninka75
12. jún 2012

@letty86 ..ešte spinkáva 2x?.. 😔 .......ak je parížsky krém z varenej smotany, tak to sa zasa mne nedarí ☹ 😠 ......nikdy sa mi smotana nevyšľahá 😝 😝 😝 ...a tá varená hmota je čo??? 😕

denisenko
12. jún 2012

no, špenát zjedený, deti v posteliach.... 😅 ..
@letty86 nie, neplakal..ved to je už veľký chlap.... 😀 😀 😀
@leninka75 ja som to robila raz, tiež mi to nevyšlo.... 😝 😝 😝 .potom som robila parížsky krém s maslom a to vyšlo.... 😉 ..a hej, bola som s oboma...čo už....čakala som asi pol hodinu, potom ma prešla trpezlivosť, kedže bolo pred nami 10 ľudí, zaklopala, zacálovala 10E a zobrali nás hned..... 😠 😠 😠 😠

inak, Denisko neplakáva...ani pri šití, ani pri vyberaní štichov, ani pri tetanovke, on neplačkal ani ako bábätko na očkovaniach....má zrejme velmi vysoký prah bolesti.....aj ked sa udrie, tak neplače, len mrnkne... 😅

leninka75
12. jún 2012

@denisenko ..tak to bola bleskovka 🙂 🙂 🙂 🙂 ......dosť drahé prednostné ošetrenie 😝 ..ten zvýšený prah bolesti by som brala tak u zubára 😀 😀 ..........

.....tak a rozlúčku so škôlkou máme 29.6. ☹ .........

..idem obedovať... 😵

jacka
12. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ....to asi všetci.....my teda oni maju zo školkou 14.6...neviem prečo tak skoro..................dobrúchuť k obedíku-.....---
@denisenko ahoj.....no ty si ale superdvojmama..... 😵 😵 😵 😵 .....medailu ti treba.....ja by som nedal.....hend by som zaklopala......povedal že mám dieťa čo kojím...nech ma beru predsnostne....máš na to nárok 😉

niekde som tu aj aninku zazrela.......dobre som videla? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre