Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. jún 2012

ahoj deni 😵 😵 😉

jacka
16. jún 2012

@denisenko kdeže si???? 🙂 😎 😎

jacka
16. jún 2012

@leninka75 .......na dobrotu.....už chápem.....už vidím ako by moj muž vzal na takúto akciu Maťka 😀 😀 😀 😠 😠 😠 ................kdeže zateplený.........hrubé steny.......skala.........takže zima stále..............ale ked sa vyhreje .....tak držíííí......až privelmi 😝 .......................ja atb a slnko neriešim.......nikdy som to nerobila...........nepoviem keby aml teplotu........a ten kašle....stále ho drží.....ale zas nemožem aby po týždni prešiel 😝

detúrence spinuškaju....zajtra ideme grilovať.....kurátko 😵 😵 ....už to má zrátané načisto 😀 😀

jacka
16. jún 2012

deni zdrhla......zdrhnem aj ja.....

dobrú nocku 🙂 🙂

jacka
17. jún 2012

ahojte...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
17. jún 2012

ahoooooj!! 😎 😎 😎 😎

@jacka ..ako kuriatko??....už chytá farbu?? 😵 😵 😵 ...máme podobné, grilujem stehná 😀

leninka75
17. jún 2012

@jacka ...tak až taká dobrota ten guláš ževraj nebol 😅 😅 😅 ....... pochopíš to moje skoro 6-ročné dieťa??....Lilka sa tam rozrevala hneď z príchodu, že ona chce mamúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 .......tuším sa vo vývoji posúva dozadu a nie dopredu 😝 😝 😝 😝

leninka75
17. jún 2012

..dnes sa už vracajú svokrovci ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
17. jún 2012

..tááák a stehienka vystriedal v rúre koláčik 🙂 ....ešte toto a na dnes mám "fraj" 😵 😵..môžem ísť strčiť nožky do bazéna 😎 😎

jacka
17. jún 2012

@leninka75 aký pečieš koláčik?................sa máš ....nožky v bazéne....možeme prísť 🙂 ............................ako to ubehlo že už idú domov.... 😝 ...............................Lilka nemá chybu....ako to vyriešil otecko 🙂 ...............nebol dobrý guláš???? 😕 😕 .........asi málo pil..nie 😀 😉 ............kuriatko už je hotové.......už len schovať do bruška..... 🙂 🙂

jacka
17. jún 2012

kuk......... 🙂 😎 😎

denisenko
17. jún 2012

čafte.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 včera bol náročný den, tak som len kukuk jedným okom a išla som spinkať... 😎 dnes tiež od rána neviem kde mám hlavu...Denisko už odcestoval...nakoniec sa rozhodol že pojde.. 🙂 Simonko spinká, toto teplo mu dáva zabrať....a ja hádam pojdem pomaly aj robiť niečo, na čo nemám čas inokedy.... 🙂

denisenko
17. jún 2012

ešte niečo zo včera...

denisenko
17. jún 2012

dobrú noc..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
17. jún 2012

@denisenko predsa šiel?.....už nepojde do školky?.....na ako dlho tam bude?..........aspon si trošku oddýchneš....zaslužiš si..... 😵 ......................Denisko musel mať poriadny zážitok.... 🙂 🙂
dobru..... 😵

idem aj ja........toto teplo je až privelké 😝 😝

dobru nocku

utka
17. jún 2012

Ahojte...
A sme doma. Bolo super, teplučko. Len neviem, či Vikiho včera neofúklo, lebo bol spotený a šli na aute na vinicu a mal hlavu von oknom. Ja som tam nebola a tatina nejako nechcel poslúchnuť. Ráno mal trošku spuchnuté oči, a dosť kýchal ☹. Ja som sa trochen pripiekla na slniečku 😝.
Zajtra ide do škôlky, tak som zvedavá, čo a ako bude...
Tak dobrú noc.

denisenko
18. jún 2012

krásne ránko... 😉

denisenko
18. jún 2012

@jacka ...teplo, teplo, teplúúúúúúčko....ale tiež by mohlo byť s mierou, že???...Denisko príde asi v sobotu večer, najneskor v nedelu..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....do školky potom ešte na jeden týžden,ale ved uvidíme..... 🙂 potom by už mal prísť tatinko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....zážitok to veru bol...pre neho aj stý krát to isté je zážitok...v žiline je ten krúžok, tak ak ho to bude držať stále, ked bude starší asi ho prihlásim..... 😵 vy ako? ste sa boli včera aj kúpať niekde??
@utka ked tí drobci si nedajú povedať.... 😠 😠 😠 ale neviem, čo včera bolo, aj ja mám dnes ráno jedno oko opuchnuté a bolí ma a Simonko tiež, zatečené..... 😕 😕 😕 ..akú si mala noc, ked si sa spálila??? 😕

leninka75
18. jún 2012

ránečko!!... 😎 😎 😎

@jacka..že vraj guláš moc zriedili a tým pádom zostal nedochutený 😒..... koláčik so mobila marhuľový s orechovou polevou 😵 😵 😵 ......len prídite bazény čakajú 😵 😵 😵 😵 ........boli ste včera nakoniec niekde?.....aký úspech malo kuriatko ? 😉

@denisenko ...ja somto zle pochopila, som myslela, že k vašim idete všetci traja 😔 ......pre Niska niekto prišiel?.......vidno, že tie vlaky úplne hltal 😵 😵 😵

jacka
18. jún 2012

ahojte...........
@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
18. jún 2012

@denisenko aj ty? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
18. jún 2012

@jacka 😕 😕 😕 😕 😕 čo: aj ty? 😕 😕 😕 😕 už som si kávu vypila, ale stále takto zrána nechápem.... 😀 😀 😀

@leninka75 povodne mal ísť len Denisko, potom že teda pojdeme všetci a nakoniec šiel len on.... 🙂 prišla pre neho mamina 🙂 ...v septembri ide do školy a on sa bojí ostať sám aj v druhom regáli v obchode... 😠 😠 sme boli na tej výstavičke vlakov, kukal na to ako puk...strašne ho to baví, a hovorím, idem si sadnúť len tuto na lavičku, nakrmim malého a ty sa pozerkaj...no určite...mamííííí, ja idem s tebou....... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 len preto, že lavička bola za stlpikom...5 metrov od váčikov, ale nevidel by na mna....tak mám "mamine cicíky" doma dva..... 😝 😝 😝 😝 tak preto ho mamina zobrala samého........ 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
18. jún 2012

ozaj......kto mi poradí, kam ísť s detičkami na Slovensku na krátku dovolenku??? 😕

jacka
18. jún 2012

@denisenko a ty som myslela že si ma predbehla....a ja som skončila tretia 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....kávičku ešte treba zaliať......a dnes sa mi nejako nič nechce.....kde pojde do školy?........a preč pojdete s tatinkom?..............to aj ja poznám....mamíííí.......kde si......takže prícucky mám aj ja.....dvojmo...... 😀 😀 ......ten by bezomna nešiel tak ako tvoj..........sa vobec divím že spal v školke bez mamy 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. jún 2012

@denisenko na ako dlho chcete ísť?.....

jacka
18. jún 2012

@leninka75 včera sme šli k sestre..............muž umiera....bolia ho kríže tak chcel pichnuť injekciu.........aj mu ju pichla........zjedol ešte dve tbl............sa divím že sa ráno zobudil 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....chudák ten tvoj muž..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 akú injekciu?. 😀 sestra je sestra???? 😕 😀 😀 😀 😀 ...no, chápeš, že?-..... 😀 😀 😀 😀 ...chceli by sme tak asi na týžden, alebo minimálne 4-5 dní..... 🙂 ...do školy...jáj, hlava ma z toho bolí, asi na Sk, ale nie je to stále na 100% 😖 😖

utka
18. jún 2012

Ahojte...
@denisenko spala som dobre aj napriek opáleniu. Skús popozerať nejaké dovolenky na zľave dňa alebo na iných zľavových portáloch. My ideme cez zľavu na 3 dni do Oščadnice.
Ach jááááj ☹. Vikimu sa nechcelo ísť do škôlky. Už večer bol z toho smutný. Ani zaspať nevedel ☹...

jacka
18. jún 2012

@denisenko tak sa ťa už nejdem pýtať na školu....... 😉 ...ved do septembra daleko 🙂 😎 ....................ideme si užiť horúčavy........ 😝 dobre že min. týžden sme kurili 😠 .....................................to chcete aj s tatinkom?.............................sestra je sestra... 😀 😀 😀 robí na are.......dúfam že moje deti nebudu umierať 😀 😀 😀 😀 😉 chápeš.... 😀 😀

jacka
18. jún 2012

@utka ahoj.....a ako sa mu šlo ráno?......chudatko... ☹ ☹ .......si ho mala nechať už doma.......alebo pri rodičoch

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre