Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

http://www.peonza.sk/

to bude asi toto.....

jacka
25. jún 2012

už aj leninku vidím.......a ja som si zemiaky len doniesla....neviem kedy si oškrabem 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@denisenko odkial si s dozvedela že sa mu v školke posmievaju..........

leninka75
25. jún 2012

ahojte!!....juj a ja že nejaké pozitívne správy po víkende a tu zasa choroby a protivné detiská čo sa posmievajú ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..ale predsa len je tu niečo pozitívne 😉 ...jacka so svokrom v sprche 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

@jacka..fúha to teda muselo byť!!! 😝,,,kto sa viac zľakol??? 😀 😀 😀........chlapci aj kašlú a teplotujú?.......a kde ti mohli prechladnúť?....alebo žeby z toho tepla?? 😝 😝 😝........

@denisenko....nemajú náhodou v tescu zľavy na bazény a také prkotinky?? 😕...aby si sa nemusela trepať do žiliny ........ pôjde ešte Nisko cez prázdniny k babke?? .....

@utka ..to čo mal po sebe také biele Viki??? 😕 ....nejakú penu?.........ale bolo vám fajne 😵 ...a v rakúsku ste kde boli?...

denisenko
25. jún 2012

@jacka dithiaden je antihistaminikum..originál na alergie....nie na lepšie spanie.... 😀 😀 😀 😀 a u Deniska funguje presne naopak, ako dobitie bateriek.... 😀 😀 😀 😀 😀 -....s tou pokožkou....už sme si zvykli, má problémy od narodenia.... 😔 😔 😔 😔

leninka75
25. jún 2012

@denisenko @jacka..ozaj dievčatá keď píšete, že detičky majú sople..možno pre vás zaujímavá infoška......tá druhá krčná mi hovorila, že pediatri na to zabúdajú, ale že deťom treba dávať do nosíka pri soplíkoch atb kvapky spolu s nejakými voľnopredajnými, treba ich zmiešať a kvapkať takú zmes.........mne predpísala atb uniflox (síce sú očno-ušné) a k tomu mi doporučila detský nasivin....zmiešala som polku nasivinu a jedným unifloxom a zaberá to 😉

denisenko
25. jún 2012

@leninka75 hej, v Tescu...tam mám vyhliadnutý...ale isto nie v tom našom...... 😀 😀 😀 my máme len supermarket, to platí pre obchodné domy a hypermarkety..... 😠 ...no neviem, pojdeme všetci, isto...ale už máme tak viac menej plány na celé leto,......nech si poriadne užije, výlety a tááááák.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
@jacka povedal mi to sám....a že je z toho potom nervozny.....už si asi myslel, že viac do školky nepojde, tak mi to povedal...aby som nehovorila nič v školke..... 🤐 🤐 🤐

denisenko
25. jún 2012

@leninka75 to vážne? a povedala ti aj prečo to tak treba????

denisenko
25. jún 2012

idem ja...Simčo je mrzutý od rána.....len som zabudla od ktorého....... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
25. jún 2012

@denisenko a prečo mi to dali ked bol chorý?..........a nemá žiadnu alergiu.....toto nechápem..tieto lieky.................................a aj si povedala niečo v školke?......super že ti to povedal 😵

@leninka75 ....ale si len tak mi atb nedaju v lekárni..či daju?........

jacka
25. jún 2012

@denisenko tak potom ešte prídi 😉 ..........čo samu stalo?....zle ste spinkali?

leninka75
25. jún 2012

.a takto sme víkendovali .. 🙂

jacka
25. jún 2012

@leninka75 parádička 😵 😵 😵 😵 😵 .....som sa zlakla že tam Lolka sedela sama 😕 😕 ...ja som Peťka musela držať...ale vidím tam niekoho 😉

leninka75
25. jún 2012

@denisenko ......inak tie deti nás stále prekvapujú ☹ .....som zvedavá čo asi tak Lilka v sebe drží a nepovie ☹ ☹ ☹ ..........vraj lepšie sa uvoľní nosná sliznica, teda odpuchne, a tiež povedala, že kvapky sú lepšie ako spray a kvapky sa majú kvapkať na vnútornú stranu nosíka..............fakt som sa dozvedela také veci, že som si pripadala ako ťapa... 😔 ........aký bazén máš vyhliadnutý?........si na mrzútka Simka tak zvykneš, že potom budeš v šoku keď bude dobručký 😉

@jacka ......ja neviem či u vás predajú atb kvapky 😕 .... u nás nechcú už ani mojej mamine, ktorú poznajú, že je zdravotníčka 😝 😝 😝 😝 ...však treba vyskúšať, možno v nejakej lekárni by sa dalo......máš doma aj Maťka??.....ozaj a prečo plakal, že už nechce do škôlky?.....nepovedal ti?.. 😨

leninka75
25. jún 2012

@jacka ..dobré očká máš!! 😵 😵 😵..však Lolka nechcela z koňa, stále, že "ete, ete"....

jacka
25. jún 2012

@leninka75 si ma mala vidieť aké oči som vypleštila ked som ju tam videla sedieť samu 😀 😀 😀 😉 ..........................nie nepovedal.......ale každý den mu vravím že mi musí všetko hovoriť.....hocičo...............šiel do školky.....vydrží tých 5 dní 😉 ...................tiež si myslím že by som zohnať........tie atb............ju a to teraz dobral jedny 😠 ☹

utka
25. jún 2012

Áno, Peonza je to, čo dala @jacka link...
@leninka pekné fotky. Super víkendík ste mali. To mal Viki na hlave takú penu.
Boli sme sa kúpať v Prellenkirchene- http://www.easynet.sk/index.php?idi=3587

leninka75
25. jún 2012

@jacka .....myslíš, že by to bolo zasa na ATB??? ☹ .....

@utka..fajn články, len ma tam zaujalo, že po kvapnutí by dieťa malo ležať 5 min 😅 😅 😅 😅...moja skoro 6-ročná Lilka nevydrží ani 20 sekúnd!!! 😅 😅 😅 😝 😝 😝

leninka75
25. jún 2012

@utka ..ráno som na vás myslela...bolo v teleráne o pasoch, že už musí mať od zajtra každé dieťa a že ľudia môžu posielať "humorné" zážitky s cestovnými dokladmi..tak ste ma napadli, teda tá vaša nevydarená minuloročná dovča 😉 ...dúfam, že sa nehneváš, ale hádam takto s odstupom času už to neberieš tak smutne ako vtedy.....

jacka
25. jún 2012

@leninka75 ked tei soplíky maju nejakú divnu farbu........no ešte uvidím 😉

jacka
25. jún 2012

@leninka75 také kraviny vymýšlaju.......mesačné bábo fotiť....nechápem..ved o rok bude vyzerať úúúúúúúúúplne inakšie

jacka
25. jún 2012

ja nechcem byť zlá......ale deti dostali toto k sviatku..................nálepky bárbi.....su už odlepené

leninka75
25. jún 2012

@jacka ..keď má farebné sople to určite aspoň pamycon, nech sa mu to nezatečie, aby fakt nemusel atb.........tiež nechápem to policajné rozmýšľanie 😠 😠 😠 ........sú rodiny aj zmiešané, ktoré často cestujú a budú teraz každé dva roky robiť nový pas 😝 😝 😝 ........

utka
25. jún 2012

@leninka75 ani Viki nevydrží ležať...Ale napr. nevedela som ten postup. Takže naposledy som mu kvapkala tak, že najprv som mu Vincentku, vysmrkal, potom Olynth, nech mu odpuchne sliznica, vysmrkal a nakoniec Pamycon...
Nieeee, nehnevám sa. Jasné, že odstupom času je to aj celkom humorné. A smejeme sa, že sme zvedaví, čo sa nám prihodí tento rok. Ale dúfam, že nič zlé...

leninka75
25. jún 2012

@jacka ..striguňa??? 😉 ......však je nádherné 😅 ......nie si ty nejaká náročná 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ..hádam by si nechcela pre chlapcov chlapčenské auto??? 😀 😀 😀

utka
25. jún 2012

@jacka "krásny darček" 😝
Veru, vymýšľajú s tými pasmi...

leninka75
25. jún 2012

@utka ..poviem ti, že ja som to robím ako píšu už dávno a nejako podvedome, proste mi to prišiel fajn nápad najskôr noštek "umyť" a potom liečiť 😉 .....ale nekombinovala som kvapky bežné s ATB.....to až teraz ako mi to spomenula Dr. ...verím, že tento rok sa to už podarí a ukážeš nám krásne fotečky od mora 😵 😵 😵 😵 ....a už vieš kedy letíte?........mi máme fajnový odlet 😅 😅 ...ráno 5:00 z BA 😅 😅 😅 😅 a prílet 14:30, to je OK 🙂

leninka75
25. jún 2012

..toľko s vami s vami kvákam, že som zabudla na kávu, už je ľadová , ale neva tá je na krásu 😀 😀 😀 ..ako to len ten môj muž s nami vydrží 😀 ..jedna krajšia ako druhá 😀 😀 😀 😀 ..idem si ju dať...a prebaliť Lolku, niečo tu fest smrdká 🙂

utka
25. jún 2012

@leninka75 ja som dávala najprv Vincentku a potom ATB kvapky, ale Olynth mi nenapadlo dať 😕 . Ale už som múdrejšia 😉...
A kedy a kam vlastne letíte...???
My ešte nevieme. Vraj 7 dní pred odletom sa všetko dozvieme. Takže najskôr 19.7.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre