Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. jún 2012

@jacka
no zato ja som si schrupla úplne neplánovane.... 🙂

leninka75
25. jún 2012

@denisenko ..to čo bolo nejaké stretko veteránov??.....náhodou je Nisko supiš pupiš aj s grimasami aj s vláskami 😵 😵 ......tá torta je bomba, ja by som tiež takú brala pre seba, nech sa pokochám 🙂 🙂 🙂 ......idete do ZA?..aký chceš bazén, niečo také ako je u babiny?

@utka..no vieš ja som zvedavec zvedavý, tak som cinkla do cestovky, že kedy nám to letí 😀 😀 😀 ...ideme 3.8. do Burgasu a potom do Pomoria, to je taká pol hodinka z letiska 🙂 ....a vy??...

@jacka...špekulujeme, že pôjdeme už vo štvtok večer, prespíme u tety a od nej okolo tretej na letisko, inak by sme museli z domu okolo jednej v noci 😝 😝........vyspinkaj sa 😔

jacka
25. jún 2012

@denisenko no super.....tak si sa vyspinkala aj za mna 😉

vidím tu aj leninku 😉

jacka
25. jún 2012

pozde 😀 😀 😀

leninka75
25. jún 2012

@jacka ..už som zistila 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@leninka75 to kde idete presne...?...........super že máte kde prespať........aj auto tam necháte?

jacka
25. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

prší prší....ja som chcela na čerešne 😠 😠 😠 😠

denisenko
25. jún 2012

@leninka75 takže aj vy do bulharska??? 😅 ....to boli Ladislavské hody, super hudba, mažoretky, tanečnice tu z umeleckej školy a veteráni....dobrá akcia...Denisko si zobral zošit a pero a sedeli sme na lavičke a kreslili... 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. jún 2012

@jacka no..neviem či aj za teba...ale celkom bodlo... 😉

jacka
25. jún 2012

@denisenko 😵 ..........závidím 🙂

jacka
25. jún 2012

ideme....prídeme 🙂 🙂

leninka75
25. jún 2012

@jacka ..oblasť je Pomorie a hotel Festa Pomorie...Pomorie poznáme už tam ideme 3x 🙂 ..auto asi necháme na letisku, to vieš známosti 😀 😀 😀

@denisenko ..to bolo v Rajci?..super akcia!!! 🙂 .......prečo taký 😅 "smailo", že do bulharska?? 😀 ......my sme s mužom bulharskový maniaci 😀 😀 😀 ..celkovo ideme do BG 4x.......Liluša by zasa rada do IT 🙂 ....

leninka75
25. jún 2012

..dievčatá, mala som hlavu v smútku, že ako urobiť toho sponge boba, teda akú chuť bude mať a na vareche som našla kinder tortu, zapáčila sa mi, takže urobím tak + ešte parížsky krém podľa deni 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
25. jún 2012

@leninka75 skúsim tam cinknúť aj ja...My ideme do Prímorska...
Dnes ideme na očkovanie...konečne. A potom na logopédiu...

denisenko
25. jún 2012

@leninka75 ......4X?..tak to ste asi spokojný... 🙂 ja som tak nadhodila tomu mojmu že Bulharsko, ale nejako je proti....a neviem prečo..... 😠 ..takže my máme na pláne..klobáskovú túru po Kľaku, nejakú ZOO..Denisko by rád Dinopark, nejaké kúpanie...potom k babke, odtial je len skok na Duchonku, tam sa dá aj túrovať aj hubárčiť, aj člnkovať a hlavne prechádzať s kočíkom.....a potom ešte možno Tatry a tatralandia....tak som zvedavá, čo z toho padne.... 🙂
@jacka nezávid.....to mám za tie noci.... 😔
@utka my už sme zaočkovanýýýýýýý 😉 😉

leninka75
25. jún 2012

@utka ..tam sa chystáme, keď bude Lolka väčšia 😉...aké očkovanie?? 😕

@denisenko..pekný plán 😵 😵...ja verím, že sa vám podarí všetko 😉..a keď budete v tatralandii, neobíďte ani western city 🙂 🙂 🙂.......väčšinou sa stretávam s názorom, že BG 😝 😝 😝.....ale my sme zatiaľ boli vždy spokojní..možno je to tým, že nie sme extra nároční, keď je izba čistá je všetko OK 🙂.....moja mama je typ frflajúceho turistu...jej aj keby servírovali na zlatých tanieroch v 5 hviezdovom hoteli aj tak nebude dobre 😅 😅 😅 😅 😅......a tiež si vždy platí all a jedáva hranolky a zeleninu 😅 😅 😅 😅.....ale v tomto asi nebudem po nej 😉

leninka75
25. jún 2012

...pozerávate vo štvorici po slovensku??? .......ja sa vždy tak narehocem 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. jún 2012

..jej pred chvíľou pršalo a teraz krásne svieti slniečko 😎 😎 😎..idem urobiť babám strúhané jablko s mrkvou 😵 😵 a piškótami

jacka
25. jún 2012

@leninka75 aku mnamku ideš robiť...........teda už si asi aj zjedla....že 😵 😵 .....................nekukám kde to dávaju..... 😕 ..........mne sa tiež v BG nepáčilo....... 😅 😅 😅 ...........a vobec som nie náročná 😀 😀 😀 .......to bude tým že mne sa tam to prostredie nepáčilo......a aj počiase ku koncu bolo na ....figu.......

jacka
25. jún 2012

@leninka75 slniečko???? 😕 😕 ......ja som bola na strome trhať čerešnš......a už sa aj zaváraju.... 😀 😀 pokial sme prišli zo školky tak dve nehody sme videli.....takéto veci mi nerobia dobre..... 😔

jacka
25. jún 2012

@denisenko super výletík budete mať.......len nech vyjde počasie........ 😎 😎 😎 😎 .......a Densikovi sa bude isto páčiť..............................ale...more je more 😉 ja by som šla radšej tam 😉

jacka
25. jún 2012

@utka a kde presne idete?.....to povinné očkovanie?......nás pichali vlani 😝 ........teraz pojdeme len na prehliadku....

jacka
25. jún 2012

idem im dať niečo najesť......nech si zatvoria pusiny...........................aspon tu bude ticho 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. jún 2012

@jacka ved aj ja by som šla radšej k moru...lenže...tatinko má radšej zimu a tento rok ja budem musieť byť v tieni so Simonkom...takže asi sa more odkladá.... 😔 😔 😔

denisenko
25. jún 2012

@jacka tebe pri jedení nerozprávajú? ja by som mu tam musela strčiť lízatko ako Marfuši aby bol ticho..... 😠 😠 😠
...šikulka si, čerešničky zavarené.... 😉 ..brrr, nehody....ľudia jazdia ako blázni..... 😔 😔 😔 😔 😔
@leninka75 ...máš náročnú maminu? ...ja tiež nad všeličím privriem oko, ale zas ako "zimmerka"..všetko okomentujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo by som ja dala za to, keby mi Denisko zjedol struhanú mrkvu s jablkom.... 😔 😔 😔 😔

jacka
25. jún 2012

@denisenko no čosi.........nehrozí............kecaju aj s plnou pusou 😠 .........im sa pusa zastaví len ked zaspia...občas 😀 😀 ...................................veru jazdia.....človek sa bojí už aj po chodníku chodiť...dobre že tu žiadny nie je 😠 😠 ............................vieš čo........to by ani moji nezjedli......a už vobec nie mrkvu 😖

jacka
25. jún 2012

@denisenko ved ja som už .....toto bude tretí rok čo som nebola.....a chýýýýba mi ☹

jacka
25. jún 2012

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

utka
25. jún 2012

Boli sme na to povinné očkovenie...s ročným omeškaním. Ale konečne to máme za sebou.
Mali vaše detičky reakciu...teploty ???
@jacka My ideme do Primorska, hotel Queen Nelly.
@leninka a koľko vás to vyšlo? A máte All inclusive?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre