Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

..máme tu detičky, ktoré aj cez prázdniny pôjdu do škôlky?.... 😕 ..my určite nie 😀 😀 😀 😀 ..iba ak by som to dala Lilke ako trest 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

....strašnú chuť som dostala takto na začiatku leta na vianočnú kapustničku 😵 😵 😵 ...a už sa mi varííííí 😵 😵 😵 ........

jacka
27. jún 2012

@leninka75 dobrá kúpa 🙂 🙂 ....vravím že sa pomamila 😵 😵 ..................rozprávala jasné......aj som mu povedala že aj im vypadnu...... 🙄 ............................škoda že taká dr nie je tu bližšie ☹ ................musí to byť hrozné pre učitelku..........brrr ani nemyslieť ☹

jacka
27. jún 2012

@leninka75 možem sa pozvať na obed?.... 😵 😵 😵 ...mnam.................moj nejde.....nech mi pila nervy dvaja 😀 😀 po jednom je to o ničom 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

@jacka ....daj si na mňa za jeden 😀 😀 😀 .....keď prídem, prinesiem 😉 ..veru takých dr. je málo ☹ ......škoda, že väčšina dr. svoju prácu berie skôr ako možnosť si dobre zarobiť a nie ako pomoc ľuďom ☹ ☹ ☹........inak nemajú to v prísahe?? 😠 😠 😠.........ty čo dnes varíš??

jacka
27. jún 2012

@leninka75 ja viem a predsa je to povinné očkovanie.......a inde sa picha..............

http://www.topky.sk/cl/10/1315152/Hrozba-z-vych...
aha čo som našla 😅 😅 😅

jacka
27. jún 2012

@leninka75 ešte nevarím nič........chápeš to?....doteraz som riadila........a idem niečo neviem čo.....asi syrovu om......alebo ešte niečo porad 😉

utka
27. jún 2012

@leninka75 ani Viki nejde do škôlky cez prázdniny...rúčka už v podstate nebiolela ani včera, len to mal napuchnuté a rozpálené. Super, že máte mandľu OK. A Lilka má teda vkus 😉.
@jacka aspoň sa chlapci spolu zahrajú, keď budú obaja doma.

utka
27. jún 2012

@jacka fúúú...takže osýpky ☹

jacka
27. jún 2012

som tiež koza......nasypala som cestoviny do studenej vody.......čo mi je?? 😕 😠 😠

zahraju....aj pobiju......aj zle porodia..... 😀 😀 ...teším sa 😵 😵

jacka
27. jún 2012

@utka pekne že?....brrr......len dúfam že neprídu osýpky..... 😅

leninka75
27. jún 2012

@utka 🙂 🙂 ....dáš si s nami za jeden?? 🙂 🙂 🙂 .......

@jacka..to mi na teba nesedí, že si ešte nenavarila 😕 😕.....ale zasa máš upratané 🙂..ja mám opačne, bordel, ale budú plné brušká 😀 😀 😀.....to je nejaký nový spôsob prípravy cestovín? 😀 😀.....som zvedavá, ako dlho ich budeš variť 😀 😀.........ja mám ku kapustnici ešte haruľu, zostala mi ryža, tak míňam 😉........

leninka75
27. jún 2012

..juj mne stále načítava ten článok 😝 😝 😝

leninka75
27. jún 2012

....Lolka sa mi vypýtala na nočník!!! 😨 😨 😨 .....vycikala sa a teraz som ju skúsila nechať v tepláčikoch bez plienky, som zvedavá 😉

leninka75
27. jún 2012

@denisenko..čavec!!! 🙂 🙂 🙂

denisenko
27. jún 2012

ahojte... 🙂

@leninka75 zas pijete????? 😀 😀 😀 ..pridám sa, bola som si kúpiť čierne pivo.... 😀 😀 😀 😀 ...a ostrihať hlavu...skoro dohola..... 😎 😎 😎 😎
@jacka máš jedno málo? pošlem ti mojho na prázdniny???? spali sme...v rámci normy...zobrala som ho k sebe do postele, tak ani neviem, kedy jedol....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
27. jún 2012

@jacka tak keď sú očkovaní, snáď osýpky nehrozia...Dobre varíš cestoviny 😀 .
@leninka75 šikovná Lolka...A čo má ryža spoločné s haruľou? Nejako som to nepochopila 😕

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..otváraj a pridaj sa!! 😀 😀...ty si ostrihaná??????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕......prečo?.....to chce určite foto 🙂 🙂 🙂........simčo mal samoobsluhu?? 😀 😀 😀 😀 😀

utka
27. jún 2012

@leninka75 ja si nedám. Bohužiaľ...som v práci a ešte k tomu autom...
@denisenko kto je dohola???

leninka75
27. jún 2012

@utka ..tiež myslím, že tie osýpky sa nás netýkajú 😉 ..no ja dávam do harule uvarenú ryžu, máličko hladkej múky a trošku mlieka, samoška zemiaky, cibuľu, cesnak ...moja svokra dáva krúpy, ale mne to tak moc nechutí......a teta zasa dáva rožky v mlieku a kopec mäsa........ty ako robíš?

denisenko
27. jún 2012

@leninka75 už mám otvorené..... 😀 😀 😀 foto..až po vás, vy ste mali prvé nové hlavy.... 😎 😎 😎 😎 😎 ...no, samoobsluha......len som zvedavá, kto to zaplatí...... 😀 😀 😀 😀
@utka daj si nealko.... 😉 ..dohola...nikto, len ja som skrátila dlžku..... 😀 😀 😀 😀 a poooooooriadne 😵

denisenko
27. jún 2012

@leninka75 aj moja svokra dáva ryžu...a ja robím len zemiaky.... 😉
@jacka..tiež sa pridám...asi si urobím cestoviny na obed......nechce sa mi nič a kurča mi lezie aj ušami.... 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..ty nebuď labuť a foť 😀 😀 😀 ..my s utkou už len udržujeme a keď sme mali nové hlavy foto sme dali 😉 😉 ......

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..váš tatino má smolu, musí zobrať aj nadčasy aby to všetko poplatil 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2012

@leninka75 lebo s ním nejdem von...inak by som neriadila....... 😝 ......a.....aj my budeme mať zachvílu plné brušká......a ten bordel u teba si viem živo predstaviť 😉 😵 ............................

@denisenko no vidíš aspon si sa trošku vyspinkala......dobrá pomoc tá postel ked spinká pri tebe 😵 😵

jacka
27. jún 2012

@denisenko čím robíš cestovinky?

jacka
27. jún 2012

som neosolila tie cestoviny 😠 😠 😠 ☹ 😝 .....

utka
27. jún 2012

@denisenko mám tu len vodu...takže na zdravie! No však ty si písala, že skoro dohola...Ja som dala foto...takže šup-šup...Ukáž sa, aká si kočka!!! 😉
@leninka75 ja dávam len zemiaky. Prípadne robievam tekvicovú. Alebo tekvicovo-zemiakovú...

jacka
27. jún 2012

zhorela mi slanina........ 😠 😠 😠

utka
27. jún 2012

@jacka ide ti 😉. Tak dnes budú fajné cestovinky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre