Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. júl 2012

@jacka ..ja som už pozatvárala okná a zatiahla rolety,ale aj tak to vyšplhá dnu na pekných 28 st.......

utka
3. júl 2012

@jacka u nás bolo už ráno o 6-tej, keď som išla do práce 26 stupňov. A večer o pol jedenástej bolo 29 stupňov.
V práci ako vždy...Nudaaaa...asi tu zaspím ☹.
@leninka75 ja tiež rozmýšľam, čo potrebujem ešte pokúpiť.

jacka
3. júl 2012

@leninka75 veru pojde zachvílu dnu......ale pekne sa am hraju tak ich ešte nechám..........................už pred 8h som ich vyhodila 😀 😀 ..............ja ešte nemožem zavrieť...umývala som podlahy..... 😠 😠

@utka to ti pojde zas dlho den.......... 😖 😖

jacka
3. júl 2012

@leninka75 to my máme v kameni lepšie.....25,5....a v spálni 24 🙂

utka
3. júl 2012

@jacka veru pôjde...do tej jedenástej. Potom pôjdeme na obed a po obde už bude čo robiť...

utka
3. júl 2012

@jacka tak to máte super. No my v týchto panelákoch hrôza. Ešteže sme len na 3. poschodí. Neviem si predstaviť ako majú tí na 12-tom.

jacka
3. júl 2012

@utka to hej......máme tu príjemne....... 😉

to sa ti už nuda kráti.------............

a mna šlak trafí s toho našeho zdravotníctva...................... 😠 😠 😠 hnusoby hnusné......hanba im 😠 😠 😠

utka
3. júl 2012

@jacka čo sa deje?

jacka
3. júl 2012

@utka my sme vo všeobecnej poisťovni......čo viem tak vraj lekárni si budu pýtať prachy.........za vyšetrenie...a vraj budem platiť za recept na dietetické potraviny......ani by mi to teraz nevadilo....ale potrebujem ísť k dr. po recept......aj s deťmi na preventívku...............to tiež v tejto republike......kocúrkovo..... 😠 😠

utka
3. júl 2012

@jacka a to si sa kde dozvedela? Tak to je sila!!! Aj my sme všeobec. zdr. poisť.

jacka
3. júl 2012

@utka včera ráno to dávali v správach.........no je.........neviem čo je na tom pravdu vraj do 6. budu vyšerovať bezplatne.....ale nie všetci......... a že sa nemá platiť kt.budu pýtať pachy....lebo ich neuvidia..........

utka
3. júl 2012

@jacka aha...no fasaaa...
Ten link sa mi nedá otvoriť...
Aha čo som našla. To by sa nám hodilo Vikimu do izby... http://www.nabytok-aldo.sk/detska-izba-s-poscho...

jacka
3. júl 2012

@utka super....tolko miesta..... 😵 😵 ......

mne sa ten link dá otvoriť......ale neva 😉

utka
3. júl 2012

@jacka ja som si ho prekopírovala a už sa dal potom aj mne... Nooo, to my potrebujeme...ušetriť miesto 😉.

denisenko
3. júl 2012

ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak, už som na chvílku tu....24 hodín za nami.... 😎 včera sa stala Deniskovi nehoda...boli sme na nákup, a chcela som ešte úplne nakoniec kúpiť šampon v drogerke...sú tam dva schodíky, a cez dvere od pokladne vidno .....tak som mu kázala zostať vonku, nech stráži Simonka, že ho tam nebudem trepať s kočíkom...kúpim len šampon a za 2 minúty som naspať.....uplne bežne to tak robíme, ked je obchod, kde sa mám problém dostať s kočíkom...... 😎 no a za minútu som počula Simonka plakať, síce len chvílku ale dosť žalostne, tak som vykukla od pokladne a vidím Denisko ho hojdá a už bol klud. a potom prišla jedna pani, že Denisko vysypal Simča z kočíka.....lenže kým som ja vyzrela von, tak bol spiatky, preto som to nevidela...nikto nevie, čo sa vlastne stalo, len tolko, že chcel ísť za mnou do obchodu a aj s kočíkom, vyšiel na schodík a jasné že kočík ho prevážil, alebo len už nevyrovnal a Simonko sa prevrátil...len tolko mi povedal, že nožičky mal v kočíku a hlavičku na chodníku......baby, ja som videla všetkých svetých, studené poty a infarktové stavy....vzala dieťa na ruky a šla domov.....doteraz neviem, kde nabral silu a dal ho naspať do kočíka, fakt to nebolo viac ako pár minút.....len jedna žena bola predo mnou v pokladni, tak som čakala.... 😠 Simonko mal trošku odretú tváričku na pravej strane , vedla očka..... ☹ ale dnes už to nie je ani vidno.... 😉 tak som si obehla chirurgiu, RTG hlavy, odtial sanitkou do žiliny na neuro.....ale našťastie nikde nič nevideli....len ho kázali sledovať, kvoli možnosti otrasu mozgu..... 😔 len na neuro ma vytočila doktorka, lebo povedala že je hypotonický.....krava.... 😝 😝 😝 😝
inak Simonko je od toho pádu stále v pohode, žiadne zmeny, včera spinkal doobeda, ako vždy, poobede si so mno vykecával, zdrhal z postele a stále sa usmieval......takže asi bez následkov....ale aj tak....neprajem nikomu....

jacka
3. júl 2012

@denisenko bože ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..ani som nedýchala.......až mi zle ostalo......všetci anjeličkovia ho strážili..............................radšej ani nemyslieť na nič zlé..... 😔 😔 😔 ......................bože tie stresy čo si musela prežiť...........juj......... ☹ ☹ .................ja by som ošedivela ☹.............................ani neviem čo mám povedať......

denisenko
3. júl 2012

@jacka ešteže mám farbené vlasy.....určite som už dávno šedivá.... 😀 ...Simonko spí....normálne som ho dala na chrbátik, lebo zaspal na cicíku......a takto vyzerá teraz...... 😀 😀 😀 😀 ..ten bordel....prezliekam periny...... 😀 😀 😀 😀

jacka
3. júl 2012

@denisenko že bordel....ha ha 😉
krásny je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......nádherne spinká........ 😵 😵

ty si ako spala?

denisenko
3. júl 2012

@jacka ja???.....ako zajac.... 😝 ...a od pol štvrtej sme na nohách.,......podaktorí...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Simonko sa potreboval do piatej vykecávať...a teraz spí už od 11-tej.....zas si asi pomýlil den s nocou..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. júl 2012

@jacka a Denisko...ten je velký, ten už nepotrebuje spať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...poznáš tie reči???, zalahol do postele presne o 12-tej........a ešte spí......veľkáč jeden.... 😉

jacka
3. júl 2012

@denisenko pokladík...ved má mať po kom podrezaný jazyk 🙂 🙂 ................................Denisko velký chlapec nech sa dobre vyspinká.......ty čo si si s nimi neschrupla 🙂

utka
3. júl 2012

@denisenko uffff...tak to si mala riadne stresy, čo???pre boha...Ale super, že to všetko dopadlo dobre!!!

denisenko
3. júl 2012

@jacka no... tiež mám niekedy dojem, že jazyky majú po mame.....ale tú oni dvaja k slovu nepustia..... 😀 😀 😀 😀 ...
@utka stres???...takmer infarkt...... 😝 😝 😝 😝 ....som šla s plačom domov....sa asi ľudia dívali, či mi šibe..... 😔 😔 😔 😔

jacka
3. júl 2012

@denisenko 😀 😀 😀 máš konkurenciu 😀 😀 😀 ....chudák tvoj muž 😀 😀 😀 😉

si neviem predstaviť čoby sa dialo somou........a neviem si predstaviť čo si prežila....... 😔 ...a vieš čo...ani nechcem........... 😔 ☹ by som na druhý den šla kupiť farbu na vlasy.... 😔 ......si to povedala aj mužovi?

jacka
3. júl 2012

som bola v záhrade odtrhuť bio 😀 😀 paradajku.,.......tam je riadny hic...som rada že tam nemusím 😉

jacka
3. júl 2012

idem s nimi ešte na dvor....ja tam super chládok 🙂

denisenko
3. júl 2012

@jacka ..veru chudák mm..... 😀 😀 😀 😀 ...ale zatial sa nesťažoval.... 😉 ....juj, taká bioparadajka...vonavá od slniečka....už ,máte? či v sklenníku?...my sme boli vonku ráno o 8-mej..stačilo.... 😝 😝 😝 😝 😝Simonko ma na tri dni zakázané slniečko a Denisko sa šiel teraz potiť do toho hicu....sa tým deťom čudujem, že dobrovoľne.... 😀 😀 😀 😀 ...bazén už máte???,

denisenko
3. júl 2012

@utka tá detská...super, ak máte málo miesta....aj my sme objednávali Deniskovi odtiaľ...len si dobre prekontroluj zásielku...nám zabudli poslať dve časti.....a potom to posielali po jednom..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
3. júl 2012

@denisenko prečo má zakázané slniečko....či kvoli tomu pádu?......

bio....červená a teplučká od slniečka......mnam.....tá chuť sa nedá nahradiť ničím......vonku máme.....o skleníku len možem snívať.......

bazén nemám.......neviem či možem dať....ešte soplíkuje..........hádam to zajtra risknem 😅 😅

dobru nocku.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre