Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. júl 2012

@leninka75 to je len šalát, tri kúsky mäska a k tomu dávajú takú pizza štanglu-ako taký rohlík je to...

utka
4. júl 2012

@leninka tak asi preto zapala...No dúfam, že na ňu nič nelezie...že sa nepridá k tým našim chorým detičkám...

leninka75
4. júl 2012

@utka ..však v tom teple to asi aj bohato stačí 🙂 ..veru dúfam aj ja, že to nie je nič vážne...a Viki ako?

leninka75
4. júl 2012

..ozaj včera sme kúpili práčku 🙂 ....

http://www.nay.sk/bosch-wae24365by/d-295716-c-1...

denisenko
4. júl 2012

jáj, mamulky....torta je už v chladničke...ten krém....čistý pribináčik..... 😉 😉 😉 😉 😉 @jacka to by mohli aj tvoji, keby si im dala bezlepkovú muku, že? vyzerá to super osviežujúco..... 😉

denisenko
4. júl 2012

@leninka75 ..pekne, pekne...maminka može prať 😀 ..1200 otáčok???...dosť..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. júl 2012

@jacka
@leninka75 no mna zatial vždy pustili....ked mám Simča na rukách a Deniska za zadkom..... 😀 😀 😀 😀

utka
4. júl 2012

@leninka75 veru stačí...a mne to chutí, zvyknem si dávať takéto šaláty na obed. Práčka vyzerá super...

denisenko
4. júl 2012

@jacka ako? neprší??? u nás sa prehnala taká burka, prietrž mračien a ľadovec..... 😝ešteže som pri prvých kvapkách stiahla detiská z balkoná...boli v mini bazeniku...... 😅 ale ten vzduch teraz....máme 20 stupnov vonku a ja sa z toho vytešujem.... 😵 😵 😵 😵

jacka
4. júl 2012

kuk......

@denisenko aj tu je búrka asi...hrmí tu už od 14h.....a stále prší..........to preto že som napustila bazén.....nemala som 😀 😀 .....................celé poobede chodil Pekťo že sa chce kupať........však može..aj dvor je pod vodou 😝 bolo treba dážd......

jacka
4. júl 2012

@denisenko to máš super že ťa pustia.........tu nič nehrozí 😠 ...škoda ☹ ...aj dnes som bola s nimi v lekárni......a kukali tam na nás......že preboha vy máte doma radosť.....a niežeby ma pustila......sa tam vykeciavala o somarinách 😠 😠

jacka
4. júl 2012

vidím letty 😵 😵 😵 ahoj 😵 😵

jacka
4. júl 2012

@denisenko vyskušaj tortičku aká je.........potom v septembri urobím....... 🙂

jacka
4. júl 2012

@leninka75 ako je Lilke?..........juj len nech nie je chorá ☹ ☹ ....heš choroby...heš

jacka
4. júl 2012

@letty86 no ukáž sa.....vidím ťa...... 🙂

letty86
4. júl 2012

ahojte 😉
chodím na rehabilitáciu a lymfo, tak mi rýchlo ubiehajú dni 😕
@denisenko ☹ som rada, že je Simonko v poriadku
u nás zatial nepršalo, ale mohlo by 😝
@leninka75 dobrý výber pračky 😉

letty86
4. júl 2012

dievčatá, ja mám odskúšanú túto tortu, je fajnová, ľahká a svieža 😵 😵 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5601

letty86
4. júl 2012

@jacka no kde si mi zmizla

leninka75
4. júl 2012

..juj dievčatá, dúfam, že bude dobrá tá práčka 😵 😵 😵 .....páči sa mi tam ten krátky program..využijem hlavne teraz..muž si dá ráno košeľu a poobede ide rovno do koša na prádlo 😝 😝 ......

@letty86..ahoj!..ako sa cítiš po rehabke a lymfo? 😉

@jacka..no máme teplotku, ale vyzerá to na virózu 🙂

@denisenko..aj tu zahrmotalo, popršalo, ale vzduch má stále 27 aj dnu aj von 😝..pre Lilku by som teraz potrebovala chladnejšie ☹

leninka75
4. júl 2012

..dobrú nôcku! 😔

utka
4. júl 2012

@leninka75 júj, tak sa držkajte...
Dnes je malý piatok...huráááááá...
Dobrú noc.

jacka
4. júl 2012

@letty86 vyzerá fajnovo.............zmizla som okúpať detičky........teraz som ich hodila spolu...a vody viac na zemi ako tam ked by mala byť..............nevadí...to maju namiesto bazéne dneska 😉
@leninka75 .....tu sa fajn schadilo......bodaj by tak dlho hrmelo...blýskalo sa............krásnych 19st..... 🙂 🙂 🙂 paráda......uvidíme čo nás čaká zajtra

@utka super....uži si volno......ja som aj zabudla.......muž ide zajtra makať....tak mi je to šuma fuk 😀 😀

dobru nocku 🙂

utka
4. júl 2012

Dobrúúúúúúú

jacka
5. júl 2012

ahojte........

fajn sa schladilo......hmla ako v anglicku 🙂

takže dnes tu bude víkend??

leninka75
5. júl 2012

ránečko!! 😎 😎 😎 .......

@jacka ..tak to si len myslíš, že sa tu bude víkendovať 😀 😀 😀 😀 .........máte hmlu? 😅 ..u nás od rána 😎 ..a jasnúčko.......nejdeš chystať bazén? 😵

@utka.....aj máte na dnes program??

leninka75
5. júl 2012

.....Lilka ma zobudila o 7:15, že vstávaj už moc spíš 😅 😅 😅 😅 .........však ja by som aj dlhšie 😔

leninka75
5. júl 2012

..dnes by mi mali doviezť tú práčku 😵 😵 😵 😵 ..........

jacka
5. júl 2012

@leninka75 dnes?....... 😕 😕 ...........

ja nechápem ako možeš tak dlho spať....teda 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...................ved vidíme...uvidíme..............bazén aby zas bola trojhodinová búrka.....................ááááááno 😀 😀 ....ešte nie je slniečko

jacka
5. júl 2012

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 už......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre