Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. júl 2012

bazén napustený.....palacinky dorobené..............robia nám rozhlas......a pekný den pred nami 😀 😀 😉 🙂

jacka
5. júl 2012

@leninka75 ty máš doma drahého?

jacka
5. júl 2012

kuk........ 😉

jacka
5. júl 2012

🙂 😉 😎 😵 😀

jacka
5. júl 2012

http://www.topky.sk/cl/13/1316182/Mamicky-pozor...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
5. júl 2012

pojdeme sa člupať do vody.......je tam pekne horúca voda 😎 😎 😎 😎

leninka75
5. júl 2012

@jacka .ale že si si zasa raz pokecala 😀 😀 😀 .........však sa na mňa fest v nay oborili, že veď oni predsa pracujú aj na štedrý deň 😅 😅 😀 😀 .........a bola som vybavená 😉 .......už som ju zapla na prečistenie a hádam skúsim aj prádlo potom 😵 😵.......no jo muža mám doma, ale celý doobed sa so svokrom serinkali s boilerom....už týždeň a pol sme bez teplej vody 😝.......a však načo pri dvoch deťoch 😠 😠..by som tých dôchodcov, čo sa umyjú raz za týždeň niekam poslala 😠 😠 😠......a teraz poobede neviem čo 😕..asi tiež bazén 😎.......

leninka75
5. júl 2012

@jacka ..takže zyko bola alkáčka 😀 😀 😀 ......a počuj nedáme za jeden 😵 😵 😵 ....nudííím saaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 .......

denisenko
5. júl 2012

@leninka75 čítam posledný príspevok....zas pijeme????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. júl 2012

@jacka aj Denisko už má konečne napustený bazén..tatinko urobil.... 😉 ..dnes ideme grilovať, tak dúfam žiadna búúúúrka..... 😠 .....tortička v chladničke, krásne stuhla, ešte som ju poliala čoko... 🙂 a v sobotu ideme na chatu....hurááááá....niekam do ...neviem kam...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale vraj 6km od Tatralandie a 6 km od Demänovskej jaskyne.....a beriem aj noťas, má tam byť aj WIFI.... 🙂 🙂 🙂

leninka75
5. júl 2012

@denisenko ....pijeme, lebo jacka našla bomba článok, že ženy na MD sa najčastejšie stávajú alkáčkami z rôznych dôvodov... 😀 😀..však keď budeš mať čas prečítaj 😉...........koľko zostáva tatino na SK? 🙂.. a na chate budete do kedy? 😉.....však to je tuším chata s wifi kôli tebe, aby si nás mohla kuk 😉 😉

denisenko
5. júl 2012

@leninka75 ...a ved všade hovoria, že najdoležitejšie je teraz dodržiavať pitný režim.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....na chatu len na tri noci.... 🙂 ..tatinko ostáva doma mesiac..... 😵 😵 😵 😵 😵 ..ty čo dneska sedíš za PC? 😕 ...inak...práčka ako? dobre? som prekvapená, že aj vo sviatok vozia.... 😕 😕 ...aaaa...@jacka isto močí nohy.... 😉 😉 😉

leninka75
5. júl 2012

@denisenko ..veru veru minimálne 3 litre denne 😀 😀 😀 😀 😀 ........simko by bol v siedmom nebi 😀 😀 😀 ......tak si tatina užijete 😵 😵 ........muž kukal foťáky, teraz niekam zdrhol, tak som tu 😉 ...práčka ešte uvidím, zatiaľ beží na nečisto 🙂 ..veru jacke je dobrúčko 😵 😵 😵 😵 ..ty nejdeš palce omočiť? 😉 .....

leninka75
5. júl 2012

@letty86... 🙂 🙂 🙂 ..ahoj!!

denisenko
5. júl 2012

@leninka75 ...3 litre?????...to nezvládnem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...včera som si dala večer Radlera....a nech...aj tak je tam viac cukru ako alkoholu...... 😀 😀 😀 😀 .....ja dávam pozor na Simča..tak som tu... 🙂 ale už mnaučí, mačiatko moje..... 🙂

denisenko
5. júl 2012

@letty86....čítaš poctivo???? 😀 😀 😀

letty86
5. júl 2012

ahojte 😉
my sme dnes doma, ani nechcite vedieť, ako máme horúco 😝 ...a vonku tiež sa nedá nikde skryt 😝 ...neskor chceme skočit na zmrzku, ale to musi oskar zaliezt

@leninka75 na lymfo fajn, len mi je horúúúúco, sa cítim ako v saune a rehabka tiez fajn, už mám druhé kolo, teraz mám laser, prúdy, masáže a rašelinu, to je tiež sauna 😝

leninka75
5. júl 2012

@letty86 ....tak horúco je asi všade 🙂 ........našťastie Lilka nemá dnes teplotu, tak už utekala s tatinom do bazéna 😵 😵 ...a my s Lolkou tiež vyrážame 🙂

utka
5. júl 2012

Ahojte...
Spali sme do deviatej, potom vonku kosili a dnu vřtali, tak sme mali budíček. Ja som umyla balkónové okná a okno na Vikiho izbe. Potom sme šli na nákup a napapať sa. A teraz sedíme doma pod ventilátorovým lustrom a ideme si niečo zapnúť, nejaký film.

utka
5. júl 2012

Ja som kúpila Vikimu bazén v Tescu. Priemer 244cm a hĺbka 63cm. Tak cez víkend u našich napustíme.
Ozaj, včera som po 2,5 mesiaci dostala mrchu 😝

letty86
5. júl 2012

@denisenko a kým natukám 😀

dievčatá radte mi 😉
@denisenko
@leninka75 vy máte teraz nové hlavy 😅 chcela by som si zmenit farbu vlasov, tú tmavu, ktorú mám 😠 nechcem...som mala takú peknú čokoládovú a raz ju nemali a capla som si stredne hnedú a taaak mi natmavo chytila 😠 tak rozmýšlam nad melírom, alebo to celé zosvetlit?neviem ☹ čo bude lepšie 😕 nezničím si velmi vlasy? ja by som išla aj do svetlej, velmi sa mi páči ako to ma teraz Kalisová zo správ 😉

utka
5. júl 2012

@letty86 ja som si teraz tiež dala melír a som spokojná...

letty86
5. júl 2012

@utka a aké más vlasy?

utka
5. júl 2012

@letty86 myslíš farbu?

jacka
6. júl 2012

ahojte,.............

@denisenko ..vám bude super......len ench výjde počasie....a kto všetko ide?....

utka
6. júl 2012

Ahojteee..
Hurá piatok!!!

jacka
6. júl 2012

@utka už velký 🙂 🙂 😉

utka
6. júl 2012

@jacka veru jacka, veľký...Teším sa na môjho synáčika 😉.

jacka
6. júl 2012

@utka verím ti........ 😵 😵 ....určite je mu tam dobre.......... 🙂 😉 😵 .....

jacka
6. júl 2012

pekný horúci víkend prajem všetkým 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre