Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

deni..neboj...by si sa čudovala..ake su detičky šikovne 😉

ani...tak ti bude veselo.... 😉 😉

denisenko
22. jún 2009

my sme v južnom tirolsku a školka je s jazykom nemeckým ale deti su tu také bilingválne aj talianske aj nemcky hovoriace 😀 no paráda, som rada že mylý blaboce po slovensky, aj to mu niekedy ani tatinko nerozumie, tak neviem, aj ked na ihrisku medzi detmi mu to nevadí, každý si vrieska po svojom 😀

jacka
22. jún 2009

deni no vidíš..pokial nemá problemy..tak sa zbytočne nestresuj

denisenko
22. jún 2009

tak díky, tiež si myslím že to trápi viac mna ako jeho, ha ha

aninka29
22. jún 2009

deni,nebojkaj 🙂 .....presne tak ako píše jacka........deti sú šikovné 🙂
moja kámoška pracuje v anglicku a trojročného syna tam dala do školky.tiež sa bála ako to bude zvládať,keď vobec nevie jazyk,ale na malého sa angličtina nalepila ani sa nenazdala 🙂 ..............deti sa rýchlo učia 😵

aninka29
22. jún 2009

a nechcem byť zvedavá 🙂..... .to je jackina práca 😀 😀 😀 😵 ..............ale,do Tirolska si sa vydala,alebo ste tam kvoli práci? 😉

leninka75
22. jún 2009

ahoj denisenko!!! 🙂 ........ja s tým teda skúsenosť nemám, ale myslím si, že detičky sa rýchlo naučia.......moja lilka chodí do jasličiek, teraz je tam najstaršia, ostatné deti sú tak okolo 2 r. a veľmi zle rozprávajú, ale nemajú problém sa dohovoriť rukami nohami 😉........a kde v zahraničí žiješ??

denisenko
22. jún 2009

ježišiu, tak tirolca by som nechcela ani zadarmo! nie, tatinko tu pracuje a my máme možnosť byť tu sním, aby sa náhodou nestalo, že sa vráti raz za dva mesiace a malý spýta že kto je ten ujo 😖
ale som rada že si aspon s niekym mžem pokecať, tu baby slovenky ešte povačšinou deti nemajú 😝

leninka75
22. jún 2009

aha, tak nie som jediná zvedavá!!!!!! 😀 😀 ......deni beriem späť otázku, že kde žijete!!!!

denisenko
22. jún 2009

aké su tie vaše poklady? tiež takí všeteční valibukovia ako ten náš čertík?

leninka75
22. jún 2009

deni aj ty plánuješ nejakú prácu, keď ide drobček do škôlky??

denisenko
22. jún 2009

no, jasné aspon na pol dna, ale ešte uvidíme, vyzerá to že kríza pomaly dosiahla aj sem, 😢 ale ved peniažky treba, však? najrasšej by som s ním ostala doma aspon do 6.ale on potrebuje deti a je jedináčik, zatiaľ 😉

leninka75
22. jún 2009

ja mám tenkú všetečnú špagetku.........ale čertík to rozhodne nie je!!!...........skôr by som niekedy povedala, že diabol!!! 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2009

tak ten moj čertík sa práve zobudil, on chodí spať od desiatej do dvanástej, ked sa podarí a pýta polievku. ozaj máte ešte plienky?

jacka
22. jún 2009

vy dve bosorky...čo sa mi hrabete do práce...na otázky som tu ja 😀 😀 😀

deni tak potom šup na druhe 😉

leninka75
22. jún 2009

no jasne, jacka všetkým praje druhé, aby nebola sama s aninkou čo nebudú stíhať kona!!! 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2009

no na druhé som sa ešte neodhodlala, aj ked niekedy ked vidím malé babatka tak mi je smutno, že ten moj už tak narástol 😢

denisenko
22. jún 2009

a ako máte tie plienky?

leninka75
22. jún 2009

ja dávam len na spinkanie aj to len "pre istotu", už asi mesiac a pol bola vždy suchá, tak to asi zruším úplne!!!

aninka29
22. jún 2009

jacka 😀 😀 😀

deni aj ja mám doma špagetku 🙂 a plienky už nemáme 😵

idem chystať obed 😉

jacka
22. jún 2009

deni mi už na obed nespíme asi týžden ☹ ...škoda mi to chyba 😝
a plienky ..len na kakanie 😠

denisenko
22. jún 2009

tak to ste tak ako my, tiež nosil len na spanie asi rok a už nemá ani tú, len ked sa mi zdá že večer viac pije, tak pre istotu 😀 😀 😀 ale minule tu bola strašná burka, celu noc lialo ako z krhly tak o polnoci prišiel za nami do postele že maminka ja som sa počural!zlatý 😀 😀 😀 ani ja som pre ten dážd nemohla spat, možno to kvapkanie malo taký efekt ako tečuca voda 😝

jacka
22. jún 2009

leni... 😀 😀 ..ved aj ty sa ku nám pridáš..dufam že čoskoro...ja som taká duša prajná 😉

a čertíkov máme doma všetky...a neviem kde sa vyberaju baterky 😀

denisenko
22. jún 2009

jacka, nie su na baterky ale na zotrvačník 🙂 🙂 🙂

jacka
22. jún 2009

ani my sme už po...tak vám prajem dobru chut... 🙂

leni aký bol obed? 😕

leninka75
22. jún 2009

jasné jacka, šak dohoda platí!!! 😉 😉 😉 .........
deni a kedy drobec ráno vstáva, keď tak skoro spinká?? 😨

denisenko
22. jún 2009

aninka, dobru chuť aj my ideme. a nemám špagetku ale poriadneho valibuka s ohnivími vlasmi, ale nikto nevie po kom.a ked chodíme na prechádzky každý sa pýta či je to moje, ja som taká super štíhla nie moc vysoká a on je pomaly polka zo mna 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

no fuj, najlepší tam bol ten tuniak!!!.......dali tam listový šalát a škrípal mi pod zubami, tak ma hneď prešla chuť 😠 😠 😠

aninka29
22. jún 2009

ja sa nehrám 😠 ja vás nestíham 😝 .....choďte sa napapať 😉 a potom sa vráťte 🙂

leninka75
22. jún 2009

deni, šak po poštárovi, no ni???!!! 😀 😀 😀 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre