Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. júl 2012

ahojte!!...no hádam sme už dooslavovali 😀 😀 ..tri dni si myslím, že stačilo 😅 😅

jacka @utka..ďakujeme za blahoželanie!! 🙂

@jacka ..takže krásny týždeň aj víkend za tebou už konečne?!!!....ako je Peťkovi?.....Maťko sa drží??.....muž zasa umiera, že?!! 😀 😀 😀 ..a čože mu je??.....

@utka..super, že sa vám páčilo!! 🙂 .......tam muselo byť ešte zimšie ako tu 😝 😝 .....

jacka
16. júl 2012

@leninka75 ..Maťko v nedelu zvracal.........Peťko kakal vodu........muž tu vzdychal..........čo si možem priať?.... 😠 😠 ....jeho boleli všetky kosti.....a tiež zvracal.....na man to nemože prísť ja musím fungovať.....som si porobila čo som nestihla.............bolo to tu ako po výbuchu.....................ale už im je lepšie......dúfam že tento týžden bude dobrý....som s toho unavená 😝

jacka
16. júl 2012

@utka dúfam že choroby už od nás odišli....a sa nevrátia .....aspon zo dva mesiace 😔 ...........teším sa na foto........ale ved ked bolo dobre...tak počasie vám to nepokazí...............Viki je kde teraz?

leninka75
16. júl 2012

..uf mám tu na celý týždeň neter, tak netuším ako budem stíhať koňa 😕 ...takže tento týždeň si píšem ospravedlnenku 😉

leninka75
16. júl 2012

@jacka ..dúfam, že si sa o mužíčka príkladne starala 😀 😀 😀 😀 ........máš pravdu s tými chorobami, nech dajú trošku pokoj, aby sme si všetci oddýchli........ale teraz toto ochladenie, no neviem, neviem.....dúfam, že baby vydržia, aby sme nešli chorí na dovču ☹ .......mňa ako naschvál celý víkend bolel žalúdok, ale tak poriadne a muž navaril taký fajnový gulášik..neodolala som a dala som si a potom to bolo teda, brrr, akoby som mala oheň v bruchu ☹ ☹ ☹

utka
16. júl 2012

@leninka75 bolo nejakých 19 stupňov. Celkom fajn. No neboj, ty určite vymyslíš niečo zaujímavé pre baby. A kedy to idete na dovolenku?
@jacka Viki je vo ZV u svokrovcov tento týždeň. Takže všetci traja chlapi mali to isté? Uffff...
Ja dúfam, že aj Viki vydrží a neochorie do dovolenky.
Ja už len tento týždeň a potom dva týždne veget 😉!!!

jacka
16. júl 2012

@leninka75 si bud istá.......postarala ako o vlastné 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .........................hádam babule vydržia do dovolenky...... 🙂 ........žaludok už nebolí?............len sem pekne príd urobiť kuk...lebo tu budem sama hutoriť 😀 😀 😀 ..........................

nech vám detičky neochorejú a máte peknu dovolenku.........kedy to vlastne idete....už máte všetko pokúpené.......možem aspon trošku závidieť 😉

@utka a čo tam Viki robí......má tam aj kamošov?.......

utka
16. júl 2012

@jacka vo ZV je len od včera. Tak neviem, aký svokra vymyslí program. Ale kamošov nemá. Dnes som mu volala a sú u švagrovcov. Oni majú 2-ročnú dcérku, tak sa s ňou možno trošku pozabáva. U našich síce tiež nemá kamošov, ale chodil za mojím ocinom do roboty a kade-tade s ním. On sa vie s ním zahrať...

utka
16. júl 2012

@jacka a ďakujemeee...dúfam, že to bude pekná dovolenka. Ja ani neviem, čo mám pokúpiť. Asi ani nič. Však kúpime tam a možno ešte lacnejšie...

jacka
16. júl 2012

@utka ved hádam si s ním poradia 😉 ........aj Viki sa teší?...........ved budete v civilizácii.......tam nakupite........ 🙂

leninka75
16. júl 2012

.....dievčatá my ideme 3.8.......a dovtedy je ešte dlhá doba, všeličo sa môže pritrafiť ☹ ..........

@jacka..ja som kúpila iba deťom krém po opaľovaní, ostatné máme doma........

@jacka ..muž išiel do práce, či sa ešte necháva obsakovať?... 😀 😀

..normálne mám problém čo variť celý týždeň 😕 ..moje baby zjedia takmer všetko len Kika je fajnovka 😝 😝 .......navrhla som na zajtra langoše, lebo to viem, že zje,ale Kika už vyhlásila, že ich bude jesť bez všetkého len také 😠....a tipujem, že lilka ako taká ovečka ju bude napodobňovať 😠 😠 😠

jacka
16. júl 2012

@leninka75 radšej nemysli na nič zlé 😉

muž.....no do práce 😠 .......ved aj ja si potrebujem oddýchnuť 😀 😀 😀 😉 ..................inak.....Maťko spinká.... 😅 😅 .....dúfam že to je len bodka za chorobou 😅 😉

varenie ti nezávidím..... ☹ ....mne dala suseda cuketa....len neviem čo z nej od radosti........mám ešte mäsko zo sliepky som myslela že urobím rizoto.....ale nedelný obed budeme mať hádam do konca týždna ..nikto neje 😝

vonku hnus.....neviem čo s nimi poobede

jacka
16. júl 2012

@leninka75 vy máte aj ten tester do bazén?.......tam na tom chlore...či to je .......písali niečo o ph vraj ka nie je o.k. tak do vody nelez 😠 😠 😠 .....sa mi zdá že sa chcu len nabaliť.... 😝

utka
16. júl 2012

@jacka včera som videla reklamu, že v Mountfielde je akcia na bazénovú chémiu.
Ja mám tiež cuketu od svokry. Idem plniť a zapekať.
@leninka75 tak nič moc, keď neterka nespapá hocičo ☹...

leninka75
16. júl 2012

@jacka ..veru tak len oddychuj 😀 😀 😀 .......Maťko spinká?? 😨 😨 ...hm,hm, hm.........ale nedivím sa mu, také počasie 😝 ..tiež by som najradšej 😔 ..ale začala som upratovať po 100 rokoch 😀 ..tak nech to tu aspoň 2 sekundy vyzerá k svetu 😀 😀 😀 ...........mňam cuketa 😵 .....obaľovaná, placky, dusená so zeleninkou 😵 😵 .....však ju nemusíš hneď robiť, vyrdží ti aj týždeň 🙂 ......nie nemáme ten tester 😝 ...mám na to podobný názor ako ty.....

leninka75
16. júl 2012

@jacka ..veru Utka mi pripomenula..ešte cuketka plnená 😵 😵

leninka75
16. júl 2012

@utka ..akú tam robíš plnku?......polievku si ešte neskúšala?

leninka75
16. júl 2012

@jacka ..a ešte ma napadlo 😀 ..niečo ako tekvicový prívarok 🙂 ..ja k tomu robím cestoviny.....

leninka75
16. júl 2012

@utka ..opica neter je prepišťaná 😝 😝 ...asi po mame 😠 😠 😝 😝

utka
16. júl 2012

@leninka75 naposledy som dala iba to vydlabané, šunku, tvrdý syr a bambino a na vrch potom ešte nastrúhaný syr. Ale dnes tam asi dám aj papriku a paradajky...A robila som už aj plnenú mletým mäsom, ale teraz mäso nechcem.

leninka75
16. júl 2012

@utka ..v podstate robím podobne len bez bambína..ale skúsim ..s tým syrom to môže byť ešte lepšie 😵 😵

utka
16. júl 2012

Idem domoooov!

utka
16. júl 2012

Nikde nikto???
Dobrú noc.

utka
17. júl 2012

Ahojte...
Prvá??? 😕

jacka
17. júl 2012

ahojte.....

druhá....

jacka
17. júl 2012

@utka
@leninka75 jedia vám to aj deti??

leninka75
17. júl 2012

ahojte!! 😝 ...tretia..................to počasie, len spať a spať 😔 😔 😔

..pomóc, už sa nevedia dohodnúť a to je len utorok 😠 😠

@jacka..mne zjedia obaľovanú, plnenú cuketu a placky a ešte grilovanú....dusenú so zeleninou si robím pre seba 😵 😵

....ako sa dnes máte dievčatá??

..deni zmizla z povrchu zemského či čo??? 😨

utka
17. júl 2012

@jacka Viki by to nezjedol. Má tiež rád vyprážanú cuketu a placky...
@leninka75 dnes je katastrofa...spala by som, bolí ma hlava. Toto počasie ma ubíja 😝

leninka75
17. júl 2012

@utka ....takže pekne 😝 ..aj prší u vás?.....tu leje a "vytešujem" sa, že jupííííííí celý deň vnútri a som hotová z nich 😝 😝

utka
17. júl 2012

@leninka75 neprší, len je pod mrakom...visí to vo vzduchu...keby sa rozpršalo, tak to napätie klesne...uffff...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre