Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
18. júl 2012
nikto nikde..... deťúrence ešte niečo daju pod jeden zub.......a pomaličky vyparíme.... 🙂
denisenko
18. júl 2012
žienky, očkovanie za nami.....to bolo plaču...... |-| |-| |-| |-| |-| aj tatinko tam bol, skoro ušiel z ordinácie a keby mohol zobral by aj Simonka a viac by ich tam nik nevidel...... 😃 😃 😃 😃
@jacka moj nespavec sa pridáva do klubu k tvojim, može? 😃
denisenko
18. júl 2012
@utka máš pohyblivú dobu? =-)
utka
18. júl 2012
@jacka už len tento týždeň, veru. A preč ideme 26.7. Nebudem sama, budeme dve. teraz sme 4, ale tento týždeň má jedna dovolenku, takže 3.
@denisenko áno mám, ráno od 7:00 do 9:00, ale ja chodím ešte skôr 🙂
jacka
18. júl 2012
@denisenko ....... x-) x-) x-) x-) tatinko nemá chybu x-) ..........to bolo už kolké očkovanie?....................................vieš čo......velmi som ťa do klubu nechcela......ale ked tak velmi chceš......tak hybááááj 😃 😃 .........kedy sa ti zobudil?.......................čo tatino...ako dopadol na pohovore?.....

@utka ako vám bude fajn....a kde pojdete na bud. týžden?....
utka
18. júl 2012
@jacka budeme doma a vo štvrtok letíme...
denisenko
18. júl 2012
@jacka ..to bolo ešte len prvé.... ]-( za celý den spal 3x 15minút.....a potom o 17-tej to vzdal a spal do 19-tej 🙂 akurát prezliecť, prebaliť, dať znovu nurofen, napapkať a spať...moc sa mu nechce...ešte si niečo rozpráva v postielke 😃 😃 😃 😃 ale teplotu zatial nemá,v zadočku som namerala len 36,2...nie je to nejako málo??? =-)

pekné fotky máte..... 😉 to bola taká zima?? =-)
denisenko
18. júl 2012
dobrú nocku..... 😉
utka
18. júl 2012
Dnes sme boli na bicykloch...ja po dlhej dobe. Asi ráno nevstanem z postele.
Dobrú noc.
leninka75
19. júl 2012
ránečko!!......prváááááá????????!!!!!!!! =-) :-N :-N
.....tak super, včera obe aj Lilka aj Kika ričali :-p:-p :-p..raz mala jedna problém,potom druhá :-p..juj nech už je piatok...svoje je len svoje 😉

@denisenko..ako ste spinkali?
@jacka..ako sa máš?.....čo tvoj hlas a oči? 😕
@utka...počula si o tom atentáte??......čo im už šibe všetkým? ]-(..však BG bolo vždy také kľudné a teraz toto :-p ......
jacka
19. júl 2012
ahojte......

druhá =-) =-) =-)
jacka
19. júl 2012
@utka vstala si?.....

@leninka75 po 20tich 😃 😃 rokoch mám atb..... :-p .....a v noci brhal Maťko......dúfam len že sa mi to snívalo.... ]-( 😞
soni1
19. júl 2012
Ahojte baby, prosím neviete mi poradiť, som taká nervózna. Som v 5 tt, ale nemám žiadne príznaky, prsia ma vôbec nebolia, ani ich nemám naliate, zle mi tiež nie je a podbruško cítim len naozaj sem-tam. Poraďte, prosím. Ďakujem.
leninka75
19. júl 2012
@jacka ..fíha to si dobrá, 100 rokov bez atb 😃 😃 😃 😃 😃 .....ja som vydržala len 80 :-N :-N .....a čo ti teda je?.....hrdlo??.....mne zasa Lolka začala nejako často kýchať =-) ..dúfam, že len čistí nosík 😉
leninka75
19. júl 2012
@soni1 ...si si istá, že si v správnej téme? =-)
soni1
19. júl 2012
@leninka75 viem, že to sem nepatrí, ale všimla som si, že tu sa diskutuje, tak preto som si sem dovolila napísať, tak teda prepáč!
leninka75
19. júl 2012
@soni1 ..čo sa urážaš?? :-N :-N ..ja som sa len opýtala lebo to sa stáva 😉 ........ja som ani pri jednej nemala žiadne tehu príznaky, len som priberala :-p
soni1
19. júl 2012
@leninka75 Ďakujem za odpoveď.
leninka75
19. júl 2012
@soni1 ....niet za čo! 🙂..a tehotenstvo máš potvrdené?
soni1
19. júl 2012
@leninka75 ano, v pondelok som bola u doktorky.
leninka75
19. júl 2012
@soni1 ...tak potom sa teš na drobčeka a buď rada, že nemusíš každé ráno pokecať so záchodovou misou, a že nemáš tie ostatné nepríjemné znaky tehu......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..užívaj si to, lebo ak plánuješ aj druhé, tam si bruško moc nevychutnáš 😞 .........nechce sa mi počítať, to vieš ráno káva ešte nevypitá 😃......... ale kedy máš termín?
denisenko
19. júl 2012
dobré ránko.... 🙂
denisenko
19. júl 2012
@soni1 v 5-tom týždni....nemusíš mať príznaky.......a už o týžden to može byť úplne inak....ešte je skoro... x-) a nestresuj sa.....nerobí to dobre.... 🙂
denisenko
19. júl 2012
@leninka75 aj ja som čítala o tom atentáte.....hned som aj na vás dve myslela.... ]-( ]-( ]-( nebojíte sa? =-) @utka???? =-) =-) a ty?
@jacka ATB? tak to si poriadne schytala niečo škaredé.....rýchle uzdravenie želáme.... x-)

my sme spali....no....v rámci normy..... 😃 😃 Simonko vstal až o 1-nej, potom do pol druhej tlačil do plienky, lebo papkal na večeru kašu.... 😃 a potom do pol tretej vykecával v postielke a zaspal..... x-) o pol štvrtej bol zas smädný a spal až do šiestej.....paráda....len dve krmenia, spinkal v postielke a čuduj sa svete zázraky sa dejú....vzal na milosť cumlík....tak sa mama trochu vyspala.... x-) x-) x-) x-) x-) ráno mal trošku teplotu... 😞 😞 😞 😞 😞
utka
19. júl 2012
Ahojte...
Veru som počula o tom autobuse. Naši známy včera odlietali z Burgasu, ale našťastie ešte pred tým. Trochu mám strach, ale dúfajme, že bude všetko OK. To vraj nejaký pako z Iraku a v buse boli Izraelčania...
@jacka vstala som, len ma hrozne bolí zadok :-p .
Ale som rada, že sme boli, lebo na bicykli som nesedela 4 roky. Včera sme zvládli 20km.
utka
19. júl 2012
@leninka včera som si písala s kamoškou, čo sa vrátili z Bulharska, tak vraj mali deti nejaké vracačky buď zo stravy alebo z vody. Tak mi poradila, že my dospalí si máme dať preventívne frťana a Vikimu Hylak.
utka
19. júl 2012
Dnes si tu zase píšem sama so sebou 😢
leninka75
19. júl 2012
halo, halo 🙂 ..u nás prší :-p

@denisenko..jasné, že sa bojím 😞...v prvom momente som chcela rušiť dovolenku, ale potom som si povedala, že ak s amá niečo stať stane sa aj tu, takže ideme, ale s malou dušičkou 😞.........

@denisenko..teda pekne simko v noci buntoší :-p :-p :-p......a ty, že v rámci normy, srandistka 😃 😃 😃 😃......ozaj a tatino sa budí na drobca, či už je zvyknutý? 😉..už nemáte teplotku?.....akú kašičku papal?....a chutila?? 🙂
leninka75
19. júl 2012
@denisenko ..inak to akože o deviatej dobré ránko :-N :-N :-N ...to kde sme 😃 😃 😃 .....však slnko vysoko, kopec roboty spravenej a že dobré ránko 😃 😃 😃 😃
leninka75
19. júl 2012
@utka ..frťan to je samoška 😃 😃 ..však nie je nad prevenciu 😃 x-) x-) x-) ...aj trikrát za deň 😉 .....a ideš vikimu dávať preventívne hylak??.........tí známi mali pobyt so stravou v hoteli, či jedli vonku?

Začni písať odpoveď...

Odošli