Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. júl 2012

len tá farba je taká cyklamenovejšia 🙂

jacka
27. júl 2012

@denisenko pekne....snažili sa......ale mne sa viac páčila tá oranžová 😅 😅 😅

dukátky som robila z mixB....inú už nemám ..len uni na varenie.....................Denisko ešte spinká?

denisenko
27. júl 2012

@jacka ...aj táto je super....len studená...... 😅 kdeže...Denisko spinkal hodinku a dosť...zato Simčo ťahal 3 hodiny.... 😀 😀 😀

jááj.... @utka sa ešte neozvala? 😕 😕 😕 😅

leninka75
27. júl 2012

@jacka @denisenko ..juj vy kuchárečky samochválivé!! 😀 😀 ......ale páčite sa mi 😵 😵 😵 .......hlavne, že všetkým chutilo a nemusíte umývať hrnce 😀 😀 😀 ......

@jacka..pánabeka od 2006 do 2015...však to by bolo 9 rokov 😅 😅 😕 😕 😕...to potom radšej neísť medzi ľudí 😀 😀 😀........ešte vydržkaj, zajtra už by nemal mať teplotu 🙂......jaj Lilkine štípance, to je na dlho..ruky odpuchli, ale hrče a pľuzgiere ešte zostali ☹ .....tie gule sú fajné 😵 ..ešte som tam šupla aj tvrdý syr 😵

leninka75
27. júl 2012

@denisenko ..mne sa páči tá cyklámenová 😵 😵 😵 😵 😵 .......len ku kuchynským dvierkam si asi mala lepšiu tú oranžovú.....utka sa z BG určite neozve, nebude na nás míňať prašue 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. júl 2012

@mucinkaa29 ....drž sa!!..všetko dobre dopadne, len ver!!! 🙂 .......

leninka75
27. júl 2012

......dievčatá krááásny letný slnečný víkend prajem!!! 🙂 🙂

denisenko
27. júl 2012

@leninka75 kuchynu budem meniť budúci rok...teda len dvierka..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...že samochválivé......ved je to pravda..... 😉 keby nebolo, dodnes sme slobodné...ved to poznáš, pokým nevieš variť, nemožeš sa vydať........ 😀 😀 😀 😀 ...fúha, to Lilka je taká alergická na štípance???......ja len dúfam, že z toho čoskoro vyrastie.... 😉 ..a som rada, že sa @utka neozve...aspon vieme, že odcestovali..... 😉 😉 😉

denisenko
27. júl 2012

nikde nik???.. 😕

jacka
27. júl 2012

tu som,,.,...
@denisenko 🙂 🙂

jacka
27. júl 2012

@leninka75 však sa musíme pochváliť ked nás nikto 😀 😀 😀 😀 😀 ..................tak tak nič netrvá večne...ani teploty 🙂 ..........chudatko Lilka..... ☹ ......Lolka nemá alergiu?...........moje zlatinko tak nech ju to čo najskor prejde........ozaj a ked ju štipne osa?.....aj tebe pekný víkedník.....užite si slniečko 🙂 🙂

jacka
27. júl 2012

@denisenko aj vám pekný víkendík...čo idete robiť?..........nevieš že či ked bude Maťko bez teploty,či možem von....aj na slniečko? 😅 berie penicilín?...... 😅

jacka
27. júl 2012

@leninka75 som rada že gule chutili.........dobre ti držali po kope?.....to si do tej zmesi dala syr?.....

jacka
27. júl 2012

fajne som si pokecala.......možem v klude hajinakť 😀 😀

dobrú-----....

denisenko
27. júl 2012

@jacka ..nechooood...... 😀

denisenko
27. júl 2012

@jacka my ideme zajtra k našim...bude sa variť guláš..... 🙂 .....a v nedelu zas naspäť. lebo ak sa nič nestane a nezmení, v stredu už cestujeme....... 😝 😝 😝 😝 😝 ...s ATB na slnko by nemal...ale zas na chvílku von by hádam mohol, ked nebude svietiť......len ked ja viem aké je to pre nich ťažké nebehať a byť v klude...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
27. júl 2012

@denisenko nooo mnam.......idete niečo oslavovať?...........takže zajtra si tu budem písť sama....no pekne ☹ 😉 ...............ked sa mi zdá dlho 10 dní neísť von..............vy už idete preč?....a kedy sa vrátite....som prekvapená....všetci štyria?....

jacka
27. júl 2012

už fakt idem....

denisenko
27. júl 2012

@jacka ..nie, nejdeme oslavovať...ale bude tam nejaká súťaž vo varení gulášu..tak si ideme pomaškrtiť.... 😀 😀 😀 😀 .....10 dní....dlllllho...hlavne v lete a cez prázdniny..... 😔 😔 😔 😔 .......všetci štyria...asi do konca prázdnin..... 😔 😔 😔

denisenko
27. júl 2012

@jacka dobrú nocku 😵

jacka
28. júl 2012

ahojte.....

takže prvá a posledná 🙂 🙂

jacka
28. júl 2012

@denisenko pomaškrtte.............všetko zjedzte......šťastnú cestu..........

jacka
28. júl 2012

@utka Vikimi všetučko najlepšie......vela zdravíčka...lásky..........posielame pusinky..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
28. júl 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka nie si posledná.....ešte som tuuu..... 😀 a neviem, či niekam pojdeme....tatinko nemože naštartovať auto...... 😝 😝 😝
@utka všetúčko najlepšie Viki a veľa úspechov v škole a pevné zdravíčko.....cmúúúúúúúúúúúúúk 😵

leninka75
28. júl 2012

ahooooj!!... 🙂

@jacka....tak na to zabudni, že posledná 😀 😀 😀.......ak nebude mať Maťko teplotu, ja by som trošku von išla, ale do tieňa 😉........veru chutili gule 😵......len tá zmes bola stále nejaká riedka a nechcela som to premúkovať, tak som robila fašírky 😀 😀 😀 ..........zatiaľ neviem či aj Lolka je taká alergická na štípance, ešte ju nič neštiplo 😉 .........Lilka to asi podedila po mužovi a svokre lebo aj oni sú celí hrčatí po poštípaní ☹ ......a osa ju zatiaľ neštipla, raz včela, ale to mala tuším slabšiu reakciu ako na komára 😨 ........

@denisenko ...jaj bodaj by z toho vyrástla, ale nedávam tomu veľkú šancu ☹ .....a aké chceš dvierka na kuchyňu?.....aj tvoj Peťo bude súťažiť vo varení gulášu?.......takže cestujete?....som zvedavá ako drobček 😕

@utka..pripájam sa k prianiu všetkého dobrého Vikinkovi!!!..cmuk!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
28. júl 2012

@denisenko ..heeej nepredbiehaj sa 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. júl 2012

..ideme na Vychylovku...pa 😉

denisenko
28. júl 2012

@leninka75 moja mamina tam bola cez víkend....super bolo, videla som fotky...aj my by sme šli, je tam tá železnička... 😉 ale už asi nevydá..... 😔 ..tak pekný výletík.... 🙂

denisenko
28. júl 2012

@leninka75 no, asi necestujeme.....tatinko mal len asistovať....bude variť priatel mojej mamy.... 🙂 ....a nakoniec to bude takto...kuchyna sa meniť nebude, lebo krb je náááádherný, ale ak tú farbu dám aj oproti, tak to bude tmavé a dosť zmenšovať priestor...takže som sa rozhodla,krb necháme cyklaménový, kuchynu oranžovú a tú oranžovú stenu oproti krbu dáme na bielo....a hotovo.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
28. júl 2012

juj, tatinko sa práve vrátil od veterinárky...zas bol na injekciu...a vraj sa to pomaličky zlepšuje....teším sa.... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre