Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2012

@jacka no my sme na dnes kupko neplánovali, ale Alexander je tu posledný den, tak ma Heidi uhovorila.... 😀 😀 😀 😀 *Alexander je Deniskov kamarát..... 🙂 ale nejako sa tam zbiehaju mraky...tak neviem..... 😠 a začal ma bolieť prsník....ako vyzerá zápal????
@utka ja len tak, ked si na koni..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. aug 2012

@denisenko však ja som tu vždy...hlavne, keď je tak málo roboty 😝 .
@jacka, veru kráti sa mi to...

jacka
8. aug 2012

@denisenko zápal........bosleť prsníka....teplota....vysoka ja som mala skoro 40........pocit plného prsníka........pekne si vezmi caliovu mastičku a masíruj prsník........rozmasírovať hrčky.....

jacka
8. aug 2012

@denisenko veru len chodte....pokial sa dá.... 😵

@utka čo budeš robiť kde prídeš domov.........

teda ale som zevdavá 😅 😅

utka
8. aug 2012

@jacka tak to si 😉. Ale nieee...Bola som na pošte, v obchode. Povysávala som, pozmývala podlahy a teraz vegetím.

denisenko
8. aug 2012

@jacka a bolelo ťa to aj pri pohybe rukou??, lebo mna to začalo tak ťahať a príšerne bolí na dotyk, tak v smerom do stredu, až na hrudnej kosti...hrčky ani nie sú...len je to také opuchnuté a bolestivé...idem pohladať, či tu mám kalciovku...sakra, ledva som domov došla, som myslela, že sa povyzliekam po ceste, čo ma tak všetko na tom mieste omína..... 😔 😔 😔 😔

jacka
8. aug 2012

@denisenko ano......to bude zápal.......masíruj a masíruj.....každu chvilku.......a hlavne prikadaj...čo najviac.......dúfam že ťa to prejde aj bez teploty....... ☹ ...držkaj sa.......

musím ísť ešte žehliť..... 😝 😝

utka
8. aug 2012

@jacka ja som už požehlila...konečne...

utka
8. aug 2012

Dobrú noc.

jacka
9. aug 2012

ahojte..... 🙂

denisenko
9. aug 2012

dobré ránko... 🙂 ☹ ...strašná noc..... 😔 😔 😔 😔
@jacka ...tak som našla kalciovku, stále to bolí, ale zdá sa, že je to trošku menej....asi to nezmizne hned, však???...ani kašu na noc som Simčovi nedala, len som prikladala...do nemoty...pred polnocou ma chytila taká zimnica, že 2 paplony nestačili....ale dávam aj kapustové listy...dobre???? 😕 ...a bolííííííí ma hlava..... 😝 😝 😝 😝 ..kedy to asi zmizne????? 😕

denisenko
9. aug 2012

@utka príd ožehliť aj mne..... 😀

jacka
9. aug 2012

@denisenko juj moja.......to si počkáš.....dnes určite.-.............hlavne masírovať...daj aj listy....ak chceš...ja som nedávala....len masírovať....a prikladať alebo odsávať..mliečko musí von.........to si mala teplotu........ ☹ ☹ nezabudni aj z druhého prikladať............kalciovka by mala začat zaberať........ale každu chvilu si to rob....drž sa.......som na teba v noci myslela.......že ako sa máš....ale vidím že nič moc ☹ ☹

denisenko
9. aug 2012

@jacka ...ešte že som si včera spomenula, že aj ty si tým prešla....dííííky moc.... 🙂

jacka
9. aug 2012

@denisenko prešla.......prvý krát som nevedela..čo sa deje......dalšie razy profík 😀 😀 😀 ...držkaj sa 🙂

denisenko
9. aug 2012

@jacka ...tak dúfam, že dalšie razy nebudú...klop,klop,klop..... 😉 ...Peťulko ako? vyspali ste sa?

jacka
9. aug 2012

@denisenko ja som to mala dva krát pri Maťkovi a pri Peťkovi by bolo tiež ale ...bola som rýchlejšie.... 😉
Peťko....des noc......ked mu dávam atb......tak je potom dve hodky hore...a mraučí a piští.....na nevry...... 😔 ......poobede už nespáva.......ked nemá teplotu tak tu lieta ako čert..... 😉

jacka
9. aug 2012

@denisenko čo idete dneska robiť?

jacka
9. aug 2012

@utka a ty čo ideš porábať.....okrem toho že si v práci?......aj si niekam večer vyrazíš 😉

utka
9. aug 2012

Ahojteee...

@denisenko skús si priložiť aj lopúch...ten tiež veľmi ťahá zápal, len ho musíš vyumývať. Ale aj kapusta je dobrá.
@jacka no ani neviem. Poobede si chcem ísť kúpiť lístok na vlak, potom na nákup do Lidla a asi nič iné. Pobaliť sa a oddychovať. Nepôjdem nikam večer. Bola som v utorok.
V práci je zase nuda...sme také šikovné, že už sme si všetko porobili...teraz zhruba do obeda bude o ničom a potom sa to zase rozbehne.

denisenko
9. aug 2012

@utka no neviem, kde by som tu vzala lopuch.....asi niekde v hore....kapustu mám v chladničke, mi šiel ešte tatinko večer rýchlo kúpiť, ked videl, že ledva stojím na nohách.....ale už sa cítim fakt lepšie.... 😉
@jacka dneska?chcela som povodne po uradoch...ale nemám nerv, bolí ma hlava, taK asi až zajtra.... 😝 rýchlo oprať veci z kupaliska, niečo navariť...hráškovú polievku, pečenú klobásu so zemiakmi a palacionky...pre Deniska... 😀 a na obed zalahnem...teda dúúúúúfam..... 😠 Simonko si 2 hodiny v noci klábosil...tak si viem predstaviť tvojho Peťka..... 😠

utka
9. aug 2012

@denisenko jáááj, ja som zabudla, že ste v IT. Lopúch sú skôr na lúke ako v hore...ale kapusta je super náhrada 😉. Držím silno päste, nech to rýchlo pomôže.

denisenko
9. aug 2012

@utka....poriadne drž...díky... 😉

utka
9. aug 2012

@denisenko držíííííím...ani písať na PC sa mi nedá 😀

denisenko
9. aug 2012

@utka tak dúfam, že mi to tvoji nadriadený nedajú k náhrade..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. aug 2012

@denisenko niee, neboj. Nemáme tu šéfstvo...ale aj keby, tak v pohodeee... 😉

denisenko
9. aug 2012

@utka jáj, tak vám je sveta žiť.... 😉

utka
9. aug 2012

@denisenko ani nie...umrel nám v piatok kolega a dnes je pohreb, tak sú/idú tam ☹.

denisenko
9. aug 2012

@utka ops...tak potom uprimnú sústrasť..... 😔

utka
9. aug 2012

@denisenko dík...on nebol síce priemo tu s nami, ale bol to človek, ktorý sa staral o náš počítačový program...nestretávali sme sa, len občas, ale mal len 57 rokov. Dokonca dnes má narodeniny-57. ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre