Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. aug 2012

@denisenko sa ani nenazdáš a budu tu 😵 😀 😀

jacka
16. aug 2012

a men už moje lásky krásne spinkaju......lúbim ich 😀 🙂

dobrú nocku.... 🙂

jacka
17. aug 2012

ahojte..... 🙂

leninka75
17. aug 2012

@denisenko .....sú teda úžasní obaja 😝 😝 ....občas tak roztrhnúť ako žabu 😀 😀 ......v tých bielych kraťasoch za šporákom by si aspoň bola štýlová 🙂 🙂 🙂 .......ja tie 37 beriem a posielam naše 20-tky 🙂 .....

@jacka...čoooo už vianoce!??? 😀 😀 😀 😀.........čoi deme deťom kúpiť? 😀 😀

leninka75
17. aug 2012

@jacka ..tak dnes nič ☹ ......ale nabudúce ťa dostanem......dnes to majú na triku moje baby nezobudili na skoro 😀

utka
17. aug 2012

Ahojte...
Konečne piatoooook!!! Ide sa za Viktorkom 😉 .
Včera večer sme boli na návšteve u susedov. Super sme pokecali, popili...len som teraz nevychrápaná. 😔

leninka75
17. aug 2012

..a vy už víkendujete??? 😕 .....tak idem aj ja 😝

leninka75
17. aug 2012

....tak som dovíkendovala 🙂

@utka ......neboj to dobehneš 😉 ...hlavne, že ste sa zabavili 😵 😵 ......idete obaja za Vikim?...

leninka75
17. aug 2012

.....musím do obchodu ..máme tri rožky zo stredy 😀 😀 😀

utka
17. aug 2012

@leninka75 jasné, že obidvaja...

denisenko
17. aug 2012

dobré ránko... 🙂
@utka piatooook.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...joj, Viki bude isto rád, že prídete....ešte ostáva do konca prázdnin???...tak párty u susedov....hmmm......hlava nebolí...??? 😀 😀 😀 😀 😀 ...neber ma vážne.... 😀 😀 😀
@leninka75 náááhodou...rožky zo stredy sú super... 😀 😀 😀 zajtra príde moj malý brat, tak som mu nakázala nech donesie rožky pre Deniska....no uvidíme..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..inak, moj malý brat...má takmer 2 metre.... 😀 😀 😀 😀
@jacka ty nemáš konkurenciu....ranostajko.... 🙂

varííím..zas..neviem prečo, ale každý den...až mi je to nejaké divnééé...a dokonca na dva krát...takže...mrkva s karfiolom pre Simonka uparená..dneska bude premiéra... 😅 polievočka kmínova hotova, zemiaky sa varia...ešte obaliť a vypražiť syr a hotovo......zas sa dožerem....... 😀 😀 😀 😀

utka
17. aug 2012

@denisenko Viki sa teší. Veru, bude preč do konca prázdnin. Teraz zase dva týždne vo ZV. No hlava nebolí, ale pila som včera prvýkrát Absinth.

denisenko
17. aug 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 ...absinth???... 😕 😅

utka
17. aug 2012

@denisenko hej, hej...ale s pomarnčovým džúsom...

utka
17. aug 2012

@mucinka29 kde si? Ako ste dopadli na poradni???

denisenko
17. aug 2012

@utka ..... 😉 😉 😉 😉 😉 jasné, že s džúúúúúsom... 😉 a niekedy by som si dala aj ja....a s ľadom.... 😉 no čo už, ostanem zatial pri tom mojom nealkopivečku.... 😅

utka
17. aug 2012

Pekný víkend...

jacka
17. aug 2012

kecalky ukecané....... 🙂 🙂 ...........ja som dnes nestíhala.....piekla varila......kedže ideme k strige....aby mi deti neumreli hladom.........lebo na niekoho sa nedá spolanuť....... 😠 😠 ..............tešíííííííííííím sa na nedelu..... 😉 😉

pekný víkedník........nepíšte vela..... 🙂

jacka
17. aug 2012

dobrú nocku..... 🙂

jacka
17. aug 2012

@denisenko aby si ma ešte nepredbehla......s ranným vstávaním..... 😉 ...dobrú

jacka
18. aug 2012

ahojte.......... 😎 😎 😎

leninka75
18. aug 2012

ahojte!!....konečne bude aj tu u nás zasa krásny letný deň 😎 😎 😎 😎 ........

@denisenko......máš nejakú hlanú rodinu 😀 😀 😀.....aspoň ocenia tvoju kuchyňu? 😉......"malý" s rožkam už dorazil 😉.........vaši ho riadne ťahali za uši, že tak vyrástol 😀 😀 😀

@utka..uži si víkend s mužíčkoma Vikinkom!!! 🙂

@jacka ..drž sa!!..preži v zdraví!!..... 🙂 🙂 ..sme s tebou 🙂 🙂 🙂

denisenko
18. aug 2012

ahojte... 😉 dnes nestíham... 😠 😠 😠 ráno som rýchlo zarobila kysnuté cesto a kým kyslo, šli sme na ihrisko pokým nie sú peky..... 😠 😠 😠 😠 😠 ešte obchod, nakúpiť, postaviť pár hradov, vydlabať tunel a šup domov.....robila som parené buchty...pekne vyšli, ešteže máme slovenskú múku... 😵
@leninka75 "malý" dorazí až večer.... 🙂
@jacka vy ste u strigune???? kde som to prehliadla??? tak...pevné nervy, ešteže má byť pekne, aspon možete byť vonku... 😅

denisenko
18. aug 2012

@leninka75 ...oceniť kuchynu??, no neviem....sú naučený, že zjesť sa musí všetko.... 😀 😀 😀 aj Simča tak vychovávam...chutí, nechutí, musí...... 😀 😀 😀 😀 ....a tuším som videla v ppočasí, že horúčavy idú aj na Slovensko....tak si to užite...... 😀 ...my sme si našli s Niskom perfektný flek na kupalisku, je tam až chladno...vedla hlbokého bazéna pod stromom....chlad od vody, od stromu....suuuuuper 😵

denisenko
18. aug 2012

niktoooooooooooooooooo????????????????,,,,

utka
18. aug 2012

Ahojte...

denisenko
19. aug 2012

halloooo---- 🙂
@utka ahoj...aká stručná... 🙂
@mucinkaa29 všetúčko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravíčko a nech všetko dopadne tak, ako má byť 😉

mucinkaa29
19. aug 2012

@denisenko daaaaaaaaakujem pekne 🙂)) no už sa bliži ten velky den,štvrtok,tak uvidime 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. aug 2012

@mucinkaa29 neboj, držíme ti všetky palce..... 😵 😵 😵 😵 😵

mucinkaa29
19. aug 2012

@denisenko ja viem že tu na mna myslite a dakujem,je to super podpora 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre