Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. aug 2012

@denisenko dá sa zvyknuť?... ☹ ☹ .....................bez ujmy........všetko mali domna......nedovolia som nič ich zjesť......

vy čo robkáte?..... 🙂 alebo čo idete?.....................fuj aj tu j hic.... 😠 😠

jacka
21. aug 2012

@leninka75 dakujem 😵 😵

leninka75
21. aug 2012

hurá navarené 🙂 🙂 🙂 .....

.....som vám aj zabudla povedať, Lolka začína rozprávať vo vetách! 😵 ..minule mužovi "tatino dívaj na Lolo" 🙂..alebo má také kombinácie, že "tatovať (tancovať) s deťami"

utka
21. aug 2012

Ahojte...
@jacka všetko najlepšie k meninkám, nech sa ti splní všetko, čo si praješ...
@leninka75 nikto nič nehovorí, len nám Viki chýba, tak nechcem, aby bol celé prázdniny preč ☹. Ten stolík je akutát...
Š/V/H: cca 60/78/89 cm
@denisenko takže už si si zvykla na tie noci? Super...

utka
21. aug 2012

@leninka75 šikulka je 😉...

denisenko
21. aug 2012

@jacka všetko najlepšie k meninám...kukám do kalendára a že aha....Janka.... 😉 😉 😉

jacka
21. aug 2012

@utka
@denisenko dakujem........... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. aug 2012

@leninka75 šikovnica........po maminke.... 🙂 🙂

jacka
22. aug 2012

ahojte,,,,,,.............. 😎 😎

jacka
22. aug 2012

kuk..... 🙂 🙂

denisenko
22. aug 2012

@jacka kukuku 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. aug 2012

ahojte!!.....ani vám nešiel koň??? 😠 😝 .......

...čo vy kukučky??? 😀 😀 😀 😀

.....nejaká som zaspatá celý deň 😔 ,..a to som už vypila dve kávy a rozmýšľam nad treťou ........zasa máme krívajúceho hafana ☹ .......už by mohol prestať tak prudko rásť beťárisko .........

utka
22. aug 2012

Ahojteee...
Ani mne nešiel ☹

jacka
22. aug 2012

@leninka75 zakukala kukulienka...... 🙂 .......mne ráno šiel.... 😕 😕 ...................čo je s hafankom? ☹ ☹
@denisenko aká si ty stručná........................ako sa máte? 🙂 🙂
@utka vy čo robkáte ked nemáte doma Vikiho?.........

som kuk počasie........tak ešte nás toto čaká do nedele....umriem 😠 😠 😠 😠 .....fúúj.....ale aspon su detičky v bazéne.....

dobrú nocku 🙂

jacka
23. aug 2012

ahojte.........

konečne pršíííííí 🙂 🙂 ...hned sa lepšie dýcha 😉

denisenko
23. aug 2012

dobré ránko 🙂
@jacka u nás bola v noci búrka.... 😉...a ja už letím....obriadim deti a hop šup do mesta....a dúfam, že posledný krát na úrady.... 😠 😠

denisenko
23. aug 2012

@leninka75 mne išiel včera kon až okolo pol druhej.... 😝 😝 😝 😝

jacka
23. aug 2012

@denisenko tak si mala poslať ku nám..... 🙂 🙂..................pevné nervy.....😉

leninka75
23. aug 2012

ahojte!!!..... 🙂 .....dievčatá dnes idem s babami 1x sólo hromadnými dopravnými prostriedkami 😀 ......tak držte palce!!!!...ideme do ZA, takže nás čaká bus a vlak...už to babám sľubujem od začiatku prázdnin.....a spojíme to s dorazením školských nákupov 🙂 ........

......
@jacka ..Trix má zasa zapálený kĺb ☹ ....a včera mal aj teplotu 39 st.....len polihoval a chrúmal jablká .....

@denisenko..tuším to ani v Taliansku nie je až také jednoduché s úradmi ☹ 😠......

utka
23. aug 2012

Ahojte...
Všade pršalo, len u nás nie...
@leninka75 tak držím päste! A čo ešte dokupuješ. Ja už ani neviem, čo máme a čo ešte potrebujeme.
@denisenko päste držím aj tebe, nech to všetko vybavíš.
@jacka ani neviem, čo robíme, ale stále sa niečo nájde...nákupy a tak. Teraz robíme tú Vikiho izbu a tak. A keď si konečne sadneme k telke je aj 21:00 a to už len taký oddych a šup do postele...

leninka75
23. aug 2012

..no super prší!! 😝 ..dúfam, že do poobedia sa počiasie umúdri 😎

@utka .....dík! 🙂 ..no ešte potrebujeme prezúvky, botasky na vonkajšie ihrisko, obrus na výtvarku a obaly, ale tie pôjdem kúpiť až keď dostanú zošity a knihy.........čo všetko robíte vo vikiho izbe?

denisenko
23. aug 2012

@leninka75 tak ako???? my sme tiež dnes šli 1krát traja, a s tým, že už treba lístok aj Deniskovi...ani nebudem hovoriť,ako to dopadlo....cestovné šlo o 100% hore a Deniskovi treba už celý lístok, tu polovičný nemajú a deti majú zo školy ppotvrdenie, tak cestujú zadarmo...ale my nemáme, tak cááálen, bitte 😝 😝 😝 😝 😝

jáááj, mamky...úrady vybavené....mám počkať pár mesiacov a uvidím, či niečo príde 😀 😀 😀 ale žiadosť so všetkými možnými potvrdeniami odoslaná....hádam odsúhlasia, kedže som nezamestnaná, tatinko toho na papieri moc nemá, na účte v IT takmer nič....nič nevlastním...len dve deti..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. aug 2012

@utka asi si silno držala... 😉 😉 😉 😉 😉 díííííky... 😉
@jacka pevné nervy???? to je to čo natieram ráno Niskovi na rohlík???? 😀 😀 😀 😀 😀 ...búročka...k vám nedošla??? neboj, príde...včera som pozerala predpoved počasia, tak sa ešte vykúpte kým sa dá..... 😉

utka
23. aug 2012

@leninka75 zrušili sme jeho posteľ, stolík a nejaké poličky a dávame tam novú posteľ so stolíkom, komodu, regál s policami...No zábava. Hlavne v tomto teple. Dúfam, že to aspoň to naše dieťa ocení 😉.

jacka
23. aug 2012

@leninka75 ako ste dopadli?....... 😵 😵 😵 .................hafanko nech sa rýchlo vylieči... ☹
@denisenko to má Denisko dobré ranajky 😀 😀 😀 .........hlavne že máš všetko tam ked má byť a nebudu otravovať že ešte niečo....a tramto...................videla som Simonka..........na fb.......téééda.......nemá chybu...... 😵 😵 cmuk 😵 😵
@utka tak potom daj foto ako vyzerá izbička...........

dobrúúú

utka
23. aug 2012

@jacka jasné, že dám...ale až budúci týždeň, lebo je s tým ešte dosť roboty...
Dobrú noc...zajtra je piatooook!!! 😀

jacka
24. aug 2012

ahojte........ 🙂

@utka vie čo na neho chystáte?..................veru hurá piatok 😉

denisenko
24. aug 2012

dobré ránko... 😉

@jacka ako tvoji chalani? dúfam, že po chorobách ani chýru.... 😅 ...Simonko...kapitola sama o sebe...moja mamina vravela, že toto robila moja sestra..a tá začala chodiť po 7-mom mesiaci...tak dúfam, že to u nás nehrozí, lebo si neviem predstaviť ako nahánam po dome pidičloviečika....... 😀 😀 😀 😀
@utka .....piatok??????uuuuuuž????, idem pomaly baliť, aspon to čo sa dá...každý den pár vecí a do budúceho piatku budeme hádam hotový..... 😠 jááj, nemožem kvoli tej škole spávať...normálne mám stres...sa v noci zobudím a rozmýšľam nad tým aj tri hodiny..... ☹ ..ozaj, rozmýšlate nad tým, či neskor kupiť deckám aj telefon???? 😕

denisenko
24. aug 2012

@leninka75 žijete???? 😀 ....ako ste dovýletovali????....havinko...toto poznám...aj ked máme cicku...tieto čistokrvné potvorky sú háklivé na všetko...... ☹

utka
24. aug 2012

Ahojte...
@jacka vie, že mu ideme kúpiť novú posteľ, ale nevie, že už ju máme...a ani o tom ďalšom nabytku nevie. Tak uvidíme tú reakciu 😉.
@denisenko veru už piatok...konečne. Ja tiež rozmýšľam nad školou. Dúfam, že to bude dobre...A telefón už Viki má. Má môj starý a Prima kartu. To sme mu zaobstarali, keď mal kiahne a mal byť sám v nemocnici...Má ho aj so sebou na prázdninách, ale málokedy sa mu naň dovolám, lebo nikdy nevie, kde ho dá a tak nepočuje, že mu zvoní. A terz ho už má určite aj vybitý. Ale do školy mu ho určite dávať nebudem,. Až neskôr.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre