Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. sep 2012

@denisenko veru prvý krát...aj som slzičku vyronila......... ☹ ...........................aj také blbé ticho je tu....fnuk.........sú spolu......ale vidieť sa budu len na dvore 😉
tak super......aspon niekoho pozná 🙂 🙂 .............. 😵 Simonko bol s kým?..s vami?....

jacka
3. sep 2012

tak už su domka.....Peťko plakal ked sme odišli.......vonku ked boli tak sa hral s Maťkom.......a kdeže museli skor dnu tak revali obaja.......uvidíme čo bude zajtra..................

a vy ako 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. sep 2012

@jacka aj Simonko bol v škole.... 🙂 sadli sme si a hned som musela vytiahnúť cicík... 😀 😀 😀 ...havinkovia si všetko označkujú a my tiež.... 😀 😀 😀 😀 ale boli sme len hodinku a šli domov....teraz somešte bola kupiť papučky..... 😠 ešteže som mu nekupila pred letom, lebo mu noha poriadne podrástla.... 😠 😠 😠 ...chudatko Peťko... 😔 😔 čo hovorí na to, že aj zajtra pojde? a chodia len doobeda alebo na celý den? a dávaš im extra desiatu, že???

denisenko
3. sep 2012

a @utka a @leninka75 ??????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😅

denisenko
3. sep 2012

a @letty86 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
3. sep 2012

@letty86 všetko najlepšie k narodeninám...cmuk od mojich chlapčiskov 😵 😵 😵

mirrinka
3. sep 2012

...a máme doma prváčku 🙂

jacka
3. sep 2012

@letty86 všetučko najlepšie.......aby ťa detičky a druhá polovička poslúchali 😵 😵

jacka
3. sep 2012

@denisenko žeby nemali čas?..........vytešuju sa z prváčikov 😉

budu chodiť len na 4 hodky.......a obed pekne doma........len desiatu......a budem mať dušičku na mieste 🙂 😉 ................Peťko už chcel ísť do školky teraz..................tak uvidím ako ráno....... 😅 ...................a Deniskovi sa ako páčilo.....zajtra sa už idu aj niečo učiť?.....

jacka
3. sep 2012

@mirrinka krásna školáčka..............

ty aj žiješ? 😉

jacka
3. sep 2012

@denisenko aha predsa niekto ..... 😵 😵

letty86
3. sep 2012

ahojte 🙂 aj vasim ratolestiam krásny školský rok 🙂 🙂
vikinka chodí do 1.C a má tam svoje kamošky, tak hádam to bude o.k.
@jacka
@denisenko dakujem za blahoželania 😵 😵 😵 😵 my sme boli na pizzu, nás teraz smädí 😅 😝
idem, vikus ma vyhána, akúsi hru hraje 😉

mirrinka
3. sep 2012

@jacka žijem,žijem,ale na facebooku 🙂

jacka
3. sep 2012

@mirrinka tak ži aj tu 😉

@letty86 ahoj..... 🙂

jacka
3. sep 2012

detičky sedia vo vani....dala som im penu do kupela.........tolko radosti..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. sep 2012

@jacka dala si im aj vodu??? 😀 😀 😀
@letty86 to poznám.....len sa tu objavím a už mi kibicuje za chrbtom..... 😝 😝 😝 ...aj mna vždy po pizzi suší....ale vážne... 😠

jacka
3. sep 2012

@denisenko ..vieš že ani neviem......sama pena bola...všade...

Peťko sa mi už vyplakal že nejde do školky......ked videl že som mu chystala veci......jáááj ☹ ☹ ☹ ...toto je mora.... ☹

dobru nocku.....

denisenko
3. sep 2012

@jacka drobček malý...ešteže si si to už s jedným prešla, že? 😅

dobrú nocku....

idem ešte žehliť..som sa dopracovala...pracovať po nociach... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
3. sep 2012

Ahojte...
Nestíham, celý deň sme boli vonku.
V škole bolo dobre. Boli sme len hodinku a pol. Ale potom sme sa ešte o jedenástej vrátili na obed, lebo už mali zaplatený. Vikimu sa páčilo. Teraz mi trošku šemotil že sa mu zajtra nechce ísť, ale hneď sme to zahovorili...

letty86
4. sep 2012

Ahojte 😉
neverím, žeby prvá 😕
ako školáci a školkári? vikinka sa tešila, ale ked nevidela kamošku sašku, tak zneistela, jajj,dufam, že nebude plač, ked bude chorá 😖
dnes končia o 11,40, nedalo som ju do družiny ani na obed, taaak tu budeme mať veselo 😝

jacka
4. sep 2012

ahojte.....

@letty86 no tak ja som druhá.... 😉 .............ty s Vikinkou chodíš?........aj Maťko ide s vami?...........už je velká hádam nebude plakať ☹ 😉 🙂 ......................ja sa náhodu teším ....je tu smutno....

a prežívam muky.......juj.....Peťulo plačká........ ☹ ☹

letty86
4. sep 2012

@jacka včera sme boli spolu všetci, dnes len ja, tatík pracuje,matko bol s kamoskou, zajtra zase spolu 😅
viem, že ti je smutno, ale niekde som počula, čítala, že je to "dobré", že dieťa plače...to znamená, že je mu s tebou dobre...ale verím ti, nič moc, ked vieš, že plačká...ale neboj nič, možno sa pobráškuje a bude sa potom tak veeeľmi tešiť, ako matulo 😉

jacka
4. sep 2012

@denisenko MAťko mi v školke neplakával.....aj ked mal obdobie že sa mu nechcelo.............toto je nové 😝 ...................vy ste ako šli do školy?......všetci...?

jacka
4. sep 2012

@letty86 Maťkova učka vravela že včera museli volať Maťka k nemu do triedy.......... ☹ ......a podal mna je to ešte horšie.............ale hádam vedie čo robia........ked on je taká moja pijavička.... 😵 aj v noci som ho držala za ruku....ktovie čo sa mu snivalo....a čo sa odohráva v jeho hlávke ☹ .......bodaj by si už zvykol 😒

letty86
4. sep 2012

@jacka všetci, aj babka, ale ta bola vonku s matkom...v triede boli ziaci aj s rodičmi, taký spoločný začiatok 😉
ešte to poriadne nezačalo a už 16 e za angličtinu a 5,50 za zošity, sa máme načo tešiť 😝
neoj, petulko to zvládne 😉

jacka
4. sep 2012

@letty86 a ským sedí....s tou kamoškou?.........a čo budu dnes robiť?

jacka
4. sep 2012

@letty86 no pekne už driapu prachy..... 😠 ..........sa Vikinka bola hrdá že sedí v lavici?....že? 🙂 .......

letty86
4. sep 2012

@jacka tiez si myslím, že nemali volať matka 😕 ...ja sa budem o matula asi viac bat, čo sa školy a školky týka...asi preto, že je to chlapec, dievčatká mi prídu viac oblúbenejšie u učiteliek 😔 no hádam sa mýlim 😔 😔

letty86
4. sep 2012

@jacka s tou kamoskou, ale v poslednej lavici 😖 v strednom rade-ked sme prisli, už neboli dve volne miesta....som chcela, žeby niekde vpredu 😝 ....a dnes všetci sedeli tam, kde včera...jedny si chceli sadnút inde a rodičia sa ozvali, že niee, tu chceme aby sedeli naše deti 😝

jacka
4. sep 2012

@letty86 zlatý rodičia..... 😝 .....................v poslednej.....hm nič moc.... ☹ ....hádam si ich učka ešte rozsadí 😕 😅 ...................som zvedavá ako vydržala v triede.... 🙂 ..................

aj ja mám pocit že dievčatá si tam viac túlkaju k sebe.,.....aj ked vlásky češú.....len škoda že sa to nedá ovplyvniť 😔 .............................som rada že aj ty si myslíš že ho nemali volať.....to som tam mohla rovno ostať ja ...a bol by klud... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre