Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. sep 2012

@utka v utorok skor ráno šli........to vieš že mali radosť.....mohlo to mať hotové skor......
že......a neboli sme tam jediný 😀 😀 😀

idem......teším sa mojho plačka.... ☹

leninka75
6. sep 2012

@jacka ..skoro si sa trafila..máš to 50:50 😀 ..tričko sedí a mám 3/4-ťky 😉 .......však tam kde treba si obíď a zasa pôjdeš len dopredu 😀 😀 😀 .......aká šikovnica, pekne si vybabrala so vstupným 😵 😵

utka
6. sep 2012

Ja som už po obede. Dnes som mala dobrotu: Sójovo-ryžové guľky so sézamom na čerstvom šaláte,pitta chlieb

jacka
6. sep 2012

Maťko volal mužovi......že des.....museli prerábať 4 okná....ak príde tak len neskoro v noci........počula som aký je natešený..... 😀 😠
len dúfam že prídu.......aby deti odviezol......ráno.....fuj som vypočítavá....😀

@leninka75 ved tepláčiky ako tepláčiky......či dlhé alebo krátke 😀 😀 😀 😀 .....................................ved ja len dopredu...inak valcujem všetko 😀 😀 😀 😀 ..................................treba im prejsť cez rozum......ale poviem vám....krááásne to bolo.....hlavne tie s tou dúhou.......deti neodlepili od oblohy oči.......fakt super...... 🙂

jacka
6. sep 2012

@utka ja neviem ešte som soju nejedla......... 😅 😅 ..nejak sa toho bojím..... 😔 .......................hlavne že bolo dobré....a to je aký chlieb? 😕 😕

leninka75
6. sep 2012

@jacka ..pekná škodoradosť 😀 😀 😀 ...ale však si treba urobiť raz za čas pekný deň 😀 😀 😀 😀 ........ako bolo v škôlke?.....rovnako? ☹.....muselo to byť pekné, ja som ešte nikdy nebola na leteckom dni 😔 ......

@utka ..u vás v škole je klasické zvonenie?.....u nás púšťajú deťom hudbu na začiatku aj na konci hodiny a vraj môžu aj tancovať 😅

jacka
6. sep 2012

@leninka75 jáááááááááááááá škodoradostná..... 😀 😀 😀 no čo si.... 😀 😀 😀 😀 😉 ..............ved treba urobiť a mne to treba...... 😉 😉 .....................v škole vraj dobre....plakal 10min.... 😕 ......a potom vonku ked ho brali od Maťka........ale už to bude asi o.k...dúfam.....klop klop....
veru krááásne to bolo.........škoda že také drahé vstupné..... 😠 ...o rok dáme rande...chcééš 😉 🙂

tancovať????? 😕 😕 😕 hudbu?.....nie je lepšie zvonenie 😕 😕

leninka75
6. sep 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 .........joj keby sa to fakt polepšilo!!!! 🙂 🙂 ......ale potešila som sa, že plačkal menej 😵 .......ja by som dala, už konečne 😉

.....aj mne by viac sedelo zvonenie 😒 .......

..ale vieš aké je to zvláštne....obaja s mužom sme tam chodili a teraz tam vodíme naše dieťa...také zvláštne, si uvedomujem koľko mám rokov 😝 ..teda nie že by som mala moc, však sladkých 19 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2012

..idem trochu nohy vyložiť......Lilka išla do družiny a Lolka spí 🙂 🙂 ...pa,pa

utka
6. sep 2012

@jacka bolo to dobré...ten chlieb, to bolo také niečo divné z kysnutého cesta...
@leninka75 ani neviem, aé majú zvonenie...ale vyzistím 😉...

denisenko
6. sep 2012

@leninka75 hned ti odpoviem...stres....Simonko teplotuje....a je mrzutý...a Denisko...neposlúcha v škole....a ja mám už z nich šedivé vlasy..... 😝 😝 😝 v noci nespíme,načo.....začal si robievať od 3-tej do 5-tej nad ránom diskotéky.....akoby nestačilo, že milionkrát v noci cucká.......... 😔 😔 😔 ...nevymeníte niekto????? 😕

denisenko
6. sep 2012

@jacka ešte týžden a Peťko nebude chcieť ísť domov.... 😀 😀 😀 ...normálne známky???? Denisko doniesol 2 slniečka...vysmiate..tak dobre...len doma pri DU nervačí......hned ho to nebaví a potom papuluje..... 😖 😖 😖 😖

denisenko
6. sep 2012

@leninka75 nohy vyložiť??? to čo je?????? 😔 😔 😔 😔

letty86
6. sep 2012

AHOJTE
nestíham vás ani dočítať...o chvilu je rodičko...tak v skratke, vikinka dnes dostala 1tku 😵 ...ale včera bola nešťastná, že saska dostala a ona nie...normálne mala slzy na krajíčku, že je nešikovná.a či niekedy dostane...jajj, to kurča moje vyplašené 😅 po mamine 😝 😝 po mamine 😖
@denisenko objednali im angličtinu s názvom Join us for english- knihu a pracovný zosit...to máte super, že neplatíte za zošity...ja som kúpila tie, ktoré sme mali uvedené na papieri pri zápise a teraz som zaplatila za iné, ani neviem, aké 😝
som zvedavá, kolko lóoove si mám pripraviť po rodičku 😅 ved sa posťažujem, nebojte 😅
idem 😉

utka
6. sep 2012

Ozaj, od pondelka začína Viki v ZUŠ. Pol roka len teória a potom začne aj hra na nástroj 🙂 . Od novembra zase plávanie...takže PO-PI-hudobná. UT-ŠT-plávanie. Aspoň sa nebude nudiť. Dnes zase dve včielky, sovu a sloníka...Mám pocit, že ich nebudú známkovať.
@letty86 my sme tiež kúpili zošity a teraz sme platili za tie predlohové, či ako to nazvať.

jacka
6. sep 2012

@denisenko ty si tiež pekne užííívaš....... ☹ ☹ ☹ ...........................a drahý ked príde tak už ostane?... 😕 ......čože sa Deniskovi deje?...........ja som som tiež to nespanie užila...... 😢 😢 ......dobre ti rozumiem........a nezávidím ☹ ☹ ......musíš vydržať..........nič netrvá večne

detičky spinkaju.....teraz si idem ja vyložiť nohy..... 😀 🙂..........za celý týžden som neurobila nič...... 😝aj tak som unavená 😝

dobrú nocku...

denisenko
6. sep 2012

@jacka ja už nekomentujem...idem ešte požehliť..chlapi sú už v posteliach....a spať....na chvílku.... 🤐
@utka predlohové??, to sú ktoré????..vy tam máte celý zverinec.... 🙂

dobrú nocku..

utka
6. sep 2012

@denisenko to sú tie, kde sú predpísané čiarky a iné ... No veru, zverinec 😀
Dobrú nocku...

utka
6. sep 2012

Viki tú školu zobral vážne...ešte nespí a vykrikuje, že trénuje matematiku...Ach jo 😵

utka
7. sep 2012

Ahojteeee...
Prvá! 😉
Dnes je piatoooook, huraaaaaaa... 😀

jacka
7. sep 2012

ahojte........

druháááá............veru hurá piatok..............žiadna školka 😀 😀
@denisenko ako spinkali?..........večerné žehlenie poznám tiež....ale teraz to už budem hádam stíhať ked ma nemá kto rušiť 😀 😀 😀 😉

@utka nech mu to vydržííí 🙂

utka
7. sep 2012

@jacka ahojky...tak ako? Viezla si chalanov ty do škôlky?

denisenko
7. sep 2012

dobré ránko... 🙂
@utka tie prvé čiary??? to sme všetko dostali zdarma...ako sponzorský dar... 😉 ...chudatko Viki...že matematika.... 😀 😀 😀 mna sa dneska Denisko pýtal, či nie je sobota....asi sa mu nechcelo ísť do školy.... 😀 😀 😀
@jacka spanie??? celú noc sme boli hore...už nemal teplotu ale nedalo sa mu spinkať, stále plačkal...neviem prečo....ráno ma rezali oči a v hlave trešťalo..tak som šla do obchodu a kúpila ešte jedno mlieko na dobré spanie...myslíš, že pomože???...Peťko ešte plačkal???? a to aj jemu musíš baliť svačinku, však????

denisenko
7. sep 2012

a zato, že tak trpím som si bola kúpiť kvetinky....v kvetináči ...a budem sa vytešovať...... 😅 😅 😅 😅

utka
7. sep 2012

@denisenko no, my sme nedostali nič zdarma ☹. Ufff...neviem, ako by som fungovala taká nevyspatá. Viki rád počíta, asi ho bude matematika baviť. Vraj je teraz v škole nuda. Večer mi povedal, že konečne je piatok...Ale cez víkend ideme k našim a aj ku svokrovcom, tak bude zase dôležitý veľký žiak 😀 .
@jacka dúfam, že mu čo najdlhšie vydrží. Ale v tomto asi nebude po mne 😉.

denisenko
7. sep 2012

@utka ved tá "doležitosť"... 😀 😀 😀 ...my sme dostali takmer všetko na začiatok....vraj sponzorstvo mesta.... 🙂 ...ja fungujem nevyspatá už 5 mesiacov....a pravdu ti poviem, ide to...len strašne zabúdam 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

ahojte!!..to akože som posledná 😝 .......

@jacka ..a vieš, že ja som tiež tento týždeň nejaká lenivá, nič som neurobila...a som stráášne pažravá 😝 😝 😝 ..dnes by to ale chcelo aspoň podlahy umyť 😝 ......ako dnes?....

@utka ..chúďatko matika ho ešte pred spaním máta 😀 😀 😀 ...takže ho do tej hudobky vzali?!! 🙂....z čoho robili skúšky?

@denisenko .....ako dnes simonko?......hovoríš, že spánku máš aj na rozdávanie 😝 😝 ......vydrž prejde to a potom sa zahráš na šípkovú ruženku a riadne sa vyspinkáš 🙂 .......myslíš, že Deniska škola nejako zvlášť nezaujala?......aké kvietky si si kúpila? 😉

leninka75
7. sep 2012

@letty86 ..juj zlatá vikinka!!!! 🙂 🙂 ..ako to tie detičky strašne prežívajú ☹ ....čo ste riešili na rodičku??

utka
7. sep 2012

@denisenko nezávidím ti...ja musím spať aspoň 5-6 hodín...
@leninka75 veru, mátala ho. No skúšky neboli žiadne, len som vyplnila prihlášku, povedali nám čo a ako a bolo. To asi v pondelok urobili bububu, aby sme to vzdali 😀 .
Ja mám zajtra stretávku zo strednej po 15-ich rokoch...uffff, to som ale stará...

leninka75
7. sep 2012

@utka kuk 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre