Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. sep 2012

ahojte !!...prváááááááá 😅 😅 😅 ...to čo má znamenať herečky?? 😕 ...jáááj vy ste mi chceli urobiť radosť a nechali ste ma byť prvú 😀 😀 😀..........a opovážte sa mi niektorá pokaziť radosť 😀 😀 😀 😝....

leninka75
12. sep 2012

@utka......ako robíte tie zapekané rajčiny???....aká bola oslava?.. 😵

leninka75
12. sep 2012

@denisenko..som sa chcela ešte včera opýtať na ten peračník, našli ste ho v škole?....

leninka75
12. sep 2012

@jacka..ako pokračujete so škôlkou?.....aj vy máte zajtra zatvorenú škôlku?

leninka75
12. sep 2012

..ráno som sa od inej maminy dozvedela vraj naše deti musia sedieť cez hodinu s rukami na kolenách 😠 😠 ....musím sa na to opýtať Lilky a ak je to tak hodím reč s učkou 😖

....dnes majú z družiny super akcošku..idú opekať do prírody 😵 😵 ...dúfam len, že im vydrží počasie....

leninka75
12. sep 2012

..tak som si pokecala, môžem ísť.... 😉

utka
12. sep 2012

Ahojte...
A kde ste zase všetky???

utka
12. sep 2012

😕 😕 😕

jacka
12. sep 2012

ahojte........

ja som tu..... 😵 😵

@leninka75 s plačom...zajtra školka zavretá.......a v piatok ostanu doma....začal sopliť aj MAťko 😝

utka
12. sep 2012

@jacka VITAJ...
Tak už aj Maťko??? Skoré uzdravenie. Aj učky v škôlke štrajkujú???

denisenko
12. sep 2012

mamky...nešiel mi net ...3 dni.....to boli absťáky..... 😀 😀 ale už to ide..za pomoci mojho nenahraditelného IT brata a malej pomoci T-comu....... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
12. sep 2012

@leninka75 peračník....čakal v škole.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. sep 2012

@jacka...vidíííím ťa...aj v tejto búrke.... 🙂

denisenko
12. sep 2012

@jacka ako chalani? soplíky? Peťko stále plačká????moje malé..... 😔 😔 😔 😔

jacka
12. sep 2012

@utka dakujem....milé ako si ma privítala 😵 😵 😵 ........jasné že štrajkujú....ved aj tie sú učky 😉
už aj Maťko..........učky si nič nevšimli....zato Peťkovi diagnostikovali zelený soplík...... 😠 😠 😠 ....tie by som za dr. nechcela.... 😠 😠 ..........ale bola som u dr. predpísať múky.....tak mi dala hned pamycon....aj dva...vraj si mám druhý rozriediť na bud. týžden.....no zlatá je 🙂

@denisenko si nám tu chýbala..........tak hovor ako sa máte..... 🙂

detičky búvaju........idem si to s nimi užiť.........ak bude hnus von tak sa ani nepohneme 😝

jacka
12. sep 2012

@denisenko stále.....hroza ...moja psychika ☹ ☹ ....a drobec ked počuje slovo škollka tak hned reve....tak to ani nepoužívame.........a ma nahneval...tak som mu povedla že idem preč..........a to som netušila čo to s ním urobí..... ☹ ☹ ☹ .......

ved dáávno sme neboli chorí 😠 😠 ...asi tak pred dvoma týždnami ☹

jacka
12. sep 2012

@denisenko vy máte búúúrku......pošli 😵 😵 😵

denisenko
12. sep 2012

@jacka .....tak si to viem predstaviť....no, ak ostanú doma so soplíkmi takl ho zas do školky nedostaneš.....jedno kolo.... 😖 😖 😖 ...my....sa ani nepýtaj...Simonko je ....radšej ani nenapíšem...jediné, kde ako tam dokáže byť ticho, je u mamy na rukách....le to nesmiem anis edieť, len chodiť a kolísať ho....a ešte cicík... 😖 😖 tak si vieš predstaviť, ako celý den plače...lebo ja musím aj variť, sem tam upratať, aby som sa mohla dostať z izby do izby a to nehovorím o tom, že WC, kúpanie a podobne...katastrofa...neviem, či pojdu zuby, zmena počasia, prechod z IT na Sk, alebo odchod tatinka....asi všetko dokopy...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
12. sep 2012

@jacka máme...hrmí už asi hodinu...ale ....veľa toho nenapršalo.lepšie trochu ako nič.... 😅 sme boli u svokry ...je Mária....Denisko sa zas nemohol vpratať do kože.....svokra mi zobrala na chvílku malého, že nech si aspon vodu vypijem...tak sa hned vtrepal na kolená, aby som hojdala jeho..... 😠 😠 😠 ...škola ho nebaví, ale celkom to ide....

jacka
12. sep 2012

@denisenko mne múdre učky povedali vraj to nebude také zle....že to už má v hlave že čo by som robila keby mal teplotu.......začínaju mi liezť pekne na nervy........ 😠 😠 😠 😠 .....

viem o čom hovoríš........a neskúšala si ho odstaviť?.....ked takto závisláči?.....ved to nemožeš fungovať....... ☹ ☹ ☹ .....ja by som už bola na práškoch......................Denisko ako v škole?....chodí do družiny?..

jacka
12. sep 2012

@denisenko no pekne ty si riadne užiješ ☹ ☹ ☹ ☹ .......a pokial ja niečo napíšem tak ty ma predbehneš ☹ 😒 .....nebaví ho?....nechce sa mu písať dú?....

denisenko
12. sep 2012

@jacka ....a to sú fakt nejaké múúúdre..... 😔 😔 😔 😝 ....sa minuli povolaniu.... 😀 😀 😀 Denisko ešte do družiny nechodí...uvidím...možno o pár mesiacov, kým si zvykne....a hlavne pochopí, že škola a školka je rozdiel....tam neplatí "ja nemusím, lebo sa mi nechce""" 😝 😝 😝 😝 ...vieš, že aj mna napadlo že asi najlepšie bude Simonka predsa len dať na UM?...potom bude musieť mať aspon aký taký režim......

denisenko
12. sep 2012

@jacka ako...ulohy si urobí.,...ale čo sa ja na neho nakričím...stále si chce tvrdohlavo po svojom.... 😀 😀 😀 ...ešte je to skoro, aspon si myslím, že to preto..... 😕 ..ops, ako krásne nás fotia..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. sep 2012

@denisenko tak nech aj nás pridú pofotiť 🙂 😀 😀 ..tu zatial len fúka hádam aj poprší ma bolí hlava 😝
veru minuli sa.....ale kto by ku nim chodil 😀 😀 😀 ............ved zas zo zelenými by som ho určite nadala nikam....kozy.... 😠 😠 ......................len to odstavenie bude asi dosť ťažké ☹ ☹ .....ja som si svoje užila pri Maťkovi......to bola nočná mora.....

jacka
12. sep 2012

@denisenko určite si Denisko zvykne na školu..........len potrebue čas.......aj sa mu vyhrážaš.....lebo u nás toto funguje......tedy myslím že mu niečo zakážeš alebo čosi podobné

jacka
12. sep 2012

juj vraj Brzobohatý zomrel..... ☹ ☹ ☹

denisenko
12. sep 2012

@jacka ....noo....pošlem ho do postele....alebo mu zakážem net..... 😀 ....a teplotu nemajú, že? len soplíky? to môže byť aj zmena, nie? 😕 ....ťažké..verím tomu, že to bude ťažké, ale takto to dlho nepojde.....nervy, stresy, nevyspatosť....hazardujem so zdravím....už som sa dostala na 49kg...a ide to stále dolu... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
12. sep 2012

@jacka aj ja som to videla v telke...škoda ho.....mala som ho rada..... ☹ ☹

denisenko
12. sep 2012

...ešte chvílku popočúvam Enriqa a idem do hajan......pekné sny a dobrú nocku 😵

jacka
12. sep 2012

@denisenko veru.....nestojí to za to......a Simonko potrebuje šťastnu a veselu mamičku......a hlavne kludnu bez stresov.......ved uvidíš ako ti to pojde 🙂 vždy ho kožeš priložiť.....ja som ešte rok mala mlieko ako sa Peťko odstavil 😉

aj ja som ho mala rada.....to bol šok ked som to zistila ☹ ☹ 😢 😢 .....len tak z ničoho nič......juj

len popočúvaj a šup do hajan aby si sa riadne vyspinkala...dobrú nocku....... 🙂 🙂
dobrú nocku 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre