Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2012

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

leninka75
17. sep 2012

ahojteeeeeeeeeee!!.... 🙂 ..čo je s vami žubrienky, že len tak suchársky?? 😕 .....

@jacka..no čo idete kúpiť traktor, kombajn či iný stroj?? 😉 😉 😉 .......bolo ráno plačkavo?? ☹ .......

@denisenko .......ty budeš určite aspoň myšlienkami s nami a my tiež s tebou 🙂 🙂 🙂 .......musíš brata poháňať 😉 .....zasa nočná žúrka?? 😝 ..

@utka..čo z toho hrozna bude?..vínko či burčiak? 🙂...ja som teraz cez víken 1x v živote pila burčiak, ale červený lebo ten biely mi je hnusný na pohľad 😝

leninka75
17. sep 2012

@jacka ..oči ako rys??? 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2012

@leninka75 chcela by si...že 😀 😀 😀

leninka75
17. sep 2012

@jacka ..chcem sa ťa opýtať......keď robíš tie kroasanty, tak ich natrieš nutelou a zatočíš, asi..nevytečie nutela von?? 😕

leninka75
17. sep 2012

@jacka ...že či!!!! 😵 😵 .......však keď vyhodím šošovky houby vidím 😝 😝 😝

jacka
17. sep 2012

@leninka75 vieš dávam tam nutelu.......púrvý krát vytiekla....tak len velmi máličko.......ale potom to rozkrojím a dám viacej...aj tak je to suché......už som robila aj také prázdne.....a boli dobré.......aj lekvár som dala...ten vytiekol tiež.....skušala som aj s makom......ale ten nemusia..........😝

jacka
17. sep 2012

@leninka75 šošovky??? 😕 😕

leninka75
17. sep 2012

@jacka ..ahaaaaaa, ja som si aj myslela, že natierať až upečené 😉 .....robila som ich cez víkend a veru boli dobré 😵 .......nabudúce by som chcela urobiť na slano a dám dnu kúsom šunky a syra....
....veru šošovky už pár rokov..na gympli sa mi prudko pokazili oči ☹........

jacka
17. sep 2012

@leninka75 ...............hej natieram im po upečení ked jedia........Peťko to velmi nemusí.....ale druhemu viac chutí..... 🙂 🙂 😵 ..............vyskušam aj ja...uviím či im to bude chutiť... 🙂
aj okuliare nosíš?.......
vy ako ráno?......Lilka sa tešila?...

leninka75
17. sep 2012

@jacka .....každé dieťa iná chuť, to poznám a občas ma z toho ide picnúť 😝 ..a ešte do toho mužove chute a je to totálny guláš 😝.....mimule som už bola v koncoch sa ho pýtam, že na čo by mal chuť a skvelá odpoveď, že na niečo dobré 😅 😠 😠...že díky za takú odpoveď 😝....a tiež je dobré, že veď stačia zapekané chleby 😅..už vidímako ich tie moje dve myšky chrimkajú 😠...okulky nosím len večer ku telke keď vyhodím von šošovky.....nie som na okuliare vôbec zvyknutá, vadia mi a v zime sa to rosí 😝 😝 😝........ráno pohoda-jahoda 🙂...Lilka prišla dolu s rinčaním, že prečo si mi nastavila budííííííík 😀 😀 😀.........ale inak rada išla 😵

leninka75
17. sep 2012

@jacka ..máte tento týždeň niečo poobede, nejakú logo alebo niečo?

leninka75
17. sep 2012

..ideme trošku von..... 😎

denisenko
17. sep 2012

ahojte mamky... 😉 ešte som tu na skok....kurier príde zajtra.... 🙂 ale švitorí tomuto mojmu stroju poriadne...kým sa niekam dostanem....ved možem byť rada, že to ako tak ide..... 😠 😠
@leninka75 oči ako rys???...dobráááá.... 😀 jasné, že žúrka...dneska zas...som sa sťažovala že od 2-hej do 4-tej...tak dnešnú noc od 1.dnej do pol piatej......šak načo by sme spali..... 😔 😔 😔 😔
@jacka no ako Peťko????a Maťko? ešte soplíte...???

jááj, včera sme si urobili výlet do žiliny...Denisko si kúpil z vypolievaných euriek kamion.... 😅 😅 ...a maminka nový telefon......tak skúsim aktivovať net na nom, a ak nič iné, aspon sem tam na FB vás prídem pozdraviť..... 😵 😵 😵

jacka
17. sep 2012

@denisenko vitaj...som ťa tu nečakal 😀 😀 😉
načo ty chodíš vobec spávať...... 😉 ........nezávidím........ ☹ ....Denisko ako v škole?....
soplíky ešte maju..ale len také vodové....zlatý pamycon 🙂 🙂 ..............

@leninka75 že dobrá si.....ideme na gastro.....vo štvrtok.....a na logo ani netuším ☹ musím to kuk......asi dakedy bud. týžden.....len chodte von je slniečko treba využiť.........................ja pojdem za chvilu pre deti..........také ticho je tu že aj ryby počujem rozprávať 😠 😀

denisenko
17. sep 2012

@jacka
tak ide to aj z telefonu🙂

utka
17. sep 2012

@leninka75 bude aj burčiak a aj vínko...ale ja to nemusím...
My sme boli na logo vo štvrtok a dostal Viki pochvalu. To "R" mu už celkom dobre ide, už ho len začať používať.
@denisenko a aký si si kúpila telefón. Ja si tiež môžem už vziať nový v Orange, ale stále premýšľam aký...
@jacka a chlapov máš doma?

jacka
17. sep 2012

@utka super vidíš že sa to zlepšuje 🙂 .......my pojdeme bud týžden...... 😉 ........aj striguna robia víno...len hnúúúúúús....... 😠 😠 ..........................nie boli v školke....ale už sú doma......... 🙂


@denisenko super 😵 😵

máme prvú sťažnosť....skuste tipnuť....... 😠 😠

utka
17. sep 2012

@jacka no mne nič nenapadá...prezraď...

jacka
17. sep 2012

@utka Peťko......strčil do dievčatka......tá sa vraj poriadne tresla do hlavy....

utka
17. sep 2012

@jacka fúha...nič moc...a to naschvál?

jacka
17. sep 2012

@utka vraj hej.... ☹

utka
17. sep 2012

@jacka a povedal to aj Peťko?

jacka
17. sep 2012

@utka nie....Peťka ked som sa pýtala tak povedal že nestrčil.....

utka
17. sep 2012

@jacka hmmm...tak to je divné.... ☹

jacka
17. sep 2012

@utka no je........vraj mu capla po ruke......

denisenko
17. sep 2012

@utka sony ericsson xperia mini,,,,,bez pausalu 😉
@jacka ked sa to stalo s deniskom,tak mi povedali,ze to su deti 0🙂som zvedava co by bolo,keby za to mohol on,

utka
17. sep 2012

@jacka učka mu capla?
@denisenko aha...díky...No ja nie som taká bohatá, ja musím na paušál 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2012

@denisenko no vidíš....táto učka urobila s toho drámu.......dúfam že sa to nebude opakovať... ☹

jacka
17. sep 2012

@utka že bohatá 😀 😀 😀 😀 😀

capla po ruke....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre