Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. sep 2012

@jacka..tie vycapia v októbri 😠 😀 ........hej v škôlke chodila, musela 😀 ...ale posledný rok tam už nejedla dobre, predtým áno, taká som bola pyšná, že neprple 😵 ..a potom sa to zmenilo......budúci rok asi tiež bude musieť chodiť na obedy, keď už pôjdem do práce ☹

leninka75
18. sep 2012

@jacka..no hvedavka 😀 ...ale poznáš to kto sa nepýta nič nevie 🙂 😉 😉 .......jasné teší sa do družiny 🙂 ...ja som jak taká cigánska mater 😀 ...furt behám s deťmi hore dolu 😀 😀 ......ešte že to máme blízko 🙂.....cez obed Lolka spí to ju nechám samú..jadna noha tam druhá späť...... a poobede jeuž zvyčajne hore, tak ideme pre Lilku spolu 🙂 ....

...no ale ja už padám........ 🙂

jacka
18. sep 2012

@leninka75 ale ešte dobehni... 🙂

jacka
18. sep 2012

@leninka75 to vieš že som zvedavá.....ale ked musím tak musím 😀 😀

idem sa aj ja pochystať...... 🙂 .....

jacka
18. sep 2012
utka
18. sep 2012

@jacka
@leninka75 sestričku áno. No však uvidíme čo bude, či bude...

utka
18. sep 2012

@jacka na krv nám kázala prísť Imunoalergologička. Ešte v júni to naplánovala na začiatok šk. roka...

jacka
18. sep 2012

@utka to len z krvi zistili alebo robili aj nejaké testy?

jacka
18. sep 2012

pýtam sa učky na Peťka že aký bol....odpoved.....dnes sa nebil 😠 😠 😝 .....................no aj horšie veci sa stávaju 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
18. sep 2012

@jacka Ahooooooooooooooojky,no dobreeeeeeeeeeeee 🙂 aspon neni z neno trutko 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
18. sep 2012

@mucinkaa29 😀 😀 😀 😀 😀 ..................ešteže jeho nebijú.....či ako 😀 😀 😀 😀

jacka
18. sep 2012

@mucinkaa29 ty sa ako máš?

mucinkaa29
18. sep 2012

@jacka aj moj sa vždy bil 🙂 .Jaaaa sa mam docela dobre stale my je zle,kyselina a stale niečo.........

jacka
18. sep 2012

@mucinkaa29 počuj a to meno čo si dala....to ho ako budete volať?.............................no už aby si porodila,že?.... 😉

mucinkaa29
18. sep 2012

@jacka tak ako čita tak sa to vyslovuje Naaemko 🙂 😀 😀 😀 😀 .Fuuuuuha januar je daleko a asi to vychadza na silvester 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. sep 2012

@jacka z krvi...brali mu za 3 skúmavky, ale zvládol to statočne.
@mucinkaa29 vitaj...

denisenko
18. sep 2012

Baby,ved nepiste tolko,na malom displei sa to zle cita 😖

utka
18. sep 2012

@denisenko tak si to zväčši 😉...ale posnažíme sa...

denisenko
18. sep 2012

@utka aj tak sa to zle...ale lepsie ako nič☹

denisenko
18. sep 2012

@jacka a peťko ako?

jacka
18. sep 2012

@denisenko .....ani sa nepýtaj.....lebo začal byť solidárny aj Maťko ☹ ☹ .....ja ráno prežívam krásne ráno 😝

utka
18. sep 2012

@jacka len nech sa nedajú 😉

denisenko
18. sep 2012

@jacka čože?plaču obaja?
Idem nieco aj pospratovať...zajtra musim rano dňo školy,potom k mudrej pre potvrdenie do autoškoly,upiecť tatinkovi kolač,mäsko na obed,rezne pre tatinka a pobalit mu nejake veci,jeho brat tam ide,tak mu to zoberie....pre deniska do školy a popisat ulohy lebo 16-tej mam prvu hodinu.,tak tu asi nepridem..,zrejme nestihnem.

Dobru nôcku😉

jacka
18. sep 2012

@denisenko ☹ veru obaja...... ☹ ......
no vieš čo...klobúk dole......ty si riadna super mama.... 😉 😉 .......aspon večer príd urobiť kuk....ako bolo v autoškole 😉

@utka ved sa im vyhrážam....že tam ostanú na noc ak neprestanu....... 😠

dobru nocku ...pekné sníčky 🙂

utka
18. sep 2012

@jacka ja som to zle pochopila...myslela som, že akože podľa učiek obaja neposlúchajú...nevedela som, že plačkajú...tak sa im nevyhrážaj, lebo to bude ešte horšie...či nie?
@denisenko ty si ozaj na baterky 😀 . Tak držím päste.
Dobrúúúúú

utka
19. sep 2012

Ahojteee...
Prvá 😉 .
Dnes je vonku príjemne, ale po obede má byť nejaký fičák...brrrr...

jacka
19. sep 2012

ahojte........

@utka no neviem.....tu u nás nie...je dobrá hmla.... 😝 ......detom som aj šušťáčkové bundičky nabalila....keby niečo...............................myslíš že nerobím dobre ked sa im vyhrážam? 😅 ☹ .......ale na Maťka to zabralo..... 😅

utka
19. sep 2012

@jacka to počasie je nevyspitateľné...Neviem, či je dobre vyhrážať sa...na niekoho zaberá, niekomu to spôsobí traumu. Ja sa tiež niekedy Vikimu vyhrážam, však to sa ináč nedá... 😉

utka
19. sep 2012

Oprava...nevyspytateľné...

leninka75
19. sep 2012

ahojte!!............

@jacka ..inak to akože super informácia od učky 😝 😝 😝 .........to bolo všetko čo ti povedala? 😠 ..ozaj a ešte stále dávajú Peťka na stoličku keď ráno plače?........

@denisenko ..ty si živá žena či nejaký robotko 😀 😀 😀 ..........no ako autoškola?....kde si mala detičky??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre