Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2012

@leninka75 tú alergiu má od malička?.....a čím jej to natieraš?........zlatko malé...velké ☹ ....hádam s toho vyrastie 😔 😕

žeby sme si pre istou zafarbili všetci? 😉 ..........................................aby ešte lupu nepotrebovala........ 😉

jacka
19. sep 2012

@leninka75 a vás nejdú kliešte?....a na Lolku?

jacka
19. sep 2012

mamky........ako dlho detom rástli trvalé zuby....Maťkovi akoby sa zastavil jeden...a tri ani za svet vyjsť.......nechápem 😕

leninka75
19. sep 2012

@jacka .....do troch rokov to nemala nejako extra, ale potom sme boli na Corfu, a tam to mala 1x a potomuž stále aj doma......tam nám dali dobrú mastičku, akurát som ju toto leto domíňala, tak teraz používam fenistil a tablety cetirizin......
....no zafarbite,ale nejaké nápadné farby 😀 ...keď už, tak poriadne 😀 ..........sa na to vykašle a počká na PC 😀 😀 😀 ........
.....ale hádam asa už idem aj trošku Lolke povenovať, sa tu motká okolo... 🙂 ......

leninka75
19. sep 2012

@jacka .....tento rok sme s mužom a ani Lolka ešte kliešťa nemali, klop, klop........máme lapača Lilku 😀 😀 ........zúbky?..ako ktoré, jednotky vyšli rýchlo, dvojky pomalšie a trojky ešte pomalšie.....to máš indi-vidi.....ten zúbok tam je len sa mu asi nechce ešte von.......umývaš Maťkovi občas zúbky elmex gelom???

utka
19. sep 2012

http://www.slobodavockovani.sk/news/necakane-va...

@leninka75 Vakcínou proti kliešťovej encefalitíde možno očkovať deti staršie ako jeden rok. V prípade zvýšeného rizika prenosu infekcie je možné očkovať aj mladšie deti
A som zase o niečo múdrejšia 😉

leninka75
19. sep 2012

@utka ..takéto veci ja nevyhľadávam a nečítam.....

jacka
19. sep 2012

@leninka75 okelu som zabudal......dobre že mi to zubárka kázala.....fajn...zajtra pojdem kupiť....... 😠 😠 ja som taká koza a v novembri idem k dr......no pekne.. 😔 😔
lapčka....... 😀 😀 ...ktovie či tam nenadobudla nejaku alergiu...nie? 😕 😕 ...veru chod .......ja sa nemám komu ☹ ☹ ...zatial 😉

@utka ako vás poznám...... ☹ ☹

jacka
19. sep 2012

@leninka75 dobre robíš?.... 😉 ......pokial sa nič nedeje.....

leninka75
19. sep 2012

@jacka..tú alegriu na štípance podedila po mužovi.....idem.... 😉

jacka
19. sep 2012

@leninka75 takže ty už dnes neprídeš.....tak ahoj 🙂
pekne ☹ ☹

utka
19. sep 2012

@jacka však to, že pri našom "šťastí"...

utka
19. sep 2012

@leninka75 mňa tiež veľmi ľúbia komáre a aj Vikiho. On máva tiež také hnusné reakcie na štípance ☹

jacka
19. sep 2012

@utka no vidíš......a komáre chodia len na mna..a sem tam....aj na Peťka.....ale ja som dohryzená celá.....zbytok rodiny ani nevie že v izbe niečo bzučí 😠 😠

utka
19. sep 2012

@jacka my nemáme našťastie v byte...

jacka
19. sep 2012

@utka čo si mala na obed?.......a zabudla som...ako je Vikimu?.......

utka
19. sep 2012

@jacka Šalátový tanier,kuracie mäso,grilovaná cukina,dressing,pizza štangľa.
No Viki zatiaľ celkom dobre...KLOP-KLOP-KLOP... Uvidíme...

jacka
19. sep 2012

@utka tak nech mu to vydrží.... 🙂

utka
19. sep 2012

@jacka Díky...dúfam, že to tak aj bude...že to odíde...

leninka75
19. sep 2012

@jacka ....že neprídem??!! 😀 😀 😀.........Lilka ani necekla 🙂.....hrdinka!!! 😵...stretla som triednu z gympla a na chodníku sme si potykali 😀 😀 😀..........a nechápala som ako sa v priebehu niekoľkých minút neskutočne ochladilo a celkom fajne sme zmokli 😝.......

leninka75
19. sep 2012

@utka ..pizza štangľa, často mávate 😉 ....

leninka75
19. sep 2012

..a teraz sa fakt na dnes lúčim, musíme ísť robiť úlohy a hrať sa na obchod......pa, pa 🙂

jacka
19. sep 2012

@leninka75 teda....som prekvapená že si prišla...... 😵 milo 😉 ........statočná velká slečna......moji zajtra taký nebudú ☹ ................škoda že ste si skor nepotykali..... 😉 ......................................tu je stále vonku teplo asi 20st.......ale začal fúúkať......a tiež som zakurila aby zajtra nepomrzli ráno 😀 😀

@utka hádam ako príde tak odíde.......................si mala fajný obed..... 😉

žeby som tu bola sama?... 😕

utka
19. sep 2012

@leninka75 tá pizza štangľa je vždy, keď je šalátový tanier...nejem chlieb, ale raz-dva krát do týždňa si dám na obede tú štangľu...
@jacka dúfam, že odíde a nepohorší sa. Nooo, veru, fajný. A zajtra bude ešte lepší. Asi 3 jedlá sú tam mňam, tak neviem, čo si vyberiem 😕

jacka
19. sep 2012

@utka pozitívne ver....a choroba bude fuč...... 🙂 🙂 🙂 ..............zato Peťko je zahlienený fajne..... 😝

dobru nocku....pekné sníčky.... 🙂

denisenko
19. sep 2012

Ahojte.... 🙂
Vsetko co bolo na plane , splnene..😉
Detičky napapkane,okupkane, spinkaju. Proviant pre tatinka je už nachystany na cestu,prve dve hodiny autoškoly za nami,,hodinova prehliadka u doktorky tiež.vidim celkom dobre,ale mam ngzky tlak a nedostatočnu vahu,tak musim zajtra zas na krv,kvoli štitnej žľaze....vraj nevyzeram dobre:-/

utka
19. sep 2012

@jacka snažím sa myslieť pozitívne...
@denisenko ty si fakt superžena...A dobrý nápad tá štítna žľaza...

utka
19. sep 2012

Dobrú noc...

utka
20. sep 2012

Dobré ránko...
Dnes je kosa...brrrr. A deti idú do ZOO.

leninka75
20. sep 2012

ahojte!!!....

@jacka..držím palce na gastre!!........ rýchlo sa vybavte a bez slzičiek 😉

@denisenko.....si mal tú dr. poslať na očné 😀..vraj, že zle vyzeráš 😅 😅 ..ty no to isto 🙂 ...........inak si šikovnica šikovná 🙂 ...čo bolo v autoškole?....

@utka..vaši sa dnes vôbec neučia? 🙂..Vikimu si dala aj pančušky a tielko?...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre