Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2012

@leninka75 to čo ste sa rozhodli dať cvičiť havinka........?..............a ozaj ako z labkou?

jacka
26. sep 2012

utka vidím ťa 😵 😵

utka
26. sep 2012

@leninka75 však to písmo...ale nevadí, oni do toho prídu. No aninka naša to bola 😉...Lilka sa bojí, že bude hladovať...zlatá...ona dobre papá?
@leninka75 takže veľké mandle? Hmmm ☹. No ale ako ťa poznám, tak nedáš von, čo? Ale keď má soplík, tak to skresľuje...sliznice sú vtedy souchnuté...vyšetrenie na nosnú mandľu by sa malo robiť, keď je dieťa zdrvé. Ale ani u nás sa to nedalo, keď bol stále chorý ☹. Učenie celkom dobre...len škriabe ako kocúr. Ale mali sa naučiť druhú slohu nejakej pesničky, tak ju hneď odbľabotal... 😉

utka
26. sep 2012

@jacka @leninka75 aj my máme oslavu, len ak to počasie nedovolí...neviem-neviem. Chceli sme variť guláš a aj niečo pogrilovať. Ja som mala narodky 2.9., svokra 12.9., neterka 22.9., ďalšia má meninky a bude mať aj narodky...

jacka
26. sep 2012

@utka dr. povedala že nato že je ešte chorý tak tá mandla je dosť veliká......a pochybuje že bude lepšie.....koza jedna 😝 ..o týžden na kontrolu..........nechápem prečo sa všetko takto hned rieši.........a zákrok sa dá urobiť hocikedy aj o pol roka aj o rok 😉 ...no ne.... 🙂 ..............................neboj nič naučí sa pekne písať......a je to chlapec 😉
to bude mega oslava 🙂 ........objednaj si aj ty pekné počasie 😎 😎

leninka75
26. sep 2012

@jacka ......noo my máme neskutočný september 😝 😝 ..sestra narodky, meniny, ja narodky, svokra narodky, švagor meniny, 1. synovec narodky a 2. synovec meniny 😝 😝 😝 😝 .....inak odkážem 😀 😀 😀 ...psa som chcela ja mať poslušného, lebo doteraz čo mali svokrovci to boli kadejaký orieškovia uštekaní a neposlušní 😝 ......no a v PB je kynologický klub, tak s ním tam chodíme....

jacka
26. sep 2012

@leninka75 to ako vianoce.........a už ste oslavovali?.......všetko naraz?....či postupne.......................ved dobre ja som len zvedavá na havinka 🙂 😵 ...........aspon vás bude poslúchať......a to vieš že musí mať pes len jedného pána?.... 😉 .....žeby teba? 😵 😵

utka
26. sep 2012

@jacka však som si aj aj objednala pekné počasie...a to máš pravdu s tým písaním, je chlapec a ja to tak aj beriem...ale nenechám to len tak. Cvičiť musí...

jacka
26. sep 2012

@utka jasné že sa na to netreba vyhovárať.....cvičiť a cvičiť...... 😵 ......................v škole v pohode?

leninka75
26. sep 2012

@jacka ....že vianoce 😀 😀 😀 😀 ......tie oslavy sú zakaždým inak, ako to komu vyhovuje 😉 ........viem, že by mal mať len jedného pána..preto s ním chodím ja..však už keď mám pod palcom domácnosť budem mať aj psa 😀 😀 😀 😀 .......

@utka..tiež máte bohatý september 😝 😀........veru cvičiť musí aj Lilka..a je zaujímavé, že do cvičného zošita napíše krajšie ako do školského 😕 😅

leninka75
26. sep 2012

@jacka ..ten koláčik chceš robiť teraz na oslavu??.... 😵

utka
26. sep 2012

Ja som sa tak nvytočila!!! Vrrrrrr... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Oslavu plánujeme už mesiac a teraz švagor oznámil, že jeho manželka v sobotu robí...Ja ich kašlem...
@jacka ale áno, v škole v pohode...

leninka75
26. sep 2012

@utka ..pýtala si sa či Lilka dobre papá...áno dobre...ona jedáva maličké porcie, ale zasa jedáva častejšie...občas má problém s mäsom a niekedy nie..neviem od čoho to závisí 😕 .......a Viki, je dobrý papkáč?.....

leninka75
26. sep 2012

@utka ..to poteší!!! 😝 ....a bude v práci celý deň?

utka
26. sep 2012

@leninka75 viki sa cez prázdniny polepšil v papaní. Ale má dni, keď nechce. Doteraz mal tak 2 dni v týždni, že sa dobre napapal, taraz sú asi tak 2, keď nechce papať. Už aj konečne pribral 😉.
Veru poteší. Ona robí do 18-tej, ale ja to už nejdem riešiť. Mám 100 chtí neísť nikam...

jacka
26. sep 2012

@utka a teraz čo?...odkladá sa oslava?

@leninka75 chcieť chcem....len neviem či sa bude chcieť 😀 😀 ..... 😉 ......................tak si udrž velenie 😀 😀 😀 😉

utka
26. sep 2012

@jacka dúfam, že nie...lebo ani bud. víkend nemôže iná švagriná a v nedeľu je to tiež o ničom...

leninka75
26. sep 2012

@utka .....tak zasa kôli jednej osobe si nekaz radosť!!! 🙂 😉 .........

@jacka..si píš, že udržím!!! 😀 😀........varíš dnes niečo??

leninka75
26. sep 2012

@utka ..v škole im dobre varia??..čo hovorí Viki?

utka
26. sep 2012

@leninka75 však nie, ale nepoznáš rodinu z manželovej strany...to je tam teké divné celé...A tú, čo nemôže v sobotu v podstate viac z nás nemusí...ale to nejdem rozoberať.

utka
26. sep 2012

@leninka75 ako kedy. Polievky mu bohvie ako nechutia, ale druhé občas povie, že mali mňamku, že si bol pýtať aj dupľu.

leninka75
26. sep 2012

@utka ..no vidíš, aspoň sa nemusíte na ňu milo tváriť 😉 ..však to, že nemôže je nakoniec pozitívna vec 🙂 🙂 🙂 .......tak sa pekne teš a uži si oslavu 😵 😵 😵 .........jedálňová klasika!! 😀 😀 😀 .....to je asi všade tak......však potom doma dobehne keď mu obed nechutí 🙂 ...

..dievčatá, ideme von a o dvanástej pre Lilku.... 😎

jacka
26. sep 2012

@leninka75 nevarím...mám od včera.......paradajkovu.....a zem. kašu s vyprážanou rybou..........ty čo varíš daj tip na zajtra......lebo zas budu francúzke...ked sú krumple 😀 😀

@utka a ona tam musí byť...má niečo?.....či to bez nej nepojde?

jacka
26. sep 2012

@leninka75 idem aj ja.......nemá ma kto zlostiť......idem pre nich 😵 😵 😵 ..už mi chýbaju.... 🙂

jacka
26. sep 2012

@utka už som si to prečítala........tak nič......idem sa nachystať.......prííííídem 🙂

prečo mám dnes piatok....ráno som sa zobudila že je sobota 😝 😀 .....divný den 😝

utka
26. sep 2012

@leninka75
@jacka nemusí tam byť, ale švagor, jej manžel chcel, aby sme to kvôli nej preložili...asi mu drbe...
Tak zatiaľ sa majte...

jacka
26. sep 2012

@utka tu som....... 🙂 ................to je velmi ťažké dať dokopy tolko ludí.... ☹

utka
26. sep 2012

@jacka to je, ale keď si to vie 15 ľudí zariadiť a jedna nie...tak sorry!!! 😠

utka
26. sep 2012

@jacka ako drobci???

jacka
26. sep 2012

@utka ...dobre......učka vraj nech Peťkanechám doma.......kedže tam nik nechodí.....aje "chorý" 😝 .....Maťko v poho... 🙂 ,,....vonku hnus...... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre