Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. okt 2012

dobré ránko mamky.... 😉
@utka vám bolo fajn.... 😉

utka
15. okt 2012

@denisenko vitaj...nooo, super bolo. A hlavne dobré počasie...

leninka75
15. okt 2012

ahojte!!! ....neviete aké má byť dnes počasie???..potrebujem oprať obliečky a dnu sa mi ich teda nechce sušiť 😝

@jacka......chutila pizza?? 😵 .......my sme celý víkend trošku prerábali babám izby....Lolke sme premaľovali, ešte nalepiť bordúru a je čačaná 🙂 ....Lilke sme zmontovali tú novú komodu a trošku prehádzali nábytok 🙂 ......a potom už len taká klasika, prechádzka po dedine a zasa sme zberali gaštany....

@utka..pekné fotky 🙂...to bolo niekde pri tom chodníku?.....

@denisenko...čo máte nové?....

leninka75
15. okt 2012

@letty86....ešte raz obrovská cmuuuk maličkému oslávencovi!!! 😵 😵 😵 .......neskutočne to letí ☹, leb nedávno boli v bruškách a už sú takí veľkí a aj samostatní 😢 😵

utka
15. okt 2012

@leninka75 šli sme cez ten most do Rakúska a chodník vedie priamo k Schlosshofu. Je to taká cca 45 min. prechádzka tam. Netuším aká to môže byť vzdialenosť, ale včera bolo pekné počasie, tak bolo super.
Tak ste vynovení? Daj foto 😉.

utka
15. okt 2012

@letty86 aj my sa pripájame ku gratulácii... 😉

leninka75
15. okt 2012

@utka .....to verím, že bolo super!! 😵.....ten kaštieľ je prístupný verejnosti?...také ja mám strašne rada 😵 😵 😵 😵 .......si mi narobila chute so skriňami idem sa aj ja do toho pustiť..a dokonca je v škole zbierka oblečka na charitu, tak rovno odnesiem 😉

utka
15. okt 2012

@leninka75 je prístupný, ale neboli sme. To je tam na dlhšie a nemali sme toľko času...ale určite tam niekedy pôjdeme...a je dosť drahé aj vstupné, ale čo je dnes lacné 😝 : Dospelí: € 11,–,
deti a mládež od 6 do 18 rokov: € 7,50, deti do 6 rokov vstup zdarma, Rodinná vstupenka (2 dospelí a max. 3 deti) € 29,50

jacka
15. okt 2012

ahojte..... 🙂

jacka
15. okt 2012

@letty86 ........aj ja sa pripájam.....všetko najlepšie..........hlavne to zdravíčko aby poslúchalo...........cmuk.................to je neuveritelné....už máte dva roky.....jáááj 😵 ☹

jacka
15. okt 2012

@leninka75 juj aj vás zachvílu čakaju dva ročky...... 🙂 🙂 😉

jacka
15. okt 2012

@utka to fakt dosť drahé 😝 😝 😝 😝 ...................ale pekné foto..... 😵 ....muselo byť tam pekne 🙂 🙂

utka
15. okt 2012

@jacka pozerala som na nete, tak v tom zámku je krásne. Už sa teším, keď tam pôjdeme...
http://www.schlosshof.at/cms-sl/index.php?page=...

jacka
15. okt 2012

@utka krásne... 🙂 .....len chodte... 🙂
ako v práci,,.......stále rovnako?....čo máš na obed?....

utka
15. okt 2012

@jacka v práci dobre...v pondelok je toho málo doobeda...A na obed? Ešte neviem...ale asi šalát a vypr. kut. kúsky...

utka
15. okt 2012

Kde ste???

jacka
15. okt 2012

@utka ja som tu.....len kde je zbytok to neviem....... 😕

ako fajn som vybrala Peťka zo školky...........topánky celééé mokré.......a tie mokré ponožky na nohe.........dobréééé 😠 😠 😠 ...... 😝

utka
15. okt 2012

@jacka a to prečo? Kde boli? Pršalo u vás? A potom, že je chorý... 😝

jacka
15. okt 2012

@utka ráno pršalo...či čo to padalo z neba............si predstav žeby bol v tom celý den.....boli len v areály školky.......a to maju v triede 4deti.......hnusoby učky..... 😝 ...............................vy ako ......soplíky už nie sú?.....
to je zas hnus vonku 😝 😝 ........ešte jeden den a moja pozivítvna nálada bude fuč 😀 😀 😝

ešte dopečiem chlebík a padáme trošku von.....sú dnes nejaký divý 😉 ....

utka
15. okt 2012

@jacka to poznám...aj Viki tak raz bol s mokrými nohami. Pritom mal v skrinke suché ponožky. Ale jeho to ani náhodou nenapadlo preobuť si ich a učky to neriešili... Zatiaľ dobre. Občas sa vysmrká, ale nič hrozné. Dávam mu stále Sinupret a občas sa nahrievame, ale už je to celkom dobre...

jacka
15. okt 2012

kuk...... 🙂 😉 😵

@utka zbavuju sa detí.... 😝 🙄

jacka
15. okt 2012

u nás sa už spinká 😵 .......ráno skoro buntošili tak ich odvalilo 🙂 🙂

dobrú noc....pekné sny..... 🙂

utka
16. okt 2012

Dobré ránko!
@jacka tak pekným spôsobom sa ich zbavujú...
Dnes som počula, že 26.11. majú učitelia zase štrajkovať, ale nie je ešte určený temín ukomčenia štrajku...paráda 😠 .

jacka
16. okt 2012

ahojte......

@utka to vieš.....viac chorých menej roboty.... 😝
to som aj ja počula.....ale je to už isté?....možno niekto ešte povolí........našťastie mne to nejak nevadí...ale čo ty? ☹

utka
16. okt 2012

@jacka nechápem, načo robia učiteľky, keď ich to nebaví...
No pokiaľ by bol štrajk jeden deň, tak som si nahlásila dovolenku. Keby to bolo viac, tak neviem ☹

denisenko
16. okt 2012

dobré ránko.... 😉
@utka a počula si aj to, že aký plat by chceli? priemerný plat učitela aby bol viac ako 1000E... 😨 😨 😨

mamky, máme veselo.....Denisko je prechladnutý a Simonkovi ide predsa len zub.....to je tak na psychiatriu....alebo aspon na poldeci..... 😀 😀 😀

utka
16. okt 2012

@denisenko o tom plate som nepočula...no nie su teda vôbec nároční... 😝 Tak máte teda veselo. A Nisko je v škole?

jacka
16. okt 2012

@denisenko ty aj žiješ?..... 😉 .-.........................ja som počula...teda učka v školke...vravela že zarába 5OOe..........a chcu 10%...........a pochybujem že tam každý den robia 8 a pol hodky.... 😝

jacka
16. okt 2012

@denisenko teda pol deci si nemožem dať.....akurát poobede...... 😀 😀 ................čo je Deniskovi?.... ☹ .....Simonkovi natieraš niečím?......či len sebe polievaš? 😀 😉

leninka75
16. okt 2012

ahojte!!...tu sa už veselo frčí 🙂 🙂

....moja teta je vychoška v družine, má 49 rokov a zarobí 480 eur ☹ ☹ ☹

.....aby som nezabudla Vikinka má kiahne a letty dúfa, že ich dostane aj drobček, aby to bolo jedným vrzom...tak držím palce 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre