Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2012

fuj, zjedla som celú Milku......osladila som si nervy...... 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2012

no...ideme so Simčom brázdiť ulice, ked je tak krásne...majte sa .... 🙂

denisenko
22. okt 2012

pán hlavný likvidátor Sim onko práve dolámal kolotoč nad postielkou....... 😔

leninka75
22. okt 2012

@denisenko ....len si obaľ 🙂 ......dúfam, že si zbaštila aspoň tú velikánsku 😀 😀 😀 ...užite si slniečko 😎

leninka75
22. okt 2012

@denisenko ..to sa mu ako podarilo???? 😕 😕 😅 😅 😅 ..beťár malý 😉

leninka75
22. okt 2012

@utka..veď toto, že dolu pomaly a hore rýchlosťou blesku 😝 😝 ...ale len vydrž!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 300g s keksíkom vnútri.... 😵 😵 😵 ...neviem ako, mám sa ho opýtať???? 😀 😀 😀 😀 ..poodlamoval tie ramienka na čom sú zavesené rybky.... 😠

mucinkaa29
22. okt 2012

Awoj kočky ako sa tu mate?? 😉 😉

leninka75
22. okt 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 ........a to si sa ho ešte neopýtala??? 😀 😀 😀 😀 .........no švihaj som zvedavá čo ti povie 😀 😀

leninka75
22. okt 2012

@mucinkaa29..ahoj!!.....nejako sa začínajú šíriť choroby ☹ ☹ ☹ .......a ty ako? 🙂

jacka
22. okt 2012

@leninka75 na nervy s nimi.......ale aspon som som si vyriadila.......aj periny som oprala...ale nemožu von...lebo ešte stáááááááááááále hmla.............a furt niečo padá z neba.........som si tiež vybrala den debil na to 😝 😝 😝 ....................
@denisenko no Simonko je šikovníček........malý kazysvet...... 🙂 🙂 😵 😵 ...............

utka
22. okt 2012

@leninka75 ja vydržím...už som na to naladené, takže pohodička...
@mucinkaa29 vitaj. U nás celkom fajn. Ty sa pochváľ.
@denisenko šikovný Simonko!

jacka
22. okt 2012

konečne sme sa aj my dočkali............. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
22. okt 2012

@utka čo si mala na obed....... 🙂

utka
22. okt 2012

@jacka Sojové soté na šampiňónoch, ryža

denisenko
22. okt 2012

@jacka už máš vyriadené??? super....skoč teraz ku mne...aj kávu ti uvarím..... 😉 ...ja sa už teším na víkend....posledné tri dni leto a cez víkend vraj zima.....a isto aj bude, lebo príde náš tatík....a to je vždy počasie pod psa...... 😖 😖 😖 😖
@leninka75 jasné, že som sa ho pýtala.....ale partizán.....nepovie...... 😀
@mucinkaa29 ahoj....a vám to ide ako? už sa ti to kráti...... 😅
@utka mnááám 😵

jacka
22. okt 2012

@denisenko by som sa divila keby ti odpovedal........hlavne pravdu 🙂 🙂 ...veru má byť hnus......ale aspon budete spolu.........a už ostáva nastálo?..... 🙂

denisenko
22. okt 2012

@jacka 😵 😵 😵 áno....teda dúfam, v robote dal výpoved..... 🙂 ibaže by šiel niekam inam..... 🙄

utka
22. okt 2012

Ja chcem pekný víkend....

jacka
22. okt 2012

@denisenko a kam pojde?.......Denisko bol v škole?

@utka aj ja......hádam to ešte zmenia 😉

utka
22. okt 2012

@jacka my ideme k našim. Sú tam hody...to sa zase nažerkáme...

jacka
22. okt 2012

ideme sa vyhriať 😎 😎 😎 😎

denisenko
22. okt 2012

@jacka kam by chodil??? doma bude...starať sa o deti...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...to bol vtip..... 😀 😀 😀 😀 rád by šiel na svoj milovaný kamion....v decembri na skúšku...uvidíme..... 😎 Denisko...v škole...zlobor..... 😠
@utka aj ja chcem pekný víkend.....myslíš, že ked napíšeme nejakú petíciu, tak nám ho nechajú???? 😀 😀 😀

jacka
22. okt 2012

@utka super....... 🙂 🙂 🙂 ......... 😵 ....

denisenko
22. okt 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 nediétuješ náhodou????

jacka
22. okt 2012

@denisenko čo a o ženušku nie?:.. 😀 😀 😀 .......................myslíš že s ním budeš viacej ked bude na kamione?:..... 😔 ................ja mám zlobrov dvoch 🙂 🙂 🙂

jacka
22. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😉

denisenko
22. okt 2012

@jacka noooo...isto častejšie ako raz za 6 týždnov...alebo 2 mesiace..... 😎 ak sa podarí tak možno aj každý víkend... 😵

jacka
22. okt 2012

@denisenko ja by som bola ako na ihlách........ ☹ ......ale hlavne že ho budeš mať na blízku.......a bude na sk.... 😵 😵 ............................no a možno bude do tretice aj dievčatko 🙂

jacka
22. okt 2012

moje zlatinká spinkaju...Peťko zdriemol vonku na rukách.... 😕 ...asi 5min....sa dobil......a pokračoval dalej 😉 .........také tiško je tu.......muž v práci.....deti v posteli.....ja si tu ťuk ťuk.....asi sama 😀 😀 ...nevadííí 😀 😀 😀

vy ste čo dnes robili?.....vraj má prísť dobrá kosa......musím kuk počasie 😖 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre