Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2009

aninka, simka ti chodí tiež tak skoro spať?

aninka29
22. jún 2009

jacka pa pa pa 🙂

denisenko,donedávna chodila Simi tiež o siedmej,ale teraz som jej to trošku posunula tak chodí o osmej 🙂 ...ale tiež ako tvoj Denisko,od malilinka prespinká celú noc 😵

aninka29
22. jún 2009

čo zajtra varíte mamky? 😉

denisenko
22. jún 2009

zajtra? denisko ma svoju milovanu rajčinkovu polievočku, kocur granule a tatinko obed v práci tak načo? držíme štíhlu líniu, čiže čo chladnička dá ha ha 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

tak to máš super vymyslené 😉 ..... škoda,že ja nemožem držať štíhlu líniu 😀

utka a ty čo varíš svojím chlapom 😉

aninka29
22. jún 2009

utka teraz som kukala fotečky 😉.... .joj Vikinko je veľmi zlatunký 😵 a tá foto s tými čerešničkami,tie okále krásne 😵 .....joj a tá,kde s kámošmi papá zmrzku 😵 😵

denisenko,aj Ty daj fotečky z reálu,aby sme videli akého valibuka máš doma 🙂

denisenko
22. jún 2009

máme fotky, ale len staré zabudli sme doma na slovensku kábel od fotáka a kartu tu nevopchám, ale dáme aj nejaké aktuálnejšie, je zlaty ale to su všetci, však 😀

aninka29
22. jún 2009

deni a ako často chodíte na Slovensko? a odkial pochádzaš? 😉 ..som prebrala jackinu prácu teraz,lebo ona už spí 😉

denisenko
22. jún 2009

ja som z topolcian, teda takmer, tatinko je z rajca achodievali sme domov každých 5-6 týždnov a teraz sme tu už mod polovice apríla a chceme ostať do novembra, tatinko ma kopec roboty, tak mi je fajn

aninka29
22. jún 2009

no to je dosť dlho,do konca novembra 😒 ...........ale určite máš nejaké kámošky na kecanie 😉

denisenko
22. jún 2009

ani, pozerala som fotky tvoje ak ti nevadi, teda Simonka je poriadna slečna, myslela som že má viac ako 3, klobuk dole

aninka29
22. jún 2009

deni,vobec mi to nevadí 🙂 však na to ten album mám 😉 .............hej?sa Ti zdá, že vyzerá staršie? 😉 no vidíš a je odtial najmladšia 🙂 teda,ak sa tvoj Denisko nenarodil po 29tom 😉

denisenko
22. jún 2009

su tu nejaké slovenky ale všetko slobodne a bez detí, asi tak 😒

aninka29
22. jún 2009

tak to asi veľa spoločných tém nemáte 😒 ......ja odkedy mám malú,tak sa moje rozhovory točia len okolo detí 🙂

denisenko
22. jún 2009

denisko je 25, ale dlho sa mi zdalo že má taký babtkovský výraz až teraz sa začal meniť, aj ked stále vyzerá rovnako,ale dievčatá sa mu páčia všetky!

aninka29
22. jún 2009

deni,pre mňa je Simka bábatko aj teraz 🙂 😵 .....ale asi vyzera staršie preto,že má také dlhé vlasy 😒 alebo neviem 🙂 však to je jedno 😉

aninka29
22. jún 2009

budem už končiť,lebo ma už manža vyháňa od pc 😝 .....vraj dne s závisláčim celý deň 😝 😀

tak dobrú nocku mamky 🙂 😵

denisenko
22. jún 2009

ani, pridala som do albumu posledné 2 fotky su z januára tohto roku, asi najaktuálnejšie, tak ak chceš pozri 😅
Simka je krásne dievčatko, 🙂

denisenko
22. jún 2009

dobru noc, aj moj tatinko už prišiel idem sa mu venovať 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

jéééééééj krásnučky fešáčik modrooký 😵 😵 😵 .......mi veľmi pripomína chlapčiatko z časopisu 🙂 ......nie je to náhodou on? 😉 ...........zlatulinký 😵 😵 😵

aninka29
22. jún 2009

dobrú nocku 🙂 a zajtra Ťa čakáme 😉 🙂

utka
22. jún 2009

Dobrú nôcku spachtošky 😉!
Ja som varila zeleninkovú polievočku a zapekané zamiaky s karfiolom a syrom tofu. Všetko na oddelenú starvu,ale chlapi si daju do polievky aj cestovinku...

utka
22. jún 2009

Ideme aj my s drobcom spať...Dobrúúúúú nôcku!!! 😔

mirrinka
22. jún 2009

zase som posledná? 😀 😀 😀 spachtošky 😝
deni ahoj - krásny chlapček je ten tvoj denisko 😉 a kde vlastne teraz bývate? nejako som nepostrehla... my sme sa boli večer ešte bicyklovať na hrádzi,tak Lily už spí jak drevo 😀
no nič,idem aj ja....dobrú nocku (utka,ja ťa vidím - ja viem,že sa tu ešte ukážeš 😀 😀 😀 😀 😀 )

jacka
23. jún 2009

dobré ránko... 🙂

jacka
23. jún 2009

leni ahoj.... 😉

denisenko...len si nerob zálusk na Simonku...to je moja nevesta...a aj Sabínka 😀 😀 ... 😉

mirri...ty sa nezdáš 😀 😀

leninka75
23. jún 2009

ránečko!!!.........ahoj jacka! 🙂 ........kto ti kradne nevesty??? 😕 .....idem počítať...

leninka75
23. jún 2009

fuuuuuuu, to zlé počasie robí divy!!! 😀 😀 😀 .......toľko príspevkov tu nebolo hádam od zimy........no tak včera sme toho tomáša nakoniec nekúpili lebo to nie je samo behacie, ale nakúpili sme topánky, v garfielde majú zasa akcošku 1+1, tak tanino si vybral tenisko-topánky a ja sandule..........

leninka75
23. jún 2009

jacka, tak ty čakáš dievčatko?????????? 😕 😕 😕 .........a aninka trojičky??????? 😨 😨 😨

jacka
23. jún 2009

leni..never mirrinke.....jej tá materská udrela do hlavy 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre