Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
25. okt 2012
...dnes mi to varenie nejako ide..ešte som aj zeleninu podusila 🙂 ......
utka
25. okt 2012
@leninka75 nebudem vedieť. Rakytník obsahuje veľa vitamínu C, tak preto mi ho dávam...Rybku by som si dala...
Tak aj ja si idem kúpiť Panthenol 😉
utka
25. okt 2012
My máme dnes o ničom obed. Vôbec neviem, čo si dám. Ale asi zvíťazí Restovaná kuracia pečienka na cibuľke, tarhoňa, kyslá uhorka
jacka
25. okt 2012
pekne ste popísali.......len sa pekne dopujte..... 😃 😃 😃 .............ja ich budem liečiť ked budu chorí 😃 😃 😉 ......................u nás každý večer jablčko...hruštička.....banán.........von ked sme lúskame orechy...... 😉 ...to papá len Peťko 🙂
utka
25. okt 2012
@jacka a prečo im nedávaš nič? Nechceš?
jacka
25. okt 2012
@utka nechcem....... 😉 .........nech sa bránia .......... 🙂
jacka
25. okt 2012
@utka čo máš na obed?......zajtra musím variť :-p :-p :-p
utka
25. okt 2012
@jacka mala som restovanú kuraciu pečienku s tarhoňou...dnes som neoddelila :-p ...nevadííí.
jacka
25. okt 2012
@utka ozaj ved si písala.... 😉
utka
25. okt 2012
@jacka pohodaaa...napíšem ešte raz 😉...
jacka
25. okt 2012
juj to je hnus vonku..... ]-( :-p ........................budem musieť tam ísť s nimi aspon trošku..... :-S
denisenko
25. okt 2012
@leninka75 už som bola na ceste k vám, ale som sa vrátila....vyzerá, že bude pršať a ja nemám dáždnik.... :-N

normálne kukám z okna, že začne snežiť...aspon tu to tak vyzerá....neviete náhodou niekto kam som poupratovala čižmy?????? =-) =-) 😃 😃 😃 😃
denisenko
25. okt 2012
@jacka pošlem ti na zaučenie aj toho mojho aby vidl že aj ostatné deti papajú ovocie..nielen maminy.... 🙂
utka
25. okt 2012
@denisenko aj aj môjho pošlem @jacka
denisenko
25. okt 2012
@utka tak tak.....nech ich dá na poriadok.... 😉

mamky, bordel v celom byte...riady neumyté, nákup nevybalený..školská taška rozložená, veci z nej na stole.....ale to ticho....nahnala som ich oboch do postele x-) x-) x-) a vyložím nohy a kašlem na to.... 😃
jacka
25. okt 2012
@utka
@denisenko len pošlite 🙂 🙂

to akoby si bola u nás 😃 😃 😃 😃 🙂
denisenko
25. okt 2012
@jacka neboooj...dlho nepospali... 😃 ale každá minúta sa ráta....... 😃 ..som si pustila pesničky že 90-te roky, nech si pospomínam na svoje discočasy a tam že nápis: OLDIES...to čo ako toto?????????????
jacka
25. okt 2012
je niečo vo vzduchu alebo ja som podráždená ]-( 😉
jacka
25. okt 2012
@denisenko 😃 😃 😃 vitaj starenka 😃 😃 😃 😉 .........................ja ked to pustím tak Maťko hned...to je strašné daj to preč.... :-S
jacka
25. okt 2012
poradte niečo na zajtra uvariť.....som v koncoch :-|
denisenko
25. okt 2012
@jacka aj ja...a už nemám ani polievku...ale v mrazáku su gulky v rajčinovej omáčke a knedla..... x-) x-) x-)
jacka
25. okt 2012
a sme po večeri...deti umierali hladom ...a skoro nič nezjedli :-p ]-(

@denisenko mnam to by som si dala...... x-) x-) x-) ....ale velmi si mi neporadila 😞 😉
jacka
25. okt 2012
@denisenko snežilo u vás?
jacka
25. okt 2012
vravím Peťkovi...vyhod ten papier do koša....................odpoved: s tebou sa nevyprávam........ ]-( ]-(
denisenko
25. okt 2012
@jacka u nás nie..len mrholilo....a stále mrholí.... :-p ....moja srdcovka..... http://www.youtube.com/watch?v=ovVPmm7_Ezg
denisenko
25. okt 2012
@jacka čo si mu urobila????? 😃 😃 😃 😃 😃 Denisko práve dojedol parené buchty.... 🙂
jacka
25. okt 2012
@denisenko jáááááááááááááááá...čo si nič som mu neurobila........ 😃 😃 😃 😃 to on.... 😃 😃 😃
jacka
25. okt 2012
@denisenko velmi krásne..... x-) x-) x-) .................to mi pripomína ked sme s mužom začínali 😃 😃 😉
denisenko
25. okt 2012
@jacka x-) x-) x-) x-) šááák to to..... x-) x-) x-)
jacka
25. okt 2012
@denisenko ako Denisko v škole....páči sa mu?....

Začni písať odpoveď...

Odošli