Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..utka písala, že na markíze ide láska z pasáže..poznáš taká fajná starinka 😵 😵 ......ty s deni ste včera počúvali oldies, ja som kukala angeliku 2, tak som zaradila utku do klubu nostalgických romantičiek 🙂 🙂 🙂........

jacka
26. okt 2012

vidím deni..... 😀

leninka75
26. okt 2012

@jacka..no teda, čo sa nedozviem??? 😨 😨 ..to si kedy postíhala už nakúpiť??? 😨...a čo máš povedz 😉

jacka
26. okt 2012

@leninka75 aha...ved mi bolo čudné že kukáš lásku......poznám veru poznám.....jááááj zlaté časy 😵 😵 😵

utka
26. okt 2012

Ahojte a pekný víkend. Určite nakuknem...

jacka
26. okt 2012

@utka ahoj....šťastne dorazte a ukáž sa,,,,,pekný víkendík 🙂

leninka75
26. okt 2012

@utka ...pekný víkend!! 🙂

leninka75
26. okt 2012

..idem sa napapkať, dám kafčo a poromantikuším si 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

jacka
26. okt 2012

@leninka75 dobrú chuť..... 🙂 ............ako dopadla romatika?... 😵 😵 😵

pekný víkendík....... 🙂 🙂 😵

jacka
26. okt 2012

idem ich vyhnať von..... 😉

jacka
26. okt 2012

pekný víkend.....ja tu budem 🙂 🙂

leninka75
26. okt 2012

@jacka ...ďakujem!! 🙂 .....romantika dlho nebola ☹ ....Lolke asi postekali soplíky, tak trošku kucká, hlavne vtedy keď ležká, takže ju to budilo ☹ ......máličko pospala.....neviem či jej niečo dať, či nechať tak 😨 ........

leninka75
26. okt 2012

..pôjdem pre Lilku, urobíme úlohy a počkáme na tatina 😵 .........

..pekný víkend, aj keď to počasie bude 😝 😝 ...majte sa 🙂

jacka
26. okt 2012

@leninka75 som myslela že je vám už lepšie ☹ ☹ ☹ ...rýchlo sa vyliečete.......pojdeš aj k dr. snou?-....
tatinka ste sa dočkali?.... 😵 😵 😵 aj my dnes prišiel akurát po večery 🙂 ......aspon vidí ako vyzeraju deti

mna švihne s toho posunu času 😖

jacka
26. okt 2012

dobrú noc...... 🙂

denisenko
26. okt 2012

haloooo...už sú všetci off??? ja som bola na kurze prvej pomoci...dobre som sa narehlila....ale diplom máááám.... 😀 😀 a teraz som ešte večer umývala podlahy, lebo náš tatinko mi o 19-tej volal, že vyráža domkov...na noc..... ☹ ☹ ☹ ...tak aspon ráno nech to vyzerá čisto, ked už potom celý den bude bordel.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 tých soplov sa snád nikdy nezbavíme....Lolka nech sa drží, navar zázračný čajík... 😵
@jacka hehe...že aspon videl ako vyzerajú deti..... 😀 😀 😀 ...posun vám robí neplechu?? 😕 ...u nás si to nikto ani nevšimne.... 😅

denisenko
26. okt 2012

tak nič..idem aj ja spať...teda do postele...spať asi zas od strachu nebudem..... ☹ ☹

dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. okt 2012

dobré ránko... 🙂 ...a tak sa mi zdá, že prší..... 😀 😀 😀
tatinko pred hodinkou prišiel, Simonko sa pokakal, takže už je od 5-tej po spaní... 😠

jacka
27. okt 2012

ahojte......

@denisenko no krásne ránko ste mali 🙂 ....................aspon že tatinko dorazil ...............to kedy bude spať?..... 😉 ...............................zdá sa že máme rovnaké počasie 😝 😀 😀 😀 ....asi nevystrčíme päty z domu 😝 .....................Simonko ti ešte zaspinkal?..... 🙂

jacka
27. okt 2012

pomooooc.....moj muž zas umiera...... 😠 😠 😠 😠 😠

@denisenko ty tu aj budeš ked máš doma tatinka? 😕 😉

denisenko
27. okt 2012

@jacka tatinko ešte pospal dve hodiny....a Simonko polhodku..... 😠 ..čo, dostal aj on soplíky???? 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2012

juuuj, dostala som parfém.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. okt 2012

@denisenko jééééj 😵 😵 😵 😵 aký.....trafil sa 🙂 🙂
😀 😀 😀 😀 😀 😀 hej hej soplíky 😠 😠 😠

denisenko
27. okt 2012

@jacka ... trafil sa...milujem Dior I love dior...len to sa ťažko zhána, takmer nemožné...a tak mi zohnal podobnú vonu...a fakt je podobná, aj ked nie je to Dior....Lancome.... 😵 ..som sa hned pýtala, že odkedy si vobec všíma také veci....ale zrejme ma pozná lepšie, ako si myslím.....

jacka
27. okt 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 ´škoda že sa vona nedá poslať 🙂 🙂 🙂 ....a deťom čo priniesol 🙂

to je pekný hnus vonku 😝 😝 😝

jacka
27. okt 2012

@denisenko čo ideš zajtra variť...či už varíš dnes 😉

denisenko
27. okt 2012

@jacka varenie..mi ani nehovor....vytiahla som z mrazáku guľky v rajčinovej omáčke a knedlu.....rozmrazím to a bolo to celé bez chuti a na kašu...akože ked som to tam dávala tak to bolo super....vobec nechápem, čo sa tomu stalo...tak som ešte za minútu 12 musela robiť narýchlo obed....mám na zajtra vytiahnuté kuracie prsia, tak som len urobila narýchlo rezník na prírodno a k tomu hranolky....polievka je ešte od včera..fazula..... 😀 😀 😀 a zajtra uvarím kuracohovädzí vývar a rezne v cestíčku a asi zemiaková kaša..... 🙂 ...no veru, vona je super....trocha ťažšia, ale ja také cez zimu možem... 😵 😵 cukríkový kráľ dostal asi 3 kilá cukríkov a Simonko....no, čo vieš pre neho..... 😅 budúci týžden majú obidvaja meniny, takže darčeky som nakúpila ja.....Denisko má tie "bejblejdy" a Simonko fľašu na pitie s tým sosáčikom..... 😵

u nás už neprší...ozaj...strecha...stále zateká...už mi to boli x krát opraviť a stále to zateká..aspon moja drahá polovička ma poslúchla, že nech to pozrie zvnútra, ked už múdri strechári nie...a tak našiel, kde je problém, len ked to oschne tak to prídu spraviť...hurááá...stále sa trepali ku komínu a to je úplne inde...najmúdrejší odborníci..... 😝

jacka
27. okt 2012

@denisenko ved kedy sa to samo varilo..... 😝 ............ja som ešte v cestíčku nerobila....... 😅 asi tiež len vypražím.....ale neviem čo............................a ako dlho mu bude trvať to zjesť?... 😀 😀 😀 .......................ideš aj tortu piecť?....či len koláčik?.......................................tie blejdy to je riadna hovadina....už lne kto toto vymyslel..... 😝 😝 .....................Simonko ti spapá všetko?..................ozaj a čo ked videl tatinka...poznal ho 🙂 🙂 .......................................mi pripadalo čo si písala o tých opravároch ako tí dvaja v paneláku....ak kukáš...ak nie tak ako a je to 😀 😀 😀 .....................ale nechcela by som byť vo vašej koži.........

vidím tam tie zubalá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. okt 2012

idem urobiť bábovku........vidím že sa aj dnes zastavil čas 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre