Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko ved práve.......je sviatok.......juj ale vela trafených beha po svete 😀 😀 😀

denisenko
29. okt 2012

@jacka no ved aj snaha sa cení..kevby som mu to bola predtým povedala, že urob, to, to, to...tak by aj spravil..lenže chlap a sám od seba... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko dobre bežkaj......nieže sa teba stane holička 😉 🙂 ....
dobru nocku....pekné sníčky.....

denisenko
29. okt 2012

@jacka už naozaj idem.... 😀 😀 😀 😀 ale zas zajtra prídem..... 😉

jacka
29. okt 2012

@denisenko sám od seba....NIKDY...............to ako ked napíšeš zoznam do obchodu a 100x ti ešte zavolá......... 😉

jacka
29. okt 2012

@denisenko bež bež...zajtra ťa čakám.....pa

jacka
29. okt 2012

idem aj ja......nemusím sa tu sama koniť 🙂 🙂

dobru noc..... 🙂

utka
29. okt 2012

Už som tu aj ja,,,,ale vy už nie. Boli sme zháňať Vikimu topánky. Hrôza. Ale na koniec sme našli v Inter Sporte za 24,99 a to boli jedny z tých najlacnejších.
@jacka na párty vraj bolo dobre. My sme neboli. Vraj ich aj fotili učiteľky, ale to budú asi fotky len na školskej www stránke.
Tak dobrúúúú...

jacka
30. okt 2012

ahojte.....

@utka aj my sme pobehali celé mesto pokial sme kupili Maťkovi.....napokon v deichmane....pri metre......ale tiež asi za takú sumu......hruza čo za to pýtaju.... 😝 ....................ty si nechcela kúpiť cez net tie čo si ukazoval?...

jacka
30. okt 2012

@leninka75 predstav si moji spali do 6.20........parádička.....asi im ten posun času nerobí dobre...... ☹ .............vy ste ako spinkali?...

jacka
30. okt 2012

@leninka75 teraz ťa už vidím 🙂

leninka75
30. okt 2012

ahojte!!!

@jacka ..nooo moje sa tiež prekonali, vstali o 5:45 😀 😀 😀 😀

.....akurát vylizujem panvicu, som si urobila hlivovú praženicu 😵 😵 ..nebíčko v pauľke 🙂

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..ale ti to dnes trvalo 😀 😀 😀

leninka75
30. okt 2012

@denisenko .....tvojmu minichlapíkovi prajem všetko najsamlepšie k meninkám 🙂 .....nech rodičia aj bratček poslúchajú 😵 😵 ...a ešte k tomu posielame veeelikánskú trojitú pusinku!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
30. okt 2012

@denisenko my sa tiež pripájame....prajeme hlavne vela zdravíčka......dobrých rodičov...a poslušného bračeka......posielame veliku pusinku 🙂 😵 😵

jacka
30. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ...........to vieš ešte som v šoku z tolkého spania 😀 😀 😀

jacka
30. okt 2012

krásne je 😎 😎 😎 😎 😎 😎 škoda že zima..... 😖

leninka75
30. okt 2012

@jacka ...u vás je slniečko???......pošli jeden lúčik 🙂 ......od rána rozmýšľam, či by som už Lolku nevzala von 😕 .......

jacka
30. okt 2012

@leninka75 pošlem....ale len jeden.....aj ked ich tu máme kopec 😎 😎 😎 😎 😎 .......a ako je jej?........ako sa ja poznám ...tak by som šla 😉

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..dikes, už sa tu niečo prediera cez oblaky 🙂 ..ale poviem ti to je expres rýchlosť 😀 😀 ......zdá sa mi, že už dobre, nekašle, nosík tiež OK, naposledy mala mierne zvýšenú teplotu v sobotu......tak hádam trošku by som mohla........ja viem ty si veľká vyznávačka "fresh air" 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. okt 2012

@jacka..lilka mi zrazu vyrástla zo všetkých mikín 😠 ☹......ráno kukám a rukávy nad zápästím 😀 😀.....neporadíš kde kúpiť?

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..ja sa k tomu článku od teba nedopracujem, furt načítava 😝

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..a včera Liluša, že kedy budeme piecť perníčky 😵 😵 .....už by chcela vianoce, potvorka malá 😀 ......takže asi teraz cez prázdniny vyskúšam jeden recept čo mám nachystaný a uvidím či budú dobré...

jacka
30. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ...to vieš bez vzduchu bez života 😀 😀 😀 ...proste ked musím tak musím.....moja závislosť nepozná hraníc 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................24h od teploty sa može von.......už meškáš 😉 😉 😉

vieš ja kupujem v tescu alebo v lidli.................aj moj rastie neviem kedy sa to stalo........má malé pančušky.... 😒

jacka
30. okt 2012

@leninka75 ak pohod aj sem recept...... 😵 😵 😵

jacka
30. okt 2012

@leninka75 tak chod na plusku ....tam je to niekde na konci...............................som tam čítala že padlo auto z mosta na žel. trať........ufff..... ☹ ☹ ☹

leninka75
30. okt 2012

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 .........a teda fest meškám 🙂 ......aj ja rada v tescu, len minule som kukala a nič nemali ☹ ......hľadala som aj na nete, ale ja si radšej chytím do ruky 😀 ..........najskôr vyskúšam tie perníčky a ak bude dobrý recept potom napíšem 😉

leninka75
30. okt 2012

..polievka dovarená, palacinkové cesto v chladničke 🙂 .......a večer asi nachystám langoše na zajtra 🙂 .....

jacka
30. okt 2012

@leninka75 u nás v tescu je kopec vecí hlavne pre dievčatá...... ☹ 😉 ..............ja už z netu nekupujem..... 😉 tiež omakám 😀 😀 😀 ........znháňam pre Maťka tepláky ........celkovo je pre neho od mala niečo kúpiť o držku 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre