Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. okt 2012

@utka robia si aj v škole úlohy?........ako dlho býva v družine?

jacka
30. okt 2012

@utka že......morbídne 😀 😀 😀.....................to vieš....zvolen je zvolen...ich mentalitu nikto nechápe...😀

jacka
30. okt 2012

dobrú noc....... 🙂

utka
30. okt 2012

Halloween

utka
30. okt 2012

@jacka nerobia si, lebo vraj na nich nemá kto dohliadnuť, keď ich je tam veľa, ale dnes si urobil...nechápem. Síce to bolo len vyfarbenie takých slov...V družine býva do tej cca 15:40
Dobrúúúú

jacka
31. okt 2012

ahojte.......

@utka super strašiak 🙂

utka
31. okt 2012

Ahojte!
@jacka ďakujeeeem...

leninka75
31. okt 2012

ahojte!!!....

@jacka..to poznám, že pokazené rezne 😀 😀 😀 ......také sa robia u nás o poschodie nižšie 😝 😝 😀 😀 ........aj ty máš ten deň taký nekonečný, keď ti deti skoro vstávajú?? 😝 😝 😝 ...aká bola noc, Peťko nekašlal?

@utka ..pekné, pekné 😵 😵 😵 ...každý priložil ruku k dielu?.....

leninka75
31. okt 2012

@utka ..inak tá maska nemá chybu 🙂 ..len by som Vikinka nechcela stretnúť niekde po to tme..však by som si možno aj cvrkla 😕 😨 😀

jacka
31. okt 2012

@leninka75 ja ked som videla prvý krát ten kostým tak som sa nalakala 😀 😀 😉 ......a moj Maťko by to nedal na seba 😀........... 😀 😀 ........................kašlal.........zle spinkal v noci.......neviem či sa mu niečo zlé snívalo.....alebo začína byť chorý 😔 ...........................nekonečno a ešte dlhšie 😠 ☹ ☹ ......................a to už skoro tma....a zima ..to len dnu s nimi..... 😒 .............poznáš ☹

jacka
31. okt 2012

@leninka75 to sa volaju pokazené rezne 😀 😀 😀 😀 učím sa celý život 😀 😀 😀

leninka75
31. okt 2012

@jacka .....a máš ich doma či v škôlke?...........veru poznám 😝 .......dnes už ideme isto von, zdá sa, že bude aj slniečko 😎 ......síce zubaté, ale neva 🙂

leninka75
31. okt 2012

@jacka ..veru len sa uč a najlepšie na cudzích chybách 😀 😀

jacka
31. okt 2012

hotovo navarené............dnes som nejaká rýchla.... 😀 😀 😀 ........slepý guláš....a zapekané cestoviny....tie zapečiem neskor...... 😉

jacka
31. okt 2012

@leninka75 v školke tam sú aspon medzi detmi....aj tak len na pár hodín..........ved doobedu bolo celkom fajn.....poobed sa to pokazilo......ale mi sme boli ....aspon na hodku........................ja v jarnej bunde som skoro zamrzla a deti si ešte aj rukavice pýtali................no aspon niekto má rozum 🙂

jacka
31. okt 2012

@leninka75 ved to je najlepšie.........na cudzích................. 😵 😵 ....možno keby ich vyklepala....a nerobila vkuse ked sme tam .......háááááááádam.........by boli aspon trošku jedlé......že... 🙂 ................vy chodíte k svokre na obed?...či ona dobrovolne donesie 😉

leninka75
31. okt 2012

@jacka ....ako robíš tie cestoviny?.....mne sa to zdá také nejaké suché keď ich zapečiem 😒 .......som sa zasmiala, že aspoň deti majú rozum 😀 😀 😀.........nemýli si to striga so steakmi??? 😀 😀 😀.........čo si k svokre na obed, však ja sa chcem dožiť vnúčat!!!!! 😀 😀 😀......ona je hrdá na svoje kuchárske (ne)umenie, tak nosí hrce ku nám 😝 😝 😝 😝..........nenápadko to ide sliepkam alebo psovi 😀 😀 😀 😀

jacka
31. okt 2012

@leninka75 teda chceš zabiť psíka........ 😀 😀 😉 ...................................to som si mysela že starý ludia vedia variť a piecť...ale zisťujem.......ako velmi sa mýlim 😀 😀 😀 ........ 😉 ...............steaky........to isto nepozná.....ona len.......pečené kura.....vyprážané rezne...........a guláš.......viac druhov nerobí....teda aspon ja som tam nejedla.........ale na to že sa to vyhodí to stačí 😀 😀 😀 ......................ja ich zakryjem....bud alobalom alebo vyrchnákom 😉 ....potom ich na konci odkryjem......lebo na vrch dám syr............ale inak......tie bezlepk.....sa tak nevysušujú.....ktovie prečo... 😅

utka
31. okt 2012

@leninka75
@jacka tak hovoríte, že bol strašidelný? Super!!!
Za chvíľu mi ho muž donesie, lebo ide niekem na nejaký pokec. Tak mi bude pomáhať v robote 😉...A tiež soplí ☹.

utka
31. okt 2012

@jacka fuuuu...tak to je hrozný článok...

jacka
31. okt 2012

@utka to može byť s tebou v práci?.......................aj má teplotu?.............veru dobrý kostým 😉 😉

brrr.....toho sa nedožiť 😔

denisenko
31. okt 2012

ahojte.... 🙂 včera som bola podvečer so švagrinou na chirurgii, vyberali jej znamienka, tak sme tam stvrdli vyše hodiny a potom som sa už k vám nedostala... 😠 a dnes už od rána...bola som na krv na endo...som zvedavá na výsledky..... 😠 😠 😠 ...a Simonkovi sa prerezal druhý tesáčik..... 😅 😅 😅 😅

utka
31. okt 2012

@jacka na chvíľu môže. Bol tu takú hodinu. Nieee, teplotu nemá, iba trochu sopel, ale teraz nemal. Skôr v noci to počuť. Ale nahrieva sa...
@denisenko tak super, že už je vonku aj ďalší...

denisenko
31. okt 2012

@jacka som ti zabudla odpísať..Deniskovi dávam skorocelový sirup, stoptussin kvapky a pred spaním Trifed.... 😔

jacka
31. okt 2012

@denisenko počuj mne v lekárni povedala že trifed do 17 hod. aby stihol odkašlať pokial pojde spať.................a má sa dávať 3x denne......moja dr. sa zhrozila ked som jej povedala že to dávam na noc.... 😅 😅 .....................stopusin pomáha?.....

jacka
31. okt 2012

@denisenko blahoželám k tesáčiku..hádam už bude kludnejší 🙂 .....................nemal aj takú redšiu stolicu?.....

@utka aspon sa doma trošku prelieči..... 😵 ...............ty máš dnes taký malý piatok že 😉

denisenko
31. okt 2012

@jacka mne dala stoptusin, vraj je na oba druhy kašla, že preto...a Denisko drhne len večer, ked zalahne...málokedy cez den a vždy mu zabral ten trifed, žeho to tak nedráždilo....tak preto mu to dávam len pred spaním...šetrím... 😀 😀 😀 dávali sme 3xdenne, ale nechce sa mi ísť k detskej pre další..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. okt 2012

@jacka hej, Simčo aj kaká...ale nie žeby vodovo...len také redšie....ale častejšie.... 😀 ..Denisko nič, ani teploty, mrzutosť, hnačky...nííííííč 😕

jacka
31. okt 2012

@denisenko to ti asi predaju aj bez receptu......si myslím lebo sa uhrádza celá cena..............ja som s trifedom tiež spokojná......... 🙂 .........na krčnom ste neboli ked ho drhne len večer?...........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre