Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
8. nov 2012
@denisenko veru len pekne skoč......a ak je známy na gastre tak nech krv rovno vynechá(vraj nie na 100% isté)..a biopsii prežiješ x-) x-) .................................my sme tu včera mali celkom fajn počasie....škoda len že ten vietor dul ]-( ]-( ]-( ]-( ..........ale dnes to vyzerá 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....že bude krááááásne......................uši?.....to nie je sranda...... 😞 😞 ........ja som síce nie dr....ale podal mna tam budeš mať nejaký zápal....... 😞 :-N ..............
jacka
8. nov 2012
@leninka75 tak som som aj ja zvedavá aký je Simonko ked je doma tatinko...a neodpovedala mi........takže čakáááám x-) x-)
jacka
8. nov 2012
@denisenko skus si dať na vatu trošku teplého oleja........ 😉 ..........................poznám také pazvuky ...aj u nás to frčalo......škoda že je to už za..... 😞 😞 😞 😞 .................ale sem tam sa zadarí 😃 😃 😃 😃 ...........
denisenko
8. nov 2012
mamky, takto sa u nás čaká pred chladničkou...... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
8. nov 2012
@jacka Simonko.....ako kedy ale z tatinka sa vždy teší, ked ho zoberie.... @leninka75 Denisko???...ten stále robí neplechu, len teraz ked ho vyhreším ja a ešte aj tatino, tak sa trochu ukludní...ale nie je to vždy..ked má zlý den, tak hotová pohroma, nezaberie ani mama, ani tato, ani starká.... |-| |-| |-| |-| |-|
denisenko
8. nov 2012
@jacka veru, škoda že tie deturence tak rýchlo vyrastú.... |-|
leninka75
8. nov 2012
@denisenko ....no neviem či vata pomôže a nebudeš počuť kriky - vresky 😉 ...na to jedine funguje nohy na plecia a utekááááť 😃 😃 😃 ......
.....úžasný párik!! x-) x-) ....a slinky im netečú? 😃 😃 😃 ..... čo dobré očakávajú z chladničky? 😃 😃
denisenko
8. nov 2012
@leninka75 ked nepomože, dam zabetonovať..... 😃 😃 ale zas, ja som imúúúnna voči ich krikom..len teraz to mám také citlivé, stačí že zvýšia hlásky a už mi idú ušné bubienky prasknúť..... :-p
jacka
8. nov 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....................................dobrí súúúú..... 😃 😃 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
8. nov 2012
@denisenko ale beton už nedáš z uší von 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............................
jacka
8. nov 2012
@denisenko Simonkovi je dobre aj u tatinka.........hlavne že je na rukách.... x-) x-) x-) x-) .....počkaj ešte o tri roky tam bude 😉 😉

veru zastaviť čas.... |-|
leninka75
8. nov 2012
@jacka ......už máte slniečko?? 😎 .......
jacka
8. nov 2012
@leninka75 máme..... 😎 😎 😎 😎 😎 ....chcééééš 😎 😎 😎 😎
denisenko
8. nov 2012
@leninka75
@jacka my nemáme....aj ja chcééém..... :-N :-N :-N
utka
8. nov 2012
Ahojteee...
Ja som dnes doma...Od večera a celú noc som mala také prehánky, že až. Dá sa povedať, že som polku noci strávila na WC.
@denisenko skús si kúpiť Burow kvapky do uší...tie sú super. A dutiny si nahrievaj tou lampou, ak ju máš. Mne to veľmi pomohlo, keď som vtedy bola chorá. Viem ako to bolí 😞...
Viki tiež včera písal diktát-napr. "Mama a Ela má malé m", ale dosť škaredo píše.
denisenko
8. nov 2012
@utka joj, čo ťa navštívil nejaký bacil???...alebo z jedla??? =-) ...naši ešte až tak nepíšu, ale už ich aj to čaká.... :-| a ten škrabopis...ja stále hovorím, že Deniskove písmenká chodia na diskotéku 😃 😃 ..tie kvapky....možem aj ked kojím?
leninka75
8. nov 2012
@jacka ..to vieš, že chcem x-) x-) x-) ...pošleš?? 🙂 🙂
leninka75
8. nov 2012
@utka .....ahoj!!....jaj nič moc teda 😞 ....a teraz ti je ako?
jacka
8. nov 2012
@denisenko
@leninka75 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .....dobre a stačí 😎 😉
denisenko
8. nov 2012
@jacka len aby aj došlo.... 😃 😃 😃
jacka
8. nov 2012
@utka no pekne si si užila.....ja som si tým prešla v nedelu v noci.....a od utorka som mala teplotu 😞 a mandle si necítim....................dúfam že ti je už lepšie?...
jacka
8. nov 2012
@denisenko počuj.............ked to JA posielam určite dojde 😉 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
8. nov 2012
@denisenko som ti zabudla napísať, že to sú ušné kvapky. dáš si na vatu a do uší...Viki tiež píse nerovnomerné písmenká. No čo už? nemôže byť vo všetkom dobrý 😉
@leninka75 no od večera som zjadla už 3x2 čierne uhlia, vypila som pohár Pepsi a zjadla tabličku horkej čokiny. Zatiaľ dobre, už som nebola hodinu a pol na wecku.
leninka75
8. nov 2012
@jacka ..to si prosím ťa čo poslala??......však sa tu zotmilo a tuším vidím na strešáku kvapky 😞 ]-( :-p
denisenko
8. nov 2012
no idem ja...moja chvílka ticha práve skončila.....Simonko si už niečo mrnká v postielke.... 😉
@jacka 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
8. nov 2012
@leninka75 dakujem si zlatá x-) x-) x-) cmuk.........hádam to predávaju aj v normálnom obchode.......lebo mne by určite poslali niečo iné 😞
jacka
8. nov 2012
@denisenko ešte prídi x-) 🙂
denisenko
8. nov 2012
@leninka75 dakujeme....už som tam aj kukla....peknééééé... 😉
denisenko
8. nov 2012
@jacka už asi až večer... 😞 😞 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli