Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

..akurát ma tu Lilka buzeruje, že "mama, ale úlohy sa nerobia tak, že mama je na počítači a decko robí úlohy!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@leninka75 aj ja teba 😵 😵 😵

jacka
9. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

@jacka ....ako ste sa vyvetrali? 🙂

denisenko
9. nov 2012

ahojte...idem vás jedným očkom pozrieť.... 🙂 tak už sme chorí všetci..vrátane Simonka.... 😝 😝 😝 😔 detská lekárka mi nakázala dať si pamycon a vyhodiť tie antihistaminiká, ktoré beriem už týžden a jediný výsledok je taký, že Simonko po nich nespáva...... 😔

jacka
9. nov 2012

@leninka75 u zubice-.-...............................hladám novú....stačí 😝 😠

som sa jej pekne opýtala že kedy asi narastú......tie predné.......ona:.. 😠 ja neviem.......dieťa sa stále vyvíja.........aj chrup sa mení....... 😝 ...................................potom či sa dá posunúť termín aby sme chodili začiatkom roku........ona:.....nie nedá sa a ak chceme tak nás vyradí z evidencie................ 😝 😝 😝

jacka
9. nov 2012

@denisenko a je po dobrých správach ☹ ☹ ...................dúfam že Simonko to nedostane.... ☹ ☹ ....myslíš že pamycon pomože???

jacka
9. nov 2012

@leninka75 vyvetrali sme s do špiku kosti......dve hodky stát nad nimi ako dozor........hroza.......zima mi je ešte teraz 😝 ..............vy ste boli?

jacka
9. nov 2012

@leninka75 kde si?????

jacka
9. nov 2012

@denisenko kde si???

denisenko
9. nov 2012

@jacka túúúúúúúúúúúú 😖

jacka
9. nov 2012

@denisenko 😖 😖 😖 ... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
9. nov 2012

@denisenko čo sa stalo???

denisenko
9. nov 2012

@jacka vy máte akú fajn zubnú..... 😝 😝 😝 😝 prečo mám v poslednej dobe pocit, že tí doktori v tých ordináciach sedia akoby za trest a bavia sa s nami, ako s hotentotmi????? 😕 😕 😕

denisenko
9. nov 2012

@jacka ááááááále...Simčo nechce dať odsávať soplíky....v noci sme spali presne dve hodiny..... 😠 no paráááda..... 😖 a ráno prišiel moj milovaný manžel, že umiera...začalo ho škrabkať v krku..... 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@denisenko že....?....a to som si ja myslela že sa to len mne zdá.............som rada že si ma nenechala v tom samú.........................a si predstav že som šla ešte k detskej pre potraviny......ani ma dnu nepustili.....vzala ťaháčik a vyšla s receptom.... 😕 😕

jacka
9. nov 2012

@denisenko juj to asi ani moji nechceli dať............... ☹ ☹ akú máš na vysávač??......................................................aha hm...no tak ho musíš vyliečiť...... 😉 🙂 ...........nech ti neumrie 😀 😀 😀 .......čajík a acylpyrín...... 😵 😵 😵

denisenko
9. nov 2012

@jacka náá a načo by si tam chodila??? pre bacily??? ved v čakárni ich máš dosť..... 😝 😝 😝 ...inak, v pondelok si mám isť pre výsledky z výterov....je mi jedno, aké budú...ale svoje im už poviem, mohli mi dať kvapky do nosa, kvapky na vykašlanie a možno by som už bola ok...a nie ma ťahať kade tade a tipovať, čo mi je..... 😖 😖 😖 😖

jacka
9. nov 2012

@denisenko .....nik tam nebol............len jeden ujko s vrtačkou.................ale ved vždy ma volali dnu.......a bola som sama......deti čakali v aute.............................................tak nedaj sa.......počkaj ked budeš mať dobré výsledky...ti povedia že so stresu a nevyspatia..... 😝

denisenko
9. nov 2012

@jacka už som navavrila...čajík na vyzdravenie...poslušne pije..... 😉 ..nie, nemám na vysávač...ako ja som tomu neprišla na chuť...a dobre som urobila, lebo Simonko sa vysávača bojí...tak to by bola iná šoková terapia...vy ste na tom boli ako? 😕 ...jáááj, pečiem si rybku...nie tú vašu, neboj..... 😀 😀 😀 dneska som bola u detskej so Simčom, potom po Deniska v škole, potom ho dať ostrihať a po ceste domov mi volá moja polovička, že nech ostanem v meste, najeme sa tam...som aspon nemusela variť obed.... 😵 😵 😵 ..som sa ráno sťažovala, že ma nikto ani nepoľutuje..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. nov 2012

@jacka ujo s vrtačkou??? 😀 😀 😀 ...ja si už pripadám ako hypochonder..ale dneska ráno ma chytil taký záchvat kašla, až prišla svokra, že preboha čo sa deje..a ja som sa nemohla pár minút ani nadýchnuť....aj to asi simulujem...... 😔 😔

denisenko
9. nov 2012

psst...ja sa už nesťažujem.... 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
9. nov 2012

@denisenko šikovná si ty žienka...... 😵 😵 😵 láska na večnosť 😵 😵 😵 ......................vieš čo aj Maťko sa bál vysávača......a dosť dlho som vysávala ked nebol dnu...........a či sa bál alebo nie proste tie soplíky museli von.......vysávačom a aj mi dr. vravela že som ho tým zachránila od atb...... 😉 .....................................super rýchlo si navarila...či ste si dali?

jacka
9. nov 2012

@denisenko posťažuj sa........ 🙂 🙂 ja sa tiež v kuse sťažujem........ale to asi nie je sranda ked si sa nemohla nadýchnuť....... ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
9. nov 2012

idem nachystať večeru............pokúpať....rozprávku na dobrú noc............poriadiť........a klud..... 😉 ..hlavne ticho 😵 😵

utka
9. nov 2012

A ja že víkendujete a vy tu píšete, že pomaly ani nestíham čítať 😉

denisenko
9. nov 2012

@jacka dala spm si segedín...po 100 rokoch...som zvedavá, čo to spraví.... 😅 ...dúfam, že tiež bude aj u nás čoskoro ticho.... 😵
@utka jak víkend?to čo je???? 😀 😀

utka
9. nov 2012

My sme konečne cez víkend doma...

leninka75
9. nov 2012

@jacka ...tak dúfam, že sa ti podarí nájsť lepšiu zubnicu 😉 ..a ten zúbok čo Maťka bolieva, čo na to povedala?......

leninka75
9. nov 2012

@denisenko ......no pekne celá rodinka chorá ☹ .......ja som z toho vždy nešťastná, keď mám choré baby. ☹ ..to radšej 100x ja nech som chorá .........no to aj mňa zaujíma čo dobré ste si dali na papkanie 🙂 ....

@utka ..aj niečo plánujete, či len lehároš doma tehoška naša? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre