Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
10. nov 2012
@jacka Viki má trochen sopel a ráno aj kašľal...
jacka
10. nov 2012
@utka tak aj vy sa skoro vyliečte... 😞
utka
10. nov 2012
@jacka Ďakujemeeee...Dúfam, že to bude rýchlo dobreee...
leninka75
10. nov 2012
@denisenko.....ano monopoly dobrá hra 🙂 😉 ..pamycon vám pomôže neboj 😉 ........aj ja som robila fazuľu na kyslo a teraz poobede chcem hranolky, mal byť aj syr, ale čuduj sa svete v jednote nemali :-N :-N :-N .........a čože ty by si už svadbu chystala? 😃 😃 😃 😃 😃 .........
leninka75
10. nov 2012
@jacka ..vy ste čo robili doobeda? 😉
leninka75
10. nov 2012
..halo, halo kde ste sa stratili 😞
utka
10. nov 2012
Tu smeeee...
Boli sme na veľkej prechádzke...púšťali sme šarkana. Super bolo.
leninka75
10. nov 2012
@utka .....to verím x-) ..ak u vás dulo tak ako tu, tak vám perfektne lietal 🙂 .........
utka
10. nov 2012
@leninka75 Fúkalo, ale nie veľmi. Ale boli sme na hrádzy blízko Dunaja, tak tam fučalo ako divé!
jacka
10. nov 2012
@leninka75 doobobedu......mínali sme prachy...............pančušky.......tepláky........všetko dvojmno.....aj som im slipy na vianoce kupila také čačané.......... 😃 🙂 ............a muž ako naschvál začal vybalovať......a že aha čo tu máme..... ]-( ]-( ]-( ]-( som myslela že ma porazí hned ...... :-p a vy ako?....
jacka
10. nov 2012
@utka to vy takýto chorí ste boli vo vetre??? 😞 😞
utka
10. nov 2012
@jacka ale však mi nie sme chorí...
Viki ráno trochu vysmrkal nos a dvakrát zakašľal...A vo vetre sme boli cca 15 minút...
letty86
10. nov 2012
Ahojte, pisálkovia 😉
@jacka takže prašulky pomínané? x-) no manžel je riadny kaziteľ potencionálnych darčekov...ale nevadí 😉

@leninka75 dufám, že sa zadarí s tou druzinou, my sme ju pri zápise prihlásili do družiny a v prvý den školy sme ju odhlásili :-p mám kamosku, co je na materskej a jej dcérka chodí, .sú spolužiačky s viki....viki by chcela do družiny velmi, tak uvidíme 😉 na začitku síce vraveli, že by nemali, ked je niekto na RD, ale zrejme sa dá, ak majú miesto

jasné, že chcem do roboty x-) x-) ved som už sociálne totááálne mimo :-p :-N ale ešte neviem kde |-| ...ale myslím pozitívne, čo iné ostáva x-) x-) ...som si myslela, že vás poteším radostnou správou, že mám robotku, ale houby makové |-| , asi som málo pozitívne myslela...alebo nikoho za sebou nemala, že áno :-p :-S ...bola som ešte koncom augusta na jednom výberovom konaní a až koncom októbra mi prislo rozhodnutie, že ma neberú ]-( išlo o pozíciu v štátnej správe, radšej nebudem menovať konkrétne(jeden nikdy nevie), tak by to bolo celkom fajnové miestočko....a skúšky som mala z telesnej 😕 😃 (12 minútovka :-p , skok do dialky, člnkový beh, brušáky :-p, výdrž na hrazde :-p ), potom slovenčina x-) a osobný pohovor...dušu som vyplula 😃 😃 :-p a ništ |-| |-|
letty86
10. nov 2012
@denisenko drzte sa a liečte sa 😉
letty86
10. nov 2012
dobrú noc x-) |-|
jacka
10. nov 2012
@utka ja len že si mu lieky dávala..tak som myslela že ste na tom horšie..... :-N 🙂 🙂 ...............aspon ste sa nadýchali čerstvého vzduchu a aj čas vám ušiel 🙂
jacka
10. nov 2012
@letty86 škoda že ti to nevyšlo........ 😞 .....čaká ťa niečo lepšie..... x-) 😉 som nevedela že sa chystáš do práce.......možem vedieť čo si vyučená?......lebo s tohoto som lala pocit že učitelka :-N :-N :-N .................a ako dlho si doma?......možeme si podať ruky.......ja som tiež ale že totálne vygumovaná........smutné :-p
jacka
10. nov 2012
dobrú noc...... x-) x-)
utka
10. nov 2012
@jacka ja Dávam Vikimu Sinupret dlhodobo. Kalciový sirup som mu dala preventívne, lebo chripí, ale keď on nevie hovoriť potichu...Bolo super. Prešli sme dobrý kus cesty. Normálne ma boleli kríže...
@letty86 to je mi ľúto, že ti to nevyšlo 😞...
utka
10. nov 2012
Dobrú noc.
jacka
11. nov 2012
ahojte........... 🙂
utka
11. nov 2012
Ahojte........... 🙂
leninka75
11. nov 2012
ahojte!!....

@jacka..ešte doťukávaš vianočné nákupy? 🙂...nemám slov na tvojho muža :-|.......aby si nakupovala znova 😉 ....my sme včera len tak doma, poobede mala lilka kamošku, tak sa hrali a večer sme boli v lidli....

@letty86 .....len skúšaj tú družinu, však oni povolia 😃 😃 😃 .........tak robota nevyšla 😞 ..ale však hádam sa niečo podarí, ešte máš čas 🙂 ...a keby ťa vzali ako by si riešila maťka?...............inak ma až hrklo, že by si bola možno druhá zyko 😃 😃 😃 .....taký pohovor si mala ako na bacharku 😃 😃 😃 😃
utka
11. nov 2012
@leninka75 ináč aj mne to napadlo to s tou robotou pre @letty86, len načo by tam bol pohovor zo slovenského jazyka...
jacka
11. nov 2012
no pekne ja som ju tipla na učku 😃 😃 😃 ......................fajn...moje závity.......ach jáááj.............

inak....muž bo na wecku......a Peťko sa ho pýta....ešte máš vela 😃 😃
utka
11. nov 2012
@jacka aj učka by mohla byť...Hahaha-zlatý Peťulko.
utka
11. nov 2012
Púšťanie šarkana...
utka
11. nov 2012
Dnes je teda nuda 😞
jacka
11. nov 2012
@utka super foto x-) x-) ...............to ste kupovali či ste robili?......
jacka
11. nov 2012
psst moje lásočky už spinkaju.................mna zas bolí gebula...tak možem ich nasledovať :-p .........čo bolí odrezať ]-( ]-( :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli