Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@letty86......to si maťkovi dobrú hračku kúpila!! 🙂 .... my sme to minulý rok, ale vyhráva sa s tým aj Lilka 😉 ..a čo máme pre baby?......Lilka chcela Winx bárbinu Techno, knižky, tanečnú podložku (to dostane od mojej maminy), nejaké oblečko, vecičky do vlasov a už ani neviem =-), Lolka dostane skladačky a vkladačky, a choré šteniatko lebo sa rada hráva na doktorku a tiež oblečko, knižky 🙂
jacka
20. nov 2012
@denisenko
@leninka75 ...............no bohužial dočkala 😃 😃 😉 😉 😉 .................som ho počula 😃 😃 ..............a asi aj videla 😃 😃

aj ja vravím že pekne píše.........neviem čo čakaju 🙂 x-) .....počkajte o rok ked je budem fotiť 😉
@denisenko aj moji chodia spať zavčasu.......nechápem...ale aspon si oddýchnu x-) x-) ...............................ja dráčik tiež neznášam.......a tu vo ZV malý priestor vela vecí....a to sú tu 3 predajne :-p :-p .......................
@leninka75 no ako?
jacka
20. nov 2012
@leninka75 jééj že choré šteniatko....... x-) x-) nepoznám...ale može to byť sranda....................tú podložku som aj ja kukala.......ale asi ostanem len pri tom :-p
leninka75
20. nov 2012
@denisenko..že logika a chlapi 😃 😃 😃 😃 ....ešte stále máš ilúzie??? 😉 😉 😉 ........noooo lepšíme sa 🙂 ...sople som podchytila pamyconom a už nekašle sucho dráždivo, ale začala vlhko, tak neviem či mám zmeniť kvapky alebo nechať 😕 ....ale poctivo Lolku nalievam majoránkovo-ciboľovo-podbeľovo-bazovo-medovým čajom 🙂 .........len koniec sveta 😃 😃 ...včera choroba skosila muža 😞 😞 😃 .......
denisenko
20. nov 2012
@jacka ... 😃 😃 😃 😃 že bohužial.... 😃 😃 😃 😃
@leninka75 ...počkaj, o chvílu už budeš kupovať kozmetiku a šminky..... 🙂
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ....jejda,dalšia potenciálna mrtvola..... 😃 😃 😃 mojho to skosilo na dva dni...svokrin /mojej maminy/ zázračný čajík mu pomohol.... 😃 😃 😃 😃 😃 ..dávaš jej stoptussin?...to je že aj na suchý aj na vlhký kašel...aspon tak mi to naša múdra vysvetlila....
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ...a ja už ani asi nie som úplne kompletná, ked pri 3 chlapoch v dome mám ešte nejaké ilúzie..... 😃 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@denisenko@jacka....ja písanie nejako extra neriešim, však o chvíľu bude písať aj tak ako bude chcieť....sa kuknime ako píšeme my 😃 😃 😃 .......hlavne aby poznala tie chrobáčiky čo lezú po papieri 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@jacka http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?... šteniatko&osCsid=4a956edc6bf9b4af3acbcf2f994738bd......aha takéto 😉
jacka
20. nov 2012
@denisenko podobne.......tiež sme na tom tak........ale mne teraz brhlu obaja.......s tým že Peťka posadím a hned mi vynadá že chce spať..... :-p .......................aký to bol čajík?
leninka75
20. nov 2012
@jacka ..a aby som nezabudla, takto 😞 😞 ]-( ]-( :-| :-| :-p :-p ..ale už občas 🙂 ......
jacka
20. nov 2012
@leninka75 dúfam že tvoj muž neumrie.......... 😉 😉 😉 😉 😉 ...................to miešaš tie čaje alebo máš už pomiešaný?...
jacka
20. nov 2012
@leninka75 tomu poslednému som rada..... x-) x-) ........už je to na dobrej ceste 🙂
leninka75
20. nov 2012
@denisenko ..prosím ťa šminky :-p ..už teraz sa machlia farbami na tvár a ak si videla avatar, tak výsledok je podobný 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 😃 😃 😃 videla som len ukážky...stačí..... 😃 😃 😃
@jacka čaj...repík, lipa, mäta, trezalka, podbeľ a ja dávam ešte prvosienku.....a harmanček..trošku 😉
leninka75
20. nov 2012
@jacka .....no neviem čo to ustojí 😃 😃 .......však si nabral drogy, tak hádam 😉 😃 😃........čajík si miešam keď idem variť 😉.......a ešte som si nachystala cibuľu v mede 🙂 ......však som nejaká tá "bába zelinářka" 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@denisenko ..dobre, že si povedala s tým stoptusinom, 🙂 ...som myslela, že zavolám Dr. či nemám vymeniť kvapky 🙂 ......tiež som ešte chcela pridať repík a lipu ale už sa mi to zdalo moc prekombinované :-| .....ale asi to máš vyskúšané, tak nabudúce 😉 ...síce radšej keby nebolo to nabudúce :-p
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ..veru..lepšie je žiadne nabudúce....ale toho ešte bude..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
20. nov 2012
@leninka75 aj ti to zjedia?........................moji cibulu na km cítia a vyberaju ešte aj z polievky :-p .............................bez drog ani na krok?...... 😃 😃 😃 😃 😃....to je ako moj..... ja lieky nejem........ale ked príde na psa mráz ...daj dačo 😃 😃 😃 :-p

@denisenko wow tak to riadny čajík...........trezalku nepoznám...ale inak mám aj ja všetko......a ešte podbel nemám................to všetko bolo pomiešané?....

ja som si uvarila fajný čajík....cestou domov sme si nazbierali šípky.....a s takých čerstvých...... x-) x-) ........budem zdrvaá ako repa 😃 😃 😃 😃
jacka
20. nov 2012
@leninka75 veru keby už nabuduce nebolo..... 😉 ..............ale zvládenme to..........
leninka75
20. nov 2012
@jacka ....no zjedia 🙂 ..musia 😃 ...ale tá cibuľa pustí do medu šťavu, a to im dávam ten sirupček 🙂
jacka
20. nov 2012
@leninka75 no ved aj ja......a ako to robíš?........ja dávam pol cibule a asi 4 PL medu......
denisenko
20. nov 2012
@jacka tak šípky sú super.... 🙂 ...všetko pomiešam...trezalka...ľubovník..na nervy... 😉
denisenko
20. nov 2012
@jacka mne tiež Denisko cibuu obíde z 5-tich km...a sirup do neho nedostanem ani náhodou..... |-| |-| |-| |-|
jacka
20. nov 2012
@denisenko tak to by som mala poznať........ 😃 😉 ..............musím to pokukať čo to je zač 🙂 .....................................vieš že si ma teraz potešila :-N 😉 .............takže ani čaj nevaríš z cibule?.....
utka
20. nov 2012
Ahojte...
Takže všade saméchoroby 😞. Aj Viki soplí 😞. Uvidíme, ako na tom bude...či pôjdeme dnes na plávanie, či nie...
@leninka75 ani neviem, čo všetko by mohlo byť zlé...asi rôzne krvácania 😞...
denisenko
20. nov 2012
maminky, k tej včerajšej debate o školke a 3 rokoch...som našla jednu fotku......Denisko, ked začal chodiť do školky......taký drobček...... x-)
denisenko
20. nov 2012
@jacka ja cibulu nedávam ani do jedla...poväčšinou....Simča z nej bolí brucho a Denisko ked ju vidí, tak mi nebude obedovať........ 😃 😃 😃 ..kdeto ešte čaj...... 😃 😃 😃 😃
jacka
20. nov 2012
@denisenko juj to už ani pravda nie je...... 😞 😉 ..............zlatý je..... 🙂 🙂 x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli