Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. jún 2009

jacka po tatkovi, na stopro 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2009

dám vediet od hornáka a aj dolnáka 😀 😀 ...sono..ešte nie....to až po 3Ott......a to by ma objednal na utorok..lebo vtedy ho robí iny dr.nie ten moj 😉 ... 😀

utka ved len nech pije....ja horko ťažko niečo vlejem do Matka.....a bud rada že má dobrý spánok....moje druhe bude mat tiež 😀 😀 😀 ....však aninka...priprav sa 😀 😀 😀 😉

jacka
23. jún 2009

no jasne aninka inu odpoved som ani nečakala 😀 😀 😀

aninka29
23. jún 2009

ja som pripravená na dobré dieťa 😀 😀 😀
jacka,pred spánkom už tolko piť nemusí 😉 ...nech pije veľa cez deň 😉

aninka29
23. jún 2009

Simka bola tiež veľký logoš 🙂 .pila v kuse,okrem noci 😉 lebo to pekne spinkala 😵 .....ale keď som ju začala odúčať od plienok,tak sme pitie pred spaním obmedzili...vypije k večeri pol pohárika čaju a potom ešte kakavko a spať ide o hodku,hodku a pol na to 😉 medzitým už piť nedostane,ani keď si pýta 😒

jacka
23. jún 2009

no nemusí pit...teda nemal by...ale nedám mu ked je smädný???...
a my sme pili aj v noci...teraz už nie....naštastie 😉 ...ej my sme mali pestre noci 😠

ani...ved ja ti prajem aby bola dobručká a pekne si sa aj ty vyspinkala 😵

jacka
23. jún 2009

utka kde si zmizla??? 😉

utka
23. jún 2009

No keď Viki všetko zapíja a pije aj v noci...ale čo mám robiť, keď je smädný. Viem podľa seba, lebo aj ja chodím v noci piť. Máme asi suchý vzduch...a hlavne teplo

jacka
23. jún 2009

utka aj my sme dlho pili v noci...a potom ho to prešlo...ale aj tak nespí celu noc...no čo už...každe je inakšie 😉

skus mokry uterák do spálne...budete mat lepši vzduch

a my tu vobec nemám e teplo...horko ťažko je tu 21st....ale zatial to stačí

jacka
23. jún 2009

dofrasa.... zase tu hrmí ...to ak bude zajtra takto ...ma vystrie 😠 😠

utka
23. jún 2009

To som skúsila jacka, nepomohlo...No čo už? Nejako to budeme musieť vydržať. Veď snáď sa to upraví...

jacka
23. jún 2009

a čo robíte v lete?...ved sa musíte uvarit 😅

hlavne vydržat...ine ani neostáva 😵

utka
23. jún 2009

No v lete spime pri otvorenom okne...ale ja nerada spim pri otvorenom okne, lebo mame spalen otocenu tam, kde je vchod a pocut trieskanie dverami, ked niekto ide

jacka
23. jún 2009

utka ti verím...ja by som tiež pri otvorenom nemohla spat,,,aj ked ju máme otočenu na tichu stranu...už len kvôli Matko zatváram okno...sa bojím aby neprchlaod...stále sa odkopáva 😝

ale ked chodíme k svokre,,tak tam je v izbe 26-27 st.....a idem skapat.....

jacka
23. jún 2009

nám satu blízka ahrmí..dufam že to Matka nezobudí 😝

aninka29
23. jún 2009

mamky,ja spím už teraz pri otvorenom okne 😉 ešte aj prievanik si robím a aj tak mi je horúco..........asi už vytiahnem aj ventilátor 😀
veru,každé deculo je iné 🙂

jacka
23. jún 2009

idem sa bát sama 😉 ...muž ešte maká....dufam že čoskoro príde...a volačo ho nerafilo 😀 😀

jacka
23. jún 2009

no pekne ...tak mi tu v dlhých rukávoch... div nekurim...a vy spíte pri otvorenom okne 😅

aninka29
23. jún 2009

jacka to prišlo od nás asi 😒

jacka
23. jún 2009

tak ti pekne dakujem...cez den ...by som to skor prežila......zbožnujem také burky.....nemám rada ked je takto v noci a som sama.... 😝

utka
23. jún 2009

Dnes ste tu nejako dlho tehulky... 😀

jacka
23. jún 2009

utka ešte nemám doma chlopa...nik mi neber pc......ale hlavne tu zajtra nebudem.....budete mi chybat 😉 😀

aninka29
23. jún 2009

jacka nebojkaj.....o chvilu to prejde,naozaj 😉 maximálne 20 minút dávam tej búrke 🙂

ja už idem utka........manža už vrčííííííííííííí 😝

chcela by som kuk na samuraja,ale ako sa poznám zaspím len čo si vyložím labky 😀

tak dobrú nocku mamky 😔 😵

aninka29
23. jún 2009

jacka a zajtra držím prsty 😵 😵 😵

pa pa pa pa

jacka
23. jún 2009

dobru aninka 😔

vraj len 2O min..vonku ako o pol noci a sem tam svetlo 😝

jej davaju poistovnu...teda už bude aj končit 😠

jacka
23. jún 2009

len drž.. aninka ...aby som prišla celá 😉

idem kukat...sa aj ja lučim..ak stihnem tak sa ráno ozvem....pa

dobru noc utka 😔

utka
23. jún 2009

Tak dobrú tehošky 😀 ...
jacka, zajtra hneď referuj čo a ako...

denisenko
23. jún 2009

jacka, mám pre teba také malé potešenie, mám susedu na slovensku, ktorá má dievčatko o tri týždne staršie ako denisko, a furt nosí plienky aj cez den. a to ich prvá dcera nemala už v druhom roku nijake! to závisí od dieťaťa, každé je na niečo iné, ona vie odrecitovať básničky aj školské a dvojstranové a čisto a pekne a spieva jak v spevokole, ale plienky, ide na záchod len s deniskom a to my tam chodíme 6x do roka, tak? 😢 😀 😀 😀

denisenko
23. jún 2009

ja som deniska budila každé dve odiny na cikanie, ale ked som bola ja nevyspatá a on o ničom nevedel tak mato prešlo 😠 😠 😠 a jemu to ostalo, odvtedy v noci vstáva sám 😀 😀 😀

utka
23. jún 2009

denisenko, to si sa asi pomýlila...to ja mám problém s pocikávaním sa...ale len v spánku...nie je to často...Plienky už dávno nemáme...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre