Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2012

tak.........prídem pre Maťka....a koho nevidím...Peťkovu učku......kozu.......vedla nej......Maťkova učka............len mi oči pretočilo......a Maťkova učka mi hovorí....Maťko má kašel....aby som ho nechala preliečiť..................................v aute sa pýtam Maťula.......ktorá učka bola od rána.......že Peťkova a mu povedala že ked má kašel má ostať doma..............ešte taká napálená som volala mužovi...............trošku sa vyventilovať.................a on ticho v telefone...... 😠 😠 😠 ....................tak aspon tu sa vyžalujem 🙂

jacka
22. nov 2012

a prídem domov a čo ma čaká......................ferentík 😵 😀 😀

jacka
22. nov 2012

som bola aj v lekárni........dala mi stodal........a teraz ma napadlo že som nechcela sirup........ale kvapky....... ☹ ................čo ked nerozmýšlam.....ich tam nahánam po lekárni 😝

utka
22. nov 2012

@jacka ako na divokom západe...No a na tú vašu škôlku nejdem ani reagovať...
@denisenko už sa veru aj teším. Je to v robote všetko také divné v poslednej dobre...

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...no comment..... 😝 😝 😝 😝 ..mna by len zaujímalo, či posielajú aj ostatné deti domov sa preliečiť.... 😝 😝 😝 😝 ..ked ich tá robota nebaví, tak nech si dajú žiadosť inde...aspon mne to tak pripadá.... 😝 😝 😝 ...na zdravie.... 😵
@utka si oddýchneš..Vianoce v klídku.... 🙂

jacka
22. nov 2012

@utka
@denisenko chcela som sa posťažovť ........normálne rozmýšlam že skočím za riaditelkou..........alebo ja už neviem čo snou....
@utka ale už viem kde sa to stalo................brrrr.......

jacka
22. nov 2012

@denisenko vy čo porábate?....................

jacka
22. nov 2012

Peťko telefonoval s ocinkom........a zakončil to .....ahoj a dobrú noc...... 😝

jacka
22. nov 2012

prečo tu nikto nie je???, 😕 😅 😉

jacka
22. nov 2012

kuk...... 🙂

leninka75
22. nov 2012

@jacka ..kuk 😀 ....

leninka75
22. nov 2012

@jacka ......strašne "príjemné" učky máte a ešte idú aj štrajkovať 😝 😝 😝 .....u nás je to tiež tri dni.........muž pekne zareagoval 😝 😝 😠 😠 😠 😠 ..len choď za riaditeľkou, nech vie čomu šéfuje 😝

@denisenko...aj ja som zvedavá či by si ešte chcela nosiť pred sebou bruško 😉

denisenko
22. nov 2012

už som tu.....najmenší a najjedovatejší člen z dnešného dna už spinká..... 🙂 🙂 ...ach, ani čert nevie, čo by chcel.....ale ide mu aj teplota hore..tak žeby sa chystal další zub????? 😕 😕 😔 😔 😔
@jacka som sa dnes dozvedela, že aj my 3 dni...tak to asi všade, že???? 😕 😖 😖 😖 ...si urobili predlžený víkend.... 😠 😝 ...neviem, akú máte riaditeľku....myslíš, žeby pomohlo????
@leninka75 ....a ved vieš...nikdy nehovor nikdy...... 😀 😀 😀 😀 ...ked tak niekedy pozriem aké bolo obrovské...vtedy mi také neprišlo..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2012

@jacka ....Peťko sa tak skoro chystal spinkať?? 😕 😀

utka
22. nov 2012

@jacka kdeeee???

denisenko
22. nov 2012

.......jej, čo som našla na FB mojej maminky....

denisenko
22. nov 2012

...aj toto.....

leninka75
22. nov 2012

@denisenko.... o chvíľu budete mať zúbkov plnú pusinku 🙂 ...ešte ťa nekusol??.......n atej druhej foto vyzeráš ako blodýna z londýna 😉 🙂 ......teda, že máš blonďavú farbu na hlave .................a chudučkááááááááááááá..ako by si ani pred chvíľou nerodila 🙂

leninka75
22. nov 2012

@utka ..a ty už rozmýšľaš ako sa zabavíš na PN? 🙂

utka
22. nov 2012

@leninka75 no najprv budem upratovať a oddychovať. A potom ešte neviem...

jacka
22. nov 2012

@utka ty sa radšej šetri 😉
@leninka75
@denisenko ........riaditelka je v pohode.........a asi nebudem jediná...............ale....bojím sa toho že sa potom vyzúri na Peťkovi...................a kdeže si všetky učky s riaditelkou tykajú........tak neviem ako by to dopadlo ☹

u nás sa už spinká vo velkom......teším sa aj ja 🙂

jacka
22. nov 2012

@denisenko ako krásne spinká.......len ho vybozkávať 😵 😵 😵 😵 ................strašne je chutnučký 😵 😵 😵 ................................tá tvoja super postavička......na závidenie 😉

jacka
22. nov 2012

dobrú noc..... 😵

utka
22. nov 2012

@jacka no však ja opatrne..v rámci oddychu
Dobrú noc.
Zajtra na mňa myslite 😉

denisenko
22. nov 2012

@jacka
@leninka75 ale ste mi polichotili...dakujem.... 😉 😉 😉 ...aj moji zlobríci sú už v posteliach...Denisko dnes trošku neskor...ale zas...pospal pooobede.... 🙂 🙂
@utka veru..šetri sa.... 😉
@leninka75 ...akurát som kukala....aké dlhé vlasy...a teraz... 😒 ..narastúúúú.... 😉 ..nie, nekúše ma....klop,klop,klop..... 🙂
@jacka tak ak vás je viacej, možno ked sa dohodnete a spolu zájdete za tou riaditelkou...to by asi šlo..... 😉 ...zlatko moje....taký tam bol maličký.... 😵 😵 😵

no nič..idem poodsávať trošku mliečka a šup do postele aj ja...hádam noc nebude zlá, aj ked...radšej čípky k posteli..... 😔 😔 😔

dobrú nocku... 😉

denisenko
22. nov 2012

@utka dáš hned vedieť, však???.... 😕

utka
22. nov 2012

@denisenko jasné, že dám 😉

denisenko
23. nov 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 ...naranajkovaná, kávička pred PC...posledná ranná chvílka ticha.... 😅

denisenko
23. nov 2012

....a pekná noc za nami....Simonko pokašliava, našťastie teplota nevyskočila vyššie ako 39,3....a čipky zabrali.. 😒 ...tuším na Deniska nebude mať...a som tomu rada...klop,klop,klop..... 🙄 chcela som ísť zajtra k našim do TO a aha...uvidím, čo povie doktorka, ale nemyslím si, že je to zo zubkov... 😔 😔 😔 .....tak mi to vychádza: včera Diego u veteriny, dneska Simčo u detskej...zajtra?????..kto je na rade???..ááááááááááá..idú "prázdniny"...tak to bude Denisko..... ☹ ☹ ☹

jacka
23. nov 2012

ahojte..........

@denisenko riadne útočia hnusoby............ ☹ .......................takže idete k dr?.......ešte teplotuje?........a Deniskovi je ako?.......hádam ho to obíde 😉 ...............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre