Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2012

@leninka75 verím ti.....a závidím.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................v dobrom......uži si to 😵 😵 😵 ...............................tak sa teraz teším na deti ked prídu.... 😵 😵

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..občas sa dejú aj nepochopiteľné veci 😉 .......začína snežiť....neviem prečo, ale cítim sa ako na silvestra 😅 .......rozmýšľam do čoho pichnúť 😕 ...nevarím, mám polievku zo včera, a baby chcú cestoviny...upratané je ......žeby žehlenie? 😕 ...

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..o chvíľku ich máš doma 😵 😵 😵 😵 ...a potom víkend 😵 😵 😵 😵 ...užívam si to, Lilka toto nikdy nerobila a aj teraz si také musím od nej vynútiť ☹ ..potvorka malá 😉

jacka
7. dec 2012

@leninka75 veru máš pravdu............ 🙂 🙂 ......................však oddychuj..... 🙂 🙂 ja mám vianoce ..robím cesto na linecké a na vanilkové rožky 🙂 ....................čo s cestovín??

jacka
7. dec 2012

@leninka75 ani sa nenazdám 🙂 🙂 ...moji boli teda sú obaja......aj ked mám pocit že Peťulo viac 🙂 🙂 .......................

jacka
7. dec 2012

@leninka75 víkend....mám pocit že budeme celú sobotu doma.....neviem prečo.... 😔 😔

leninka75
7. dec 2012

@jacka jeeej už pečieš!! 😵 😵 ... u teba bude krásne voňavúčko 😵 😵 😵 😵 ........ja začnem asi v pondelok, musím toho teraz napiecť viac maminu bolia ruky, nosí ich zabandážované a chodí aj na nejaké injekcie,ale moc nepomáha ☹ .....potom ešte dávam aj svokre trošken a švagrovi........takže sa musím činiť, ani neviem či mám nakúpenú múku 😕 ......

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..buď rada, že ich máš taký tulkoškov 🙂 😵 😵 😵 ......o chvíľku ich to prejde, tak nech máme na čo spomínať 😉

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..myslíš, že muž bude celú sobotu makať?

jacka
7. dec 2012

@leninka75 ...nie nie...len cesto robím.....musím čakať na chalanov🙂 🙂 🙂 .................................a mám obavy či my múka vystačí...som sa neskoro zobudila s objednávaním 😝
som rada......ja sa s nimi rad tulkam........to je taká kráásne.....poteší na duši 😵 😵 😵

jacka
7. dec 2012

@leninka75 myslím lebo vravel že to asi nestihne dnes dorobiť...to zn že pojde zajtra a ešte bude musieť urobiť to slúbené na sobotu...............však mne by to nevadilo......len ten Mikuláš...☹

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..kde objednávaš múku v lekárni? .......samej sa ti s detičkami nechce ísť?...
.....keď je deň blbec až tak dobre padne sa s detičkami pomojkať 😵 😵

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..a tie cestoviny 😉 ... u nás strašne jednoduchá záležitosť......len uvarené, polovicu Lilka zje len také čisté a do druhej plovice si zamieša trošku kečupu 🙂 🙂 ...a Lolke vmiešam syrokrém a hotovo 🙂

jacka
7. dec 2012

@leninka75 v lekárni ale recpet od dr.............to máme mesačný limit...vieš...........................ja by som šla...ale Peťko je neudržatelný.......ved ešte niečo vymyslím...nevzdávam to 🙂 🙂

aha.......rýchly obed 🙂

jacka
7. dec 2012

cesto odpočíva.........v chlade......obed v rúre..............zachvílu pre deti.... 🙂 🙂

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..koľko máte prídel na mesiac?....veru nehádž flintu do žita 😉 ..šikovná si ty, detičkám si robotu nachystala 🙂 🙂 🙂 ...
....ideme aj my von a pre Lilku má 4 hodiny 🙂

jacka
7. dec 2012

@leninka75 bežte pokial je pekne 😎 😎 😎 😎
na mesiac má Peťko 5kg muky aj s pečivom dokopy........a Maťko 6kg aj s pečivom...beriem im aj rožteky....tak to musím odrátať 😉 ....a vždy si nechávam rezervu keby niečo 😉 😉

ved aj ja pojdem o chvilu.........veru robotu...ale až na zajtra 🙂

utka
7. dec 2012

Ahojte...
Musím sa vám pochváliť za Vikiho. Včera sme mali v schránke lístok na poštu na jeho meno. Z čiech. Tak sme dnes šli na poštu a on vyhral kotúč Beyblade. To bola asi pred dvomi mesiacmi taká súťaž, posielali sa dva čiarové kódy. Už sme na to aj zabudli a aha...On vyhral! taký je hrdý 😉.
@jacka ten Mikuláš a vláčiky, to môže byť super.
@leninka75 zlatá Lolka-prítulné 😉.
Viktor by sa tiež stále mojkal, som zvedavá do kedy.
U nás je len nejakých -1,5...

jacka
7. dec 2012

@utka paráda---....................potešil sa že?? 😵 😵 😵 ....................................ten vláčik je super.........chodíme už asi 3 roky......... 🙂 ...........
ty sa ako máš???,...................................to je super že sa mojkaju a túlkajú....... 😵 😵 😵

utka
7. dec 2012

@jacka veru sa potešil. Jeho prvá výhra...
A mne ujo kurier doniesol nový mobil, tak sa zabávam 😉. Mám sa celkom fajn....

jacka
7. dec 2012

@denisenko ty nás pekne zanedbávaš?.... ☹ čo sa deje?? 😕 😕

utka
7. dec 2012

Ozaj...zabudla som... Huráááá piatooook!!!

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..hm 11 kg múky, stačí ti to? 😕 .....alebo sa stane, že ešte musíš dokupovať? .........dúfam, že chlapi budú makať, až sa im bude z kečky pariť a ty vyložené nožky pri kávičke s foťákom v ruke 😉 🙂 🙂

leninka75
7. dec 2012

@utka ...jeej to je pekné!!..blahoželám Vikinkovi!!! 🙂 🙂 ...a nekupovala si si nedávno nový mobil? 😕 ......že piatok 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. dec 2012

...pekný víkend žubrienky!! 🙂

utka
7. dec 2012

@leninka75 ďakujemeee...nie, mobil mám dva roky... 😉
Tak pekný víkend...

denisenko
7. dec 2012

ahojte... 🙂
@jacka ..že zanedbávam???....sa ani nečudujte....Simonkovi ide 5-ty zub.....horšie ako všetky 4 dokopy.... 😝 😝 😝

dnes sme boli na Mikuláša na námestí....vydržali sme 2 hodiny v -8 stupnoch...potom som to vzdala, a s omrznutými rukami som šla domov...chalani prišli asi polhodinku po mne.....ako...bolo divadielko a trošku program...celkom fajn....len tá kosa..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
7. dec 2012

@leninka75 teba som chcela...mám tie kvapky ...ako sa to riedi???.... 😕 😕 😕 ...myslím, tie očné....

leninka75
7. dec 2012

@utka ..jeej a mne sa to zdá ako včera 😀 😀 😀 😀

@denisenko..vám sa tie zubále začali nejako sypať 😵 a tuším každý je horší ako ten predchádzajúci ☹ ....kvapky som riedila s nasivinom, pol fľaštičky nasivinu a jedna fľaštička toho unifloxu.... 🙂 ...dúfam, že vám zaberú 🙂 ...si ukecala niekoho v lekárni? 😀

denisenko
7. dec 2012

@leninka75 ...mamina bola u susedy...a poslala poštou....nasivin nemám....s čím ešte to možem????, 😕 ..veru, sypú sa zúbky....katastrofa...len mrnčí, plače....celé noci nespíme, cez den ani ruky nie sú dobré, nič.... 😔 😔 😔 ...zas leží na dlážke a nahána mačky....minule malej cuckal chvostík.... 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre