Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. jan 2013

....my sme mali včera rodičko.....skoro som skolabovala keď som na lavici našla normálne, že polročné testy z matiky a zo slovenčiny 😕 😕 😕 😕 ........poviem vám, že na takých krpcov, čo chodia do školy 4 mesiace to bolo dosť náročné......

denisenko
18. jan 2013

ahojte.... 🙂 @utka fíha, konečne máte aj vy zimu....som rada, že nás to tentokrát obišlo, ja už mám snehu až po krk.... 😝
@leninka75 viburcol mu dávam.....je to trošku lepšie....ale cez den je totál nemožný.....a ja som už na prášky.... 😝 😝 😝 a ešte mám aj pred mrchou...no kombinácia tak na rozvod...... 😝 😝 😝 ...testy???...naši mávajú písomky, tiež dosť náročné....včera Denisko doniesol 6 jednotiek.... 😅 😅 😅
@jacka tak sa nepolepšilo, ked idete k mudrej? ...tuším ste dávno neboli..... 😔 😔 😔 vám nejako tá školka neprospieva.... 😖 😖 😖

utka
18. jan 2013

Ahojte...
Veru, zima aj k nám zavítala...a samozrejme kalamita. Odhrnutý len obchvat a ostatné cesty načo?

denisenko
18. jan 2013

@jacka vidííím ťa 🙂

jacka
18. jan 2013

@denisenko nepolepšilo.......v noci som ho 4 krát prezliekala.....tak predsa len ide víkend 😅 ..veru dávno........ 😝 .................školka tá je tak dobrá na nervy.............................. 😠 😠 .....................juj Simonko sa stále trápi ☹ ☹ ..................................................sme si z mužom robili test na vodičák.............a...radšej sa ani nepýtaj na výsledok 😀 😀 😀 😀 ...........................6 jednotiek..........krása 🙂 🙂 😵 😵 .............................................to čo všetko am čaká v škole........sa asi skor ja zbláznim 😔 😔 ...................................inak s tým rozvodom sme na tom rovnako....aj som už pekných pár nocí nespala.......deti akoby s nimi šili všetky čerti................a mrcha tiež klope.................hlavu mi ide rozdrapiť....... 😝 😝

jacka
18. jan 2013

@denisenko pekné od teba.....................to vieš pokial naťukám 🙂 🙂

denisenko
18. jan 2013

@jacka ...no, neviem, či ma to má tešiť, ale teší...aspon nie som na tom tak sama.... 😀 😀 😀 ..čo povedala doktorka??? 😕 .....testy na vodičák??....kto bol lepší?...možem hádať?.... 😵 😵 😵 ...

denisenko
18. jan 2013

normálne som dneska od rána čumela na kalendár asi sto krát...či predsa len nie je piatok 13-teho, ked je taký blbý den.... 😀 😀 😀 😀 ...a zaklincovala to moja drahá polovička....... 😀 😀 😀 ..že: čo mi stále nadávaš, ved ja som ti nič neurobil.... 😀 😀 😀 ...chudák, zas si to zlizol...... 😔 😔 😔 😔

jacka
18. jan 2013

@denisenko no skus hádať..........ale potichu 🤐 😀 😀 😀 😀 ..........................................vraj črevná chrípka 😕 😕 😕 ............dala nám enterol....poznáš?.......................aspon som nie sama........ 🙂 😉 .............. 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 radšej ona ako deti.... 😀 😀 😀 😀 😀 ......

jacka
18. jan 2013

@denisenko ja mám asi celý týžden piatok trinásteho 😠 😠 😠

denisenko
18. jan 2013

@jacka ved ja len potichu....nahlas by som si nikdy nedovolila.... 😀 ...enterol?.....nie, nepoznám...ja vždy len smectu...ale zo starých čias mojho mládi poznám endiaron..nie je to podobné??? 😕

denisenko
18. jan 2013

@jacka ale...nadala som aj Simonkovi...lenže ten sa mi len rehoce, tak to potom nemá ten správny účinok.... 😀 😀 😀 😀 ......ooooooooooooo...............nejako je ticho zo spálne...žeby milionty pokus o spinkanie vyšiel????? 😕 😕 😕

utka
18. jan 2013

Baby, u nás je ptras počasie. zase sneží a fúka hnusný vietor. Som rada, že nejdeme nikam na víkend 😉.

utka
18. jan 2013

@denisenko Viki dnes doniesol 3 jednotky. Ste lepší 😉 . Včera dve a predtým dve jednotky a jednu dvojku...

denisenko
18. jan 2013

@utka no , dnes isto nie...dnes doniesol len 2 ..... 😉

jacka
18. jan 2013

@denisenko .............tiež je to prášok.... 🙂 .........chutí ako droždie 😝 ................................si ho viem predstaviť aký pekný úsmev hodí na teba 😵 😵 😵 😵 😵 ................ako dlho spinkal?

denisenko
18. jan 2013

@jacka pred chvílkou sa zobudil....zas hore zadkom.....no čo už....nurofen na noc to istí..... 😝 😝 😝 1,5 hodinka je OK... 🙂 a už robí velké upratovanie....celý po mame....všetko vyháááádžem a až potom sme spokojný...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. jan 2013

..ale dnes som sa aj potešila...bola som úplne náhodne v Tescu..a tam zľava 20 % na plienky, mliečka, kaše.....len škoda, že tatinko príde neskoro, samej sa mi to nechce vláčiť...si urobím zásobu.... 😅 😅 😅

jacka
18. jan 2013

@denisenko takže má náladičku po maminke???? 😀 😀 😀 😀 😉 ....................................však ho pošli aj ku nám...trošku to tu ..........urovnať ako sa jemu bude páčiť 🙂 🙂 .............................................super zajtra možete ísť na nákupy 🙂 🙂 ..........mne sa aj tak zdá že to tesco je celkom drahé...... 😅 😅

denisenko
18. jan 2013

@jacka nooo...neviem či by si bola s upratovacími službami spokojná... 😀 😀 😀 ....drahé..ako čo....ale to, čo ja kupujem aj tak nikde nekúpim za lepšiu cenu..... 🙂 ...aspon neviem o tom, v blízkej dobe..... 😀 ...Denisko šiel ešte na dvor...taký mrazivý vetrisko je tam...a on bez rukavíc sa hrá v snehu.......skoro mi oči vypadli aj cez okno..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. jan 2013

@denisenko ja som predsa skromnučká 😀 😀 😀 ...mne to postačí 😉 😉 ..................trošku si ho pomojkám vystískam......a vrátim 😵 😵 ..................................teda bez rukavíc.........že necíti zimu 😅 😅 ........

denisenko
18. jan 2013

@jacka ...ved to...vrátim... 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2013

@denisenko ......v neporušenom stave...... 😀 😀 😀

denisenko
18. jan 2013

@jacka ...no on by isto ostal neporušený....len neviem, ako by na tom boli ostatný...... 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............tu sa to stratí...... 😀 😀 😀 😀 asi by som na to ani neprišla 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. jan 2013

@jacka ...to je zaujímavé, na čo všetko si nakoniec človek zvykne, že?.... 😀 😀 😀 u nás tiež tak nejak.... 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko a nazamrzol vonku?

denisenko
18. jan 2013

@utka ...nie....sa mu čudujem...mna by tam nikto nenašiel...som mu potom zhodila rukavice z okna.... 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko u nás je kosa....brrrrr...tak hrozne fúka. Napadlo zase trochu snehu a ten vietor robí totálne závaje. Nedá sa sni dýchať, ani ústa otvoriť ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre