Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. jún 2009

No ideme my von.Papa

jacka
25. jún 2009

tu sooooooooooooooooooooom......... 🙂

máme tu dalšiu tajnu 😉 ...dobre utka si šikulka 🙂

som sa napráskala čerešní.....som zvedavá kde dám večeru 😝

aninka29
25. jún 2009

mamky ja na vás dnes vobec nemám čas ☹ ..............šli sme poobede na nákup,jasné, že sme sa zdržali najdlhšie v hračkárstve 😝 my normálne skrachujeme pri našej dcére 😀 .............a potom sme boli až doteraz vonku v záhrade 😎 práve som okúpala Simku,idem nachystať večeru 🙂

utka,dobrá špiónka je z teba 😉

jacka,noooooooo 🙂Sabínke je chválabohu dobre u mňa 😵 😵ešte má čas,len nech si ešte pláva v bruchu 🙂

jacka
25. jún 2009

a matko už spinká...muž volal že pride dost neskoro 😝 ...vraj ho nemám ani čakat 😠 ...tak mám radost 😝

čo sme zmokli s toho lejaku..tak Matko už druhy den chodí každu chvilu cikat....dnes mu aj ušlo do slipíkov....hroza den.... 😝

a čo ste kupili Simke v hračkárstve?? 😉 🙂

aninka29
25. jún 2009

moj malinký zlatunký 😒 .len nech nie je choručký drobček 😒

Simka ešte večeria,ale tiež už o chvílku ide do hajan 🙂

Kúpili sme jej velľký bublifuk,kriedy a samoška ďalšiu barbinu 😖..................včera keď sme boli nakupovať pre bábo,tak som jej povedala nech si vyberie jednu hračku........dala som jej na výber,buď bárbinu,alebo veľký bublifuk,alebo takú sadu fúrik,lopatu a hrable..samozrejme Simka chcela všetko,ale nepochodila,takže si vybrala bárbinu 😉....a domka začala revať ako najatá, že ona chce velký bublifuk...............tak jej tatko sľúbil, že až pojdeme na nákup,tak jej ten bublifuk kúpi.............no a jasné, že dnes to už nebol len bublifuk 😠

jacka
25. jún 2009

teda tí ocovia su padavky...ten moj teiž neodola tým jeho očkám...a ked mu niečo poviem ...tak ohen na streche.. 😠 😠

aj tiež dufam že nebude chorý...a rýchlo ho to prejde....len nech je teraz pekne slnečko 😎

a čo ste mali na večeru?..ja som spravila knedlík s vajíčkom...skoro som praskla...a aj MAtko..len za chvilu mi vraví..maminka ja som hladný 😕 😕 tak druha večera behom pol hodky 😝

aninka29
25. jún 2009

my sme mali rohlík so šunkou a cotage chees 🙂 a pol hodku pred tým zjedla plnú misku nakrájaných broskýň a banánov 🙂

aninka29
25. jún 2009

idem sa ja sprchnúť a asi zaľahnem 🙂
dobrú nocku mamky 😵 😵
zajtra som tu ako na koni 🙂

utka
25. jún 2009

Ahojte. My sme boli do pol osmej vonku, potom sme sa napapali a teraz pozeráme Panelák. Viki ide o chvíľu do vane.

jacka
25. jún 2009

dobru noc aninka.... 😔

idem aj ja...ešte kuknem poistovnu a padám..som nejaká vyčerpana...asi to počasie 😝

ja tu budem tiež ako na koni.... 😀 😀

tak dobru noc prajem 😔 ..

hádam budem aj posledná 😀 😀

utka
25. jún 2009

Tehošky, dobrú nôcku. A ešte vyšpízlovaná správa o ivelle: Ivell predychva kazde 4 minuty,ale stale nic....vraj ked na nu tak myslite mate si kazda zanu zobrat jednu kontrakciu a dychat s nou
Vyvolavcku by mala dostat az zajtra rano,zatial stale nic teda...bola aj na CTG a tam nic neukazuje....
Dr.jej merala babo a vraj by mohlo mat az 4.5kg Tak trosku ma Ivell obavy

utka
25. jún 2009

Dobrú nôcku 😉

mirrinka
25. jún 2009

dobrú 😉 😉 😉

siwike25
autor
26. jún 2009

Dobreeeeeeeeeeeee ranko maminky,neviem spat 😠 😠 😠

siwike25
autor
26. jún 2009

Nikto nikde??????????????????? 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2009

siwi.... 😠

jacka
26. jún 2009

dobre ránko.... 🙂

siwi..kedže si bola stratená??? 😉 ..

aninka29
26. jún 2009

dobré ráno 🙂 ...........ani ja neviem spať 😒 ....som hore už od šiestej 😝 aj v obchode som už bola 😉 šikulka som 😵 ..........Simonka ešte sladko chrapká a tatko už otravuje 🙂

mamky ste počuli??????????vraj Michael Jackson zomrel 😕 😕 😕 ...........teraz mi manža hovorí 😕

jacka
26. jún 2009

ahoj aninka...
nepočula som 😕 ...teda...to je šok 😒

veru si šikulka..ja si idem poriadit kupelku a a požehlit...ale ako vždy...zas sa mi nehce 😝

aninka29
26. jún 2009

jacka,veď ešte oddychuj trošku 😉 tak skoro ráno a už upratuješ? 😉

ja počkám kým vstane Simonka,sa najeme a pojdem na tú sociálku odniesť papier

aninka29
26. jún 2009

aaaaaaaaaaaa už sa zobudila 🙂 ...........joj tie očká krásne 😵 by som ju zjedla 🙂
idem chystať papaníčko,lebo už kričí"mami ja som už tak hladná" 🙂

jacka
26. jún 2009

lebo sa mi poobede nebude chciet 😝
ja som mužovi kázala nech mi zistí kam mám odniest pn..ale určite zabudne 😠

aj Matko je nejaký hladný...už má druhe ranajky 😵

mirrinka
26. jún 2009

dobré ránko 🙂
nechce sa vám spať? ja by som tááááák spala 😵 😵 😵
bože baby,u nás bola v noci taká horúčava - celú noc sme mali otvorené okno,aj tak som sa zobudila celá spotená 😝 a teraz to isté - horúčka neskutočná 😎 😎 😎 😎 😎

aninka29
26. jún 2009

mirri aj ja som spala pri otvorenom okne 😝 nenormálna dusnota 😝 ..............ale teraz sa nám trošku schovalo slniečko 😒
jacka tak len upratuj 🙂 ale pomaličky 🙂 ..............len nech papká,aby mal celý deň veľa energie 😵 😵

siwike25
autor
26. jún 2009

Helou teraz sme vstali,lahla som si spet a teraz by som taaaaaaaaaaak spinkala 😀 😀

http://www.topky.sk/cl/11/496263/Zomrel-kral-po...

Aj unas je teplo,idem upratat. 😉 😉

siwike25
autor
26. jún 2009

Toto čo je??????????????na druhej strane sme???????????????kde ste????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja mam navarene ,poupratovane,vyprate a aj som pretriedila štuplovy hračky 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2009

už sme doma.... 😉

siwi si šikulka 🙂 ..ale ved ti to vieš 😉

jacka
26. jún 2009

utka ty naša špionka...čo ja nove u ivelli 😉 ...ešte že ta tu máme 😵

siwike25
autor
26. jún 2009

Jacka a kde ste boli???ja som si chcela ist kupit niečo,ale nemam čas dneska ist do mesta a ani sa mi moc nesce.Zajtra ideme spat svokre 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 su tam trhy,tak si kupim niečo tam 😀 😀 😀 .Zas ich počuvat cely vikend 😅 😅 😅 .Už teraz sa mi tam nechce ist ☹
Utka maš niečo nove s Ivelou??? 😉 😉 😉 😉
Baby kde ste všetky???

siwike25
autor
26. jún 2009

Strašne som otapenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre