Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2013

@jacka nevidno..ja žijem z lásky.... 😀 😀 😀 😀 predtým som žila zo vzduchu, ale to vieš, dnes tam už všeličo vypúšťajú.....tak som to zrušila...... 😀 😀 😀 😀

utka
22. jan 2013

@jacka ďakujem...včera som stiekla z krvi, zajtra. No ale zajtra musím byť nalačno a to je dosť problém teraz pre mňa...

jacka
22. jan 2013

@denisenko no ja mám pocit že že asi ani dr. nie sú velmi nadšený s tými testami............prečo povedz že máte v rodine celiatika.....a chceš sa dať vyšetriť......a dupni si.....na to máš nárok.... 😉

jacka
22. jan 2013

@denisenko keby si šla k dr. do iného mesta..?...

denisenko
22. jan 2013

@utka no, naši sú na Z..ale oni majú tuším iný šlabikár....a tiež si myslím, že idú na to prirýchlo.... 😔 😔 😔 ..nedajú im moc čas zdokonaliť jedno, nech sa im to poriadne uleží v hlavičke a rýchlo na dalšie písmenko....ako...pri čítaní mu to nevadí, prečíta všetko...ale písanie...niekedy si nevie spomenúť ako sa píšu niektoré velké písmenká, ked ich nepoužívajú často.... 😔 😔 😔

jacka
22. jan 2013

@utka ved tak vela vodičky...... 😵 😵 😵 neboj zvládneš to 🙂 🙂 ...........mysli pozitívne 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka ja mám teraz doktorku tu, asi dva roky...ale stojí za...radšej nekomentujem... 😝 😝 😝

jacka
22. jan 2013

@denisenko bež rýchlo k inej........... 😉 .........ju pošli niekam....a šup inde..... 🙂 ...........iné mesto 🙂

utka
22. jan 2013

@denisenko naši brali z minulý týždeň...a teraz už majú Šlabikár 2. Tam začali š a dnes b...
@jacka však ja viem, že veľa piť...ja už som v tomto profík pri mojích častých odberoch 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka ..ked budem motorizovaná, tak asi aj pouvažujem... 😉
@utka naši ešte neskončili 1....majú tam ešte B a ešte jedno.....bežím..Simčo piští... 😔 😔

utka
22. jan 2013

@denisenko a r už brali? Bežkaj 😉

denisenko
22. jan 2013

....vypadol mu cumel...a ešte aj macko .....no hotová tragédia.... 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2013

@utka R? ..nie......majú: A E I O U Y J L M N Z P V S ...tuším že je to všetko...

jacka
22. jan 2013

@denisenko ved zachvilu budeš...... 😵 😵 😵 ..dobrý pocit byť nezávislá 😀 😀 😀 ...............potom ma o všetkom informuj.... 😉 ....ako prvá 🙂

@utka no vidíš tak sa nebojkaj..... 😉

jacka
22. jan 2013

dobre žienky fakt sa lúčim...............sme dvaja a jeden pc........hroza 😀 😀 😀

dobrú...po druhý krát 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka ...ak to výjde...prídem vás navštíviť.... 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka dobrú nocku...

jacka
22. jan 2013

@denisenko beriem ťa za slovo.......už sa teraz teším 😵 😵

jacka
22. jan 2013

@denisenko dobrú aj vám....spinkajte celú noc 😵 😵

denisenko
22. jan 2013

@jacka 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
22. jan 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
22. jan 2013

@jacka aj tebe dobrú...ja sa nebojím odberu, ale toho, že tam musím isť nalačno a hlavne čakať na výsledky 😝
@denisenko spinká s mackom?

denisenko
22. jan 2013

@utka hej...Denisko spinká s havkom...taký vankúšik..má ho od 1 roka..a Simonko...dostal ešte na meniny takého macka, ako maňuška, strašne hebké na dotyk..tak toho pred spaním musí mať...pošúcha si ním tváričku, zakryje očká a spí...a ked sa zobudí, tak mu ocuckáva šálik, brnká po nose a vyškrabuje oči..... 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2013
denisenko
22. jan 2013

a idem už aj ja do hajan...dobrú noc... 😉

utka
22. jan 2013

@denisenko zlatý smejko...
Viki má svojho obľúbeného psíka od malička, už je taký zodratý a má vyťahaný krk. Ale ten je naj...potom má v posteli vanúšik srdiečko, a ešte okrem toho cca 7 plyšákov /dva psi, ovca, panda a 3 potkany/ A tých má tak nad hlavou, že mu nezavadzajú. A ešte ho stráži jeden veľký plyšový pes...Celá ZOO

utka
22. jan 2013

@denisenko dobrú noc...

leninka75
23. jan 2013

dobré predpoludnie!

jacka
23. jan 2013

ahojte.......
snežííííí 🙂 😀 😀

jacka
23. jan 2013

@leninka75 ty čo také stručná...ha?..... 😕 😕

@denisenko zlatý je Simonko.......tá hračka nevydáva aj zvuky?.............ja som celkom rada....že moji nespávaju s plyšákmi....moj muž im hovorí......lapač prachu.....................................

navarené......ešte tak dietne........paradajková polievka a granadír...... 🙂 ......................................mohla by som dať Peťkovi už mliečko vypiť..neviete..?...niekde som čítala že dieta má trvať tolko kolko je hančka.....ale on ju mal týžden.... 😅 😅 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre