Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. jan 2013

@utka to Viki tak neskoro vstáva???...my musíme každé ráno o 6.00.......a to mám čo robiť, aby sa stihol najesť a obliecť....o 7.15 ho príde svokra zobrať..... 🙂 ....idete cestovať?....no..pevné nervy na tie cesty.... 😖

denisenko
25. jan 2013

@leninka75 kukuk....

jacka
25. jan 2013

ahojte......
@denisenko ale ved ste tam chutnučný na fotočke 😵 😵 😵
neznášam pohreby.........tu síce nefúka.....ale -11........a 😎 😎 😎

jacka
25. jan 2013

aj aj som leninku videla.....kdeže zmizla.... 😅

leninka75
25. jan 2013

ahojte!!......taký som mala pre vás siahodlhý pokec, ťuknem, že pridať príspevok a vyhodilo mi to, že error on page 😝 😝 😠 😠 😠...a znova sa mi nechce písať 😔

@denisenko ..aaaaa budem pokračovať v komplimentoch 🙂 ......kočka si, svedčí ti to!!! 😵.....žeby sa dostával simonko do formy a začla viac spinkať??!...bodaj by!....a ty vyspinkaná? 😉

@utka.....zaujímavé o tých tekutinách ..Viki koľko pije v škole, dosť či málo?....tá učka toho má teda dosť a možnopreto tie deti nezváda 😔

@letty86...ako Viki vdružine?

@jacka..veru ešte stormček máme 😵 ..včera som to spratovala celý deň..to bolo stále na stoličku, zo stoličky, čupnúť ku krabiciam a tak stále .....a ráno som sa zobudila celá dolámaná 😝

leninka75
25. jan 2013

@jacka ..však tu som 😉

jacka
25. jan 2013

@leninka75 však ťa vidím...len nepočujem 😉 😉

jacka
25. jan 2013

@leninka75 vieš čo ja velmi tím tekutinám neverím.......moji pijú dosť vody...... 😒

denisenko
25. jan 2013

a pomaly sa aj my pridáme ku kašlajúcim deťom...zas.... 😝 😝 😝 😝 Denisko pokašliava od včera...a ....práve pisklúnik vstal...tak ja zas mizíííím....

jacka
25. jan 2013

@denisenko čo mu dávaš?.........ja striekam Maťkovi florsalmin........nechcem ho zas drogovať.............na nervy.... 😝 ..........miz a príd 😵

denisenko
25. jan 2013

@jacka ešte nič...len som mu vytrela nos tou hnedou vodičkou.... 😠

denisenko
25. jan 2013

a vidím aj @letty86 😉

jacka
25. jan 2013

aj ja ju vidím...letty kuk 🙂

jacka
25. jan 2013

@denisenko akú máš vodičkú?

jacka
25. jan 2013

@denisenko ty si rýchla 😀 😀

denisenko
25. jan 2013

@jacka tú hnedú...Targesini..naposledy nám to zabralo....

letty86
25. jan 2013

ahojte 😉
vikus je choručká, včera už 7 detí chýbalo, tak som tušila, že schytá aj vikinka....išla s tatikom k mudre, u nás tak fúúúúka...brrr..isli autom, aby mi nevymrzla....nasa sestrička pekne píse na lístoček, čo mám dávať, tak to u mudry zvládne aj manžel
@denisenko nooo..ved písem, že vynovená, to je iné ako nová 😅 😉 a teším sa, ako si ma hned počúvla a dala foto...to málokto je taký poslušný v mojom okolí 😉a máš to paraádne...simonko je celý ty 😉
@jacka viem, že enterol má aj probiotiká, len ked to už nedáva, tak som myslela, že moze probiotiká dávat...ale som si aj myslela, že dáva...ale to vieš, chcela som byť za múdru 😅 😅 😀 😀 😀
@leninka75 v druzine je len chvíločku......skončií o 11.40, idú na obed a o 13tej začína krúzok...

denisenko
25. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 .....som sa nejako zamotala...normálne si ma prinútila rozmýšlať....dáva nedáva..... 😀 😀 😀

denisenko
25. jan 2013

@letty86 a čo je VIkinke?... 😕

denisenko
25. jan 2013

to je sila....vonku fučí, mrzne, hnus....pohreb..a ešte aj mrcha došla....ked všetko, tak všetko..... 😝 😝 😝 😝

letty86
25. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 jaaaj, čo múdre ti na to odpovedať 😀 hmmm...hlavne, že si pochopila moje ťažkopádne pochody 😅

jacka
25. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

ano anoi......súhlasím treba aj po brať 😉 😉

jacka
25. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................... 😀 😀 😀

letty86
25. jan 2013

@denisenko mala zvýšenú teplotu, bolí ju hrdlo a trošičku kasle 😖 včera jej ešte nič nebolo, iba trošku zakašlala...to som už tušila, že to začína 😖

letty86
25. jan 2013

@jacka ty si taaak pekne smeješ 😀 😀 😵

denisenko
25. jan 2013

@letty86 ...vidíš, aj Denisko začal včera pokašliavať...dneska ráno to už bolo trošku viac..... 😝 😝 😝 ...tak dúfam, že príde domov s teplotou.... 😖 😖 😖 😖 😖

jacka
25. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ........................až mám slzy v očiach 😀 😀 😉 😉 ........................aspon si ma dnes pobavila.... 😵 😵

jacka
25. jan 2013

@denisenko to sa dá kupiť aj v lekárni?

denisenko
25. jan 2013

...auuu...potrebujem masáž...mám povyskakované asi úplne všetky stavce na chrbtici..... 😔 😔 😔

a pomaly podme variť...nechce sa mi.... 😔 😔 😔

letty86
25. jan 2013

@denisenko ja som včera stretla vikinkinu družinárku, tak vravela, že sa deti stažujú na bolesť hlavy a vraj sa aj priznali 2 deti, že im mamky supli liek ráno....tak mi bolo jasné, že sa nakazí aj ona, ked je ich tak vela už nachladených 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre